ДелайКак_Я• 09 сентября 2023
Де ви знайомитесь з іноземцями?
Часто читаю тут, як дівчата просять порад про відносини з іноземцем - де ви з ними знайомитесь? Я в Україні, якийсь час сиділа в Тіндері - траплялись лише турки, які лайкали, мабуть, всіх підряд.
Мир Мир Мир!• 09 сентября 2023
8 років як переїхала з України,тому,більшість навколо мене іноземці,дві мої подруги теж заміжні за іноземцями,доречі,познайомилися через тіндер. Одна з поляком ,друга з італійцем. Мій чоловік теж іноземець,познайомилися в аеропорті .
Сплюшка• 09 сентября 2023
Никогда не искала иностранцев, не моё это.
Но, познакомилась с немцем в кафе возле вуза, через час общения собирался ехать знакомиться с моей мамой😀
На даче с ливанцем, потом с метисом отец нигериец, мать украинка.
А в отношениях была с болгарином, но живущим в Украине с маленького возраста, а ещё с поляком, но такая же история, лет с 8-10 они стали украинцами😀
КучМала• 09 сентября 2023
В начале войны из области боевых действий людей вместе как волонтеры эвакуировали, немец.