черная мамба• 09 сентября 2023

Є такі кому комфортно в іншій країні і виїхали сімʼєю і не хочете повертатись?

От цікаво чи є такі люди якім добре і не вдома. В яких країнах живете, що саме подобається?
успокойте_Меня• 09 сентября 2023
Таких багато, не знаю нікого, хто планує повертатися, країни різні. Особисто я у Франції.
Повітруля• 09 сентября 2023
Было комфортно
Теперь уже не очень)))
И с работой не очень и отношение коренных не очень к украинцам
И домой уже хочу, но не поеду из-за мужа и сыновей

Хотя и считаю, что там, где семья - там твой дом, но домой в Украину все равно тянет. Но знаю, что пока не закончится война это невозможно
Уси Пуси• 09 сентября 2023
В Чехії. Подобається все, крім цін на нерухомість
Госпожа Белладонна• 09 сентября 2023
Я з сім´єю давно у Польщі. Мені добре скрізь, не важливо, в якій країні жити, аби була хороша робота.
Просто болталка• 09 сентября 2023
Конечно. Нравится. Привыкла.Возвращаться в планах нет. Теперь мой дом тут
Повітруля• 09 сентября 2023
Ответ дляУси Пуси
Кем работаете?
Marynavladi• 09 сентября 2023
Знайомі виїхали, поки дівчата, хлопці планують, живуть у Німеччині
з Луганщини самі - нічого не тримає, боротись немає більше за що
Другі одессити - дівчата ідуть, забирають із собою хлопців - розсуждають, що ця свобода ціною життів їх чоловіків не потрібна.
Хай десь, якость, в бідності, але живі! Тим паче із чоловіками легше налагодити побут
всі інші повернулись, була Польша, Голландія, Ісландія, Вб
Уси Пуси• 09 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
Кем работаете?
Аналітиком
автор черная мамба • 09 сентября 2023
Ответ дляПросто болталка
А де живете? Ким працюєте??
автор черная мамба • 09 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
А ким працюєте?
Seehund• 09 сентября 2023
Германия. Нравится то, что нет оккупации.
автор черная мамба • 09 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Вам німці як? Я чомусь їх не дуже… хоча сама країна в плані виплат і тд мабуть найкраща
Чупокабра• 09 сентября 2023
Да, мы довольны. Возвращаться не хотим. Хотя у мужа и в Украине работы полно будет, но этот вопрос для себя закрыли.
ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2023
Конечно есть такие и много . Те кому не куда возращатся или те кто ничего не заимел за всю жизнь в Украине . Живут и в ус не дуют . А ещё есть те кто купил жилье уже в Европе и строят свою жизнь там ,так как мужчины не хотят возращатся в Украину .
Варена цибуля• 09 сентября 2023
Мы. Нам всё нравится, планируем покупать весной квартиру/дом и оставаться навсегда.
Если недвижимость в Украине переживёт войну, приеду и продам.
іронічна антитеза• 09 сентября 2023
Мені дуже комфортно в Англії. Я приїхала сюди за сімейною візою до свого чоловіка британця, з яким ми жили гостьовим шлюбом до війни. Я до цього багато разів була тут, знала, чого очікувати, була знайома зі стилем життя та культурою. Я вільно володію англійською мовою, знайшла чудову роботу, живу з коханою людиною, у мене немає дітей, лише кота завели Мені подобається клімат, мʼяка зима та нежарке літо, ми потроху подорожуємо і Британією, і закордон. У мене найкраща свекруха, і є друзі. Мені більше немає, чого бажати від життя, лише щоб закінчилась війна. Я вдячна за те, що у мене зараз є.
Seehund• 09 сентября 2023
Ответ длячерная мамба
Разные. Наша соседка снизу пережила в подростковом возрасте бомбёжку города в марте 45, она хорошо относится, детям постоянно шоколадки даёт. Я ее кексами и пирожками, которые сделала сама угощаю.
В госслужбах все вежливые. Я не так близко с ними общаюсь, что бы какое-то мнение выносить. Есть и психованные, но они на всех отрываются.
Луковая• 09 сентября 2023
Если бы выехали семьёй, было бы комфортно. А так, я с дочерью за границей, муж в Украине. Муж наотрез не хочет уезжать из Украины, даже после войны.
язззззь!!!• 09 сентября 2023
Мы. Все нравится. Живём спокойно, работаем, ребенок учится, в школе освоился. Испания. Недвижимость в Украине планируем продать.
Пожмаковна• 09 сентября 2023
Выехали семьёй, есть свое жилье, но страна не нравится. Я и сын очень хотим в Украину. Но понятно, что он не поедет. Муж тоже не в восторге, работает дистанционно.
Повітруля• 09 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Свое жилье в этой стране?
Пожмаковна• 09 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
Свое жилье в этой стране?
Так.Придбали ще до початку війни.
Повітруля• 09 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Так.Придбали ще до початку війни.
А почему страна не нравится?
И через какое время вы поняли, что она не нравится вам?
Пожмаковна• 09 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
А почему страна не нравится?
Тому що в Україні набагато краще, комфортніше. Ми добре жили дома, і якби не війна, то ніхто б не виїзди в би. Була б у мене дочка, то я б повернулась в Україну. Країна специфічна, як на мене то дивні місцеві мешканці.
Пожмаковна• 09 сентября 2023
Ответ дляПовітруля
А почему страна не нравится?
Зрозуміла, коли стикнулась з влаштуванням дитини у школу, спілкуванням з вчителями,не подобається рівень освіти, коли стикнулась з медичною сферою, з оформленням документів. Відпочивати на морі-це одне, а жити постійно-геть інше.
Леплю из пластилина• 09 сентября 2023
Ответ дляуспокойте_Меня
А я знаю таких і знаю, хто вже повернувся. Я і сама, як вмовлю чоловіка, то одразу в Україну.
Нафаня Маня• 09 сентября 2023
Мы неделю как приехали. Сняли двухэтажную квартиру на берегу средиземного моря. Пока нравится, не то слово!
Иванка Бур• 09 сентября 2023
Деякі люди тут смішні жаліються як важко на соціалі в 500 евро жити.. бо не вистачає на життя преміум класу…

Дивні..
Замороженная селедка• 09 сентября 2023
Так є...
Західна Європа, мені абсолютне все ок тут.
Повертатися нікуди, окупація. Та і набридло вже кочове життя, плануємо вже тут і осісти.
Зліпок ступні• 09 сентября 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Як же нам погано і тяжко в Польщі(