Говорю-балакаю• 09 сентября 2023

Стоматит! Стоматидин!

Почався стоматит, полоскаю стоматидином, також купила болтушку (синьку). Питання в тому що після стоматидина, пече кінчик язика і не проходить цілий день ( не відчуваю смак їди)...ніби обпекла його ( це таке може бути ,чи це так діє стоматидин?
Всім вдячна за відповідь.
PORKA• 09 сентября 2023
Может рана на языке вот и печет
PORKA• 09 сентября 2023
Я полоскала , пекло очень в месте , где прикусила
Туфли в чешуе• 09 сентября 2023
Мажьте синькой, раз так. Синька с хорошим спектром действия.
волосатое стекло• 09 сентября 2023
Там 30 секунд полоскать за один раз нужно. Было похожее, когда слишком долго полоскала Стоматидином )
Тролю як можу• 09 сентября 2023
В аптеках продається бовтушка від стоматиту. Це не сінька, а зовсім інший препарат, допомагає набагато краще. Крім того вона із знеболюючим, стає трохи легше. Ще один гарний препарат -холісал. Чудово загоює. А оте, чим ви зараз користуєтесь -викиньте в забудьте.
Пузата Хата• 09 сентября 2023
краще банальний хлоргексидин, добре допомогає і не дає побочки.
автор Говорю-балакаю • 09 сентября 2023
Ответ дляПузата Хата
Полоскати ним? Чи мазати язви?
Пузата Хата• 09 сентября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Полоскати ним? Чи мазати язви?
набрати і потримати, можна акуратно полоскати, не сильно.
якщо сильно болить - камістад гель можна порадити, там і протизапальне, і знеболювальне
Эйфик Х• 10 сентября 2023
Таблетки поопей е флуконазол и забудете через 2 дня.
автор Говорю-балакаю • 10 сентября 2023
Ответ дляЭйфик Х
Скільки потрібно? Там же одна капсула в пачці?
Эйфик Х• 10 сентября 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
Нет. Не те.
50 мг доза. 2 раза в день. Не меньше недели