Алгонавт• 09 сентября 2023

Дитина хоче квартиру.

Дитині 21 роки, вимагає продати квартиру, щоб отримати половину коштів і купити собі однокімнатну квартиру, ще на ту квартиру докладуть кошти баба й дід цієї дитини, але батько купити собі квартиру однокімнатну вже не зможе, бо коштів не вистачить. В квартирі прописана ця дитина і батько. Як в такій ситуації поступити?
Бокс-орун• 10 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Ну если это наследство, то можно и продать и поделить и помочь сыну.
Там же ещё бабушка с дедушкой будут докладывать
С чего вдруг отец должен продавать его наследственную квартиру и остаться на улице? В теме же пишет автор, что он не сможет купить себе отдельную квартиру. Просто потому, что дитине захотнелось поделить чужое имущество?
Я тертий жук• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Батько.
слать на заработки. он к квартире никаким местом не
СкрипяСердцем• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ви явно тему ще не прочитали.
Автор - нова дружина чоловіка, і вони живуть в квартирі, що належала чоловіку і його дружині, що померла після тяжкої хвороби.
Тепер син від першого шлюбу, якого, до речі, виховували батьки померлої мами, хоче забрати частину житла, що належала покійній мамі.
Авторка скиглить, що їй не буде де жити, бо свого вона нічого не має, і грошей вони з чоловіком теж не мають.
А хлопець тому повинен залишити їм житло, в якому половина належала його покійній мамі.
Тему не читала, по справедливости прав сын, по закону наследники отца, новая жена, сын от первого брака и ребенок от второго, если он есть, увы, ведь собственник квартиры отец. Мой отец тоже во втором браке и если бы он до брака не подарил свой дом мне, то мне пришлось бы его делить с новой женой. Тут решает собственник жилья. У соседей вообще была ситуация, пожилая пара, жена умирает, муж в скором времени находит другую, женится, умирает года через полтора и новая жена отсуживает половину дома у сына, сын переезжает в дом отца, платит ей каждый месяц какую-то сумму, сказал буду выплачивать двадцать лет по чайной ложке, жена переезжает в свое жилье, умирает через пару лет, сын соответственно ничего никому не платит, наследники жены на пол дома не претендовали. В этой ситуации сын так же может выставить мачеху и выплачивать ей за пол квартиры годами, если отец умрет, она должна понимать, что эта квартира ей по умолчанию не останется.
Бокс-орун• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Ну тут пропонують дитину на заробітки, ну так батька теж можна туди, собі на квартиру заробити. А не сидіти в шаровій.
Батько и так сидит в своей квартире. И сына он очевидно тоже не выгоняет из квартиры, если тот не требует того, что ему не принадлежит. Надо сыну отдельное жильё - идёт и зарабатывает сам. Не хочет - сидит в квартире отца и не чирикает и ждёт когда эта квартира перейдет ему в наследство.
Я тертий жук• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
А чому батько не заробив, а дитина мусить?
Хай батько теж тоді на заробітки, вони обидва в рівних умовах.
не не , первично квартира отца. ребенку самому
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Вся не останется, а часть да
автор Алгонавт • 10 сентября 2023
Ответ дляКартаБезКомиссий
По закону хлопцю щось належить? Спадок? Частина при приватизації? Якщо так то тоді ділити.
Квартира була придбана чоловіком і його батьками але вже в шлюбі. На момент шлюбу в нього вже була однокімнатна квартира, яку в шлюбі вони продали і його батьки доклали ще гроші.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Тоді там мала бути половина дружини. Після її смерті квартира має бути у власності батька 3/4 та сина 1/4
ТихоЯ• 10 сентября 2023
Ответ дляВиниловая пластинка
Чому думаєте, що тільки батько?
Якщо син претендує, значить, квартира явно була в спільній власності з покійною дружиною.
От у автора спитайтеся, де правда, бо зі мною вона не розмовляє)))
Якщо синок має право власності в квартирі, то він може витрибувати тільки свою долю. Якщо під час смерті чоловіка чи дружини шлюб не був розірваний і зберіг свою законну силу, то половина із спільного нажитого переходить по праву вдівцю чи вдові. Ця половина не є частиною спадщини. Частина, що залишилася, ділиться між родичами першої черги в рівних частках . Отже або хай іде в суд, або шурує в своє доросле життя .
БезПаспортаНеПродаю• 10 сентября 2023
Вообще то с двух сторон должны быть дед и баба
Опять же автор не написала с какой стороны эти дед и баба и где родители этого отца , я о ему досталось от его родителей это тоже важно
СкрипяСердцем• 10 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Вся не останется, а часть да
Это само собой, но так просто она там жить тоже не будет, если сын не захочет.
Виниловая пластинка• 10 сентября 2023
Ответ дляТихоЯ
Ну автор вже написала, що квартира була придбана в шлюбі, тобто, після смерті матері, мінімум 1/4 належить сину.
От нехай і виплачують батько з новою дружиною.
Тишком нишком• 10 сентября 2023
Я не уявляю собі якби я таке матері заявила в 21 рік😯. В 21 рік вона мене вже виперла з хати на свої харчі. Поїхала я на заробітки в Київ так там і залишилася.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Ели она тоже станет собственником, то сможет жить, независимо от желаний сына
Борисфенка• 10 сентября 2023
1. Чого ви туди лізете, батько сам не може розібратися з власним сином?
2. Син - спадкоємець, тато помре, отримає спадщину. А поки тато живий, ділити спадщину ранувато.
3. Бабуся і дідусь помруть раніше, чем тато, там син/онук спадщину раніше отримає, хай чекає.
4. А якщо зовсім хлопцю нетерплячка - на заробітки.
СкрипяСердцем• 10 сентября 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так же как и сын, и могут делать друг другу нервы.
БезПаспортаНеПродаю• 10 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Вообще то если нет завещания или дарственной, то новая жена получает 75% квартири, а сын 25% квартиры, это если жилье куплено в браке.
Именно так новые жёны делают, продают добрачное жильё мужа и покупают в браке общее
Чудо Ф_ф КеДаХ• 10 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Это да. И у кого нервы крепче, тот в плюсе
СкрипяСердцем• 10 сентября 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Юридических нюансов может быть много, лучше не лезть в эти дебри. Кроме того, не обязательно 75% жене, сосед и жена отца по решению суда получили 50%, жена съехала, всех юридических тонкостей не знаю.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Так виходить,що квартира була спільною власністю подружжя ( бо куплена в шлюбі).Коли мати померла,син успадкував 50% її майна( половини квартири).А це означає,що батьку належить 75 % квартири,а сину 25% квартири.З юридичної точки зору так.
Варто було б зробити експертну( але РЕАЛЬНУ) оцінку вартості квартири і офіційно( через нотаріуса) віддати йому його долю 25% грошима.
Цю сумму батько міг би взяти,наприклад,в іпотечний кредит під заставу квартири і потрохи його віддавати.Якщо сину 21 рік,то батько,скоріш за все,ще цілком працездатний і спроможний виплатити таку сумму.
Так було б споаведливо і законно,а далі все на совісті обох сторін.
Гомосноб• 10 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Есть разница.
Купил за заработанные или живёт в бабкином наследстве .
А данном случае никакой. Пусть и ребенок ждёт наследства
автор Алгонавт • 10 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
Я нікуди не лізу, я бачу свого чоловіка з якого вимагають ці гроші прямо зараз. І чекати ніхто не хоче, а суми приблизно в 20 тис. в нас зараз немає і заробить її теж немає зараз де. І чекати ніхто не хоче, бо квартиру хочеться прямо зараз.
Гомосноб• 10 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
З якого дива?
автор Алгонавт • 10 сентября 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
То ніхто не проти віддати, але зараз прямо немає таких грошей, а чекати не хотять.
Борисфенка• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Є класична відповідь ’Хай продовжують хотіти’.
БезПаспортаНеПродаю• 10 сентября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
Это я, пишу из собственного опыта мужу, у его отца была квартира в центре Киева, новая жена затребовала продать и купить общее, ведь эта квартира его родителей (деда бабы). Они продали квартиру за 200 тыс уе и купили новострой в жопе Киева, деньги остальные протрынькали, отец умер и квартиру продали за 50тыс уе. Сыну 15 тыс уе, жене 35тыс уе.Его отец умер молодым
Вот так вот
Свій варік• 10 сентября 2023
Ответ дляГомосноб
З якого дива?
З такого, що там є спадок від матері. І мінімум 25 % належить цій дитині.
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Хотять-нехотять,то питання десяте.Квартира теж миттєво не продасться.Сину і батьку варто разом піти до адвоката,щоб він пояснив,на що син реально може претендувати за законом.А потім до оцінщика,що б зробити реальну оцінку вартості квартири.А далі казати,я беру кредит і нотаріально викупаю в тебе твою частку в вартості квартири.Дитині ж дід з бабою мають пояснити,що краще так,чи ніяк чи судитися роками.
Гомосноб• 10 сентября 2023
Ответ дляСвій варік
Ну то хай виділяє частку і продає (як знайде дурнів) або живе. Частка не зобов´язує батька продавати квартиру і йти бомжувати
Тішуся неперетішуся• 10 сентября 2023
Ответ дляАлгонавт
Якщо чверть,то 10 тис,а не 20.Може почекати місяць-другий,поки батько оформить іпотеку.