Алгонавт• 09 сентября 2023
Дитина хоче квартиру.
Дитині 21 роки, вимагає продати квартиру, щоб отримати половину коштів і купити собі однокімнатну квартиру, ще на ту квартиру докладуть кошти баба й дід цієї дитини, але батько купити собі квартиру однокімнатну вже не зможе, бо коштів не вистачить. В квартирі прописана ця дитина і батько. Як в такій ситуації поступити?
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
В шлюбі при оформленні квартири можуть і дитину у власники записати, ми так і робили - 3 власника, чоловік, я, донька. Так що у хлопця і більше, ніж 25% може бути вже зараз.
Взагалі то автор написала,що квартиру купили на чоловіка і він власник.Ну а так як був в шлюбі,то автоматично власність подружжя.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Мальчика слать лесом. Получит свою долю ,как наследство. Хочет раньше,пусть деда с бабкой достаёт,что б продали 3 ком.Дети наглеют иногда.Надо на место ставить,а не идти на поводу.Бо кружку воды подадут или нет- то ещё вопрос.А вот без трусов оставить могут запросто.
Он уже получил спою долю наследства после смерти матери
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляБарабасиха
Да в любом случае, давать указания отцу, относительно продажи жилья, где он живет - это абсурд.
Он собственник,как и отец.Почему не может распорядиться своим имуществом?
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляДуняша
То это не значит,что папа должен на улице оказаться,создавая деточке условия.
Есть закон.Папе принадлежит 75%,сыну 25%
Ms. При теле• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Я нікуди не лізу, я бачу свого чоловіка з якого вимагають ці гроші прямо зараз. І чекати ніхто не хоче, а суми приблизно в 20 тис. в нас зараз немає і заробить її теж немає зараз де. І чекати ніхто не хоче, бо квартиру хочеться прямо зараз.
тра віддавати. То його частка. Дитина виросла без матері, жила окремо від батька. Батько і так по-легкому відкупився від турботи за хлопцем. Хлопцю належить ½ житла. І він чудово розуміє, що він може його не побачити, тому що вже є нова дружина, яка має свої плани на те житло. Якщо квартира коштує 40 тис, і у вас залишиться ½, то ви спокійно можете купити в іншому місті однушку, не таку дорогу. Все 1 вам втрачати нічого бо ви мало заробляєте. То нащо вам той Київ?
Дуняша• 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ну вот пусть и живет на своих 25%.
Невгамовна• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Дружина, але без дитини і дитини ніколи не буде, нажаль.
Ніякої продажі. Дитятко може отримати частку після смерті батька.
А Ви також забезпечте собі тили. Бо будете тому чоловіку готувати, прибирати, а потім з голою дупою лишитеся.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Ну вот пусть и живет на своих 25%.
Собственник имеет право распоряжаться своим имуществом.Например сдать его в оренду или продать,подарить и т.д.
Зачем усугублять конфликт,а не решить его мировой?
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна
Підля смерті він отримає 50% спадку батька,а спадок матері він ВЖЕ отримав.
Дуняша• 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Не так то все просто делается,как Вам кажется.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
З батьками-ментами можете собі дозволити.
Щось мілко ви думаєте?))) це від низькоі соціальної ланки?
Вчиться, щоб більш масштабно мислити, а не розраховуйте на чужі квартири…
Идеальная оптимистка• 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Автор такого не писала. Зачем вы от себя дописываете?
Идеальная оптимистка• 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Мы не знаем собственник он или нет. Автор об этом нигде не писала.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Квартира була придбана чоловіком і його батьками але вже в шлюбі. На момент шлюбу в нього вже була однокімнатна квартира, яку в шлюбі вони продали і його батьки доклали ще гроші.
Треба було батькові підіймати ці документи і визнавати квартиру НЕ СПІЛЬНО нажитим майном ДО оформлення спадщини.
Хай іде до адвокатів і консультується, чи можливо оскарження і відміна спадщини.
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не вчіть, що мені робити, і я не скажу, куди вам йти.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Примиріть цей вислів до себе. Бо зворотній маршрут я вам також можу вказати
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляПомеха справа
Вторые жены во всей красе
Я перша жінка і не приймаю ніяких б/у чоловіків. До того ж я купила собі квартиру ще в 23 роки. Так що Ваші висновки недолугі. Мабуть , не хватає Вам мізків подумати, що є жінки , які самі спроможні забезпечити себе.
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну автор вже написала, що квартира була придбана в шлюбі, тобто, після смерті матері, мінімум 1/4 належить сину.
От нехай і виплачують батько з новою дружиною.
Ну, то 1/4, а не половина.
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Скажіть будь ласка, от Ви пишете українською мовою, але чому ’мама і папа’, а не ’тато’. Не можу знайти відповідь на це питання. Не перший раз таке чую та читаю.
Може тому, що не всі вживають ’тато’? У нас ’татають’ люди з сел. Прямо пароль щоб зрозуміти хто є хто.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляДуняша
Ну,да,если будут обе стороны стоять на своем,то будет через суд и с финансовыми затратами с обеих сторон
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Шарова чи не шарова, Но квартира батькова. Нехай і синАчка чекає свою «шарову» квартиру після смерті батька.
Ви така ж як і синАчка? Батьків вигнали з житла?
Вона належить їм обом,а не батькова.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Писала
ЯниЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Какую 1/3?
Все,что куплено в браке, совместная собственность семьи: 50% матери и 50% отца.Жена умирает находясь в браке ее часть наследуют 50% муж,50% сын.Таким образом отцу принадлежит 75% квартиры,сыну 25% квартиры.Любое недвижимое имущество можно оценить и посчитать сколько в гривнах составлят эти 25%.
По идее материнуичасть должны были наследовать не только муж и сын, но и родители матери. Все они наследники первой очереди. То есть у сына 1/6 квартиры и родителей умершей матери 1/6, если они отказались в пользу внука, то у отца сейчас 2/3 квартиры, а у сына 1/3.
Пиу!Пиу!• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Власниками були подружжя, дружина померла, наслідують 50/50 батько і син. Хлопцю на зараз належить 25% квартири, и належатиме ще частина в майбутньому.
Тож хлопцю повинні сплатити гроші за його частку, але не хочуть. Хлопець може подати в суд, і 100% виграє.
Яка частина йому належатеме в майбутньму? Може батько дарчу на дружину оформить, абсолютно реальний варіант. А 25% так, згодна, має повне право отримати.
Виниловая пластинка• 11 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну, то 1/4, а не половина.
Яка різниця вже, все одно гроші віддавати не хочуть.
ЯниЯ• 11 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Какую 1/3?
Спадкоємці першої черги згідно закону чоловік/дружина, діти і батьки. В рівних долях . Батьки дружини також повинні були наслідувати. Думаю якщо вони й відмовились від своєї частки, то на користь онука, а не зятя. 50 відсотків матері ділилось не на двох, а на трьох.