Шалена невинність• 09 сентября 2023
Девочки, помогите! Какой взять молокоотсос
Пришло молоко, просто капець.
Помогите выбрать молокотсос, не за все деньги мира.
И если брать ручной, насколько хуже в использовании?
Marynavladi• 09 сентября 2023
Брала ручной, ну такое
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
Герцогиня• 09 сентября 2023
Якщо вам на пару разів, щоб з грудьми справитись можна ручний. Я не уявляю як ним націдити нормальну порцію молока для дитини, потреба в якому постійно росте
Шалена невинність
• 09 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
Брала ручной, ну такое
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
выкинутые деньги
лучше ребенка никто не высосет
А чико ручной?
Шалена невинність
• 09 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
хз, был бэйбионо
Не дуже фірма так?
Шалена невинність
• 09 сентября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Для меня лучший авент
А який саме?
Бо електро зараз просто космос
Marynavladi• 09 сентября 2023
Ответ дляШалена невинність
Не дуже фірма так?
фирма нормальна
мне объяснили, что это не от молокоотсоса зависит, а от строения молочных желез и количества молока
банк молока могут создать единицы-а я брала для того чтобы было молоко про запас
в итоге куда его девать теперь я хз
минус 700 грн
в итоге куда его девать теперь я хз
минус 700 грн
ПешитеБесАшипок• 09 сентября 2023
Був такий, порівнювати не маю з чим, зі своєю задачею справлявся, але у мене 2, 5 місяці було змішане годування. Не вистачало молока...
Кіна не буде• 09 сентября 2023
Ніякий.Або дитинка хай старається або самі руцями.То буде лиш гроші на вітер
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Молокоотсос ручной Baby Team 0010
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Не знаю як кому, але мене спасав і дуже. Попала в лікарню після КС на тиждень і там зціджувалась кожні три години. Якби не він, то молоко б пропало мабуть. Вдома не користувалась, може раз чі два. Щоб молочко краще йшло потрібно зробити перед зціджуванням легенький масаж. Гладити груди від боків до центру) Почитайте як робити, я не можу описати правильно.
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Ответ дляКіна не буде
Я руками зовсім не могла зцідитись
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Так що виходить кому як) у мене теж багато подружок кому руками було краще ніж ним
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Пасти Ла• 09 сентября 2023
Тільки ж майте на увазі що чим більше ви буде зціджуватись, тим більше буде вироблятися молока. Якщо ви будете це молоко виливати + дитину будите ще до грудей прикладати, то у вас ще більше його буде. Потрібен час щоб все прийшло в норму
У мене було так само, мабуть місяць, а потім все наладилось. Я ходила з тряпками в бюстгальтері, бо прокладки то було на п´ять хвилини)
Кіна не буде• 09 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Я руками зовсім не могла зцідитись
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Це для мене як каторга і дуже боляче
А от молокоотсосом супер
Мені теж було дуже боляче,але руками було ефективніше(в моєму випадку).
Был авент ручной. Супер. Если не планируете делать банк молока, то молокоотсос не нужен. Если будете сцеживаться много, молоко будет приходить и грудь будет распирать. Чтобы снять нппряженность и затвердения, можете размять грудьв горячем душе. И лучше ребенка никакой молокоотсос застои не уберет.
Шалена невинність
• 10 сентября 2023
Ответ дляПасти Ла
Молокоотсос ручной Baby Team 0010
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Пропишіьть в гуглі
В районі 800 грн, механічний
Дякую
Зараз подивлюсь.
Бо це жах
Зараз подивлюсь.
Бо це жах
Шалена невинність
• 10 сентября 2023
Ответ дляSatiras
У меня сейчас бейбионо электрический, ребенок грудь не берет, сцеживаюсь под каждое кормление. Молокоотсосом довольна на все 100%
А можна посилання який саме?