Даю справку• Изменено 09 сентября 2023

на пів року за кордон

Ви б їхали за кордон в місто, де є знайомі, але там взагалі нема нормальних пропозицій житла: старезні дивани, квартири і т.п.?
Чи їхали б одна з дитиною в чуже місто, але там орендували нормальну квартиру?
Планую до весни або до кінця навчального року. Робота в мене і так онлайн.
Сито для думок• 09 сентября 2023
Ответ дляДаю справку
мабуть я не правильно виразилась.
не питаю: їхати чи ні.
питаю їхати до знайомих, але в старезні варіанти житла, чи самій в чуже місто, але нормальне житло
Если вы работаете онлайн и материально независимы, зачем вам жить в плохих условиях ради знакомых? Все равно часто вы видеться вряд ли сможете, а пообщаться можно и по телефону.
А що таке?• 09 сентября 2023
Ответ дляСоветчица Года
искренне вам сочувствую.
беженцы ненавидят беженцев
Это неправда