Шалена невинність• 09 сентября 2023

Девочки, помогите! Какой взять молокоотсос

Пришло молоко, просто капець.
Помогите выбрать молокотсос, не за все деньги мира.
И если брать ручной, насколько хуже в использовании?
Marynavladi• 09 сентября 2023
Брала ручной, ну такое
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
Герцогиня• 09 сентября 2023
Якщо вам на пару разів, щоб з грудьми справитись можна ручний. Я не уявляю як ним націдити нормальну порцію молока для дитини, потреба в якому постійно росте
Хлопаю ресницами• 09 сентября 2023
Авент
автор Шалена невинність • 09 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
Брала ручной, ну такое
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
А чико ручной?
Кишмишная Мая• 09 сентября 2023
Для меня лучший авент
Marynavladi• 09 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
А чико ручной?
хз, был бэйбионо
Ответ дляMarynavladi
хз, был бэйбионо
Не дуже фірма так?
Ответ дляКишмишная Мая
Для меня лучший авент
А який саме?
Бо електро зараз просто космос
Marynavladi• 09 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
Не дуже фірма так?
фирма нормальна

мне объяснили, что это не от молокоотсоса зависит, а от строения молочных желез и количества молока
банк молока могут создать единицы-а я брала для того чтобы было молоко про запас
в итоге куда его девать теперь я хз
минус 700 грн
Домашня Зюзя• 09 сентября 2023
Ніякий, для чого вам гіперлактація?
ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2023
Був такий, порівнювати не маю з чим, зі своєю задачею справлявся, але у мене 2, 5 місяці було змішане годування. Не вистачало молока...
Sunrise23• 09 сентября 2023
Я сначала купила Канпол ручной, через месяц задолбалась и взяла Филипс электро
Кіна не буде• 09 сентября 2023
Ніякий.Або дитинка хай старається або самі руцями.То буде лиш гроші на вітер
Bor bor• 09 сентября 2023
Авент ручной. Но я его использую для сцеживания, когда нужно отлучится и оставить молоко, очень редко, короче. Мне хватает его.
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Молокоотсос ручной Baby Team 0010
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Не знаю як кому, але мене спасав і дуже. Попала в лікарню після КС на тиждень і там зціджувалась кожні три години. Якби не він, то молоко б пропало мабуть. Вдома не користувалась, може раз чі два. Щоб молочко краще йшло потрібно зробити перед зціджуванням легенький масаж. Гладити груди від боків до центру) Почитайте як робити, я не можу описати правильно.
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Я руками зовсім не могла зцідитись
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Так що виходить кому як) у мене теж багато подружок кому руками було краще ніж ним
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Тільки ж майте на увазі що чим більше ви буде зціджуватись, тим більше буде вироблятися молока. Якщо ви будете це молоко виливати + дитину будите ще до грудей прикладати, то у вас ще більше його буде. Потрібен час щоб все прийшло в норму
У мене було так само, мабуть місяць, а потім все наладилось. Я ходила з тряпками в бюстгальтері, бо прокладки то було на п´ять хвилини)
Кіна не буде• 09 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Я руками зовсім не могла зцідитись
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Мені теж було дуже боляче,але руками було ефективніше(в моєму випадку).
CuteMay• 09 сентября 2023
Был авент ручной. Супер. Если не планируете делать банк молока, то молокоотсос не нужен. Если будете сцеживаться много, молоко будет приходить и грудь будет распирать. Чтобы снять нппряженность и затвердения, можете размять грудьв горячем душе. И лучше ребенка никакой молокоотсос застои не уберет.
Satiras• 09 сентября 2023
У меня сейчас бейбионо электрический, ребенок грудь не берет, сцеживаюсь под каждое кормление. Молокоотсосом довольна на все 100%
автор Шалена невинність • 10 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Молокоотсос ручной Baby Team 0010
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Дякую
Зараз подивлюсь.
Бо це жах
Ответ дляSatiras
А можна посилання який саме?
Satiras• 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
А можна посилання який саме?
https://rozetka.com.ua/382751295/p382751295/?utm_l...
Satiras• 10 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
А можна посилання який саме?
Единственное откуда они такую цену взяли не знаю, можно найти дешевле например https://prom.ua/ua/p1650656192-molokovidsmoktuvach... правда под заказ...