Teonaa• 10 сентября 2023

Бачили? Про 46 установок балістики

Россія вздовж кордону розгорнула 46 установок, чи якось так. Зроблю скрін.
Перший раз бачу таке
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляLyudaT
Я чогось не розумію тут спеціальна команда зібралась, яка розганяє ’всепропало’? Ви якось гуртом працюєте? Це новий рівень?
Команда ботів?
Нет,’ усыкаемся привентивно ’ от слов Вадима, то так, то эдак
То то сказал, то то
Кстати вчера- позавчера он сказал- таких атак как той зимой не будет

Даксо• 10 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
Нам много чего ’дают’ когда нибудь.....а нужно ещё 1,5 года назад....
Аргумент рівня ’якби бабка ... то була б дідом’
natallochka• 10 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
вчора скрізь писали що зима буде важкою, не вірить ніхто
Эх матрьохи, матрьохи моя твоя не понимать
Marynavladi• 10 сентября 2023
Ответ дляnatallochka
та чого ви вчепились до мне?!
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
Вадим Скибицкий с вами не согласен
Это же он сказал,легче будет т к пво лучше...
natallochka• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Та вони і не в курсі шо воно вже тут.
Недарма ж в рядочок цілі виставили
Marynavladi• 10 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Вадим Скибицкий с вами не согласен
Електро не відремонтували, попереджають
по Київу є відключення і в Хмельницькій також
LudaSHS• 10 сентября 2023
Ответ дляMarynavladi
Електро не відремонтували, попереджають
А это Зеркаль сказала
Потом сказали, что она неправа и вообще не радник по энергетике,
Могут быть отключения ? Могут! А могут и не такие и не быть
lyudai• 10 сентября 2023
Можна подумати, що до цього вздовж кордонів все було чисто.
Рашисти купу всякого залізяччя навезли і наставили. Так що тепер?

А взагалі оце формулювання про ’вздовж кордонів’ розраховане просто на залякування людей, щоб хтось дуже вразливий (як от автор, наприклад) вже біг валізи пакувати) Б’ють гади практично з будь-якої локації на своїй території, немає сенсу стягувати пускові установки до кордону.

natallochka• 10 сентября 2023
Ответ дляlyudai

Я думаю для нас це навіть добре. Випробуємо нову зброю та замочимо все в один захід
Ото тупі реально
zztop-b844• 10 сентября 2023
Зато мы тротуары переложили и дороги с фонтанами ремонтируем
Карина250• 10 сентября 2023
Наверное, начнется с октября,, веселуха’
VA 11• 10 сентября 2023
Ответ дляLyudaT
Команда ботів?
А у Вас все зашибісь?
kuskus• 10 сентября 2023
Ответ дляhealer09648293
Якщо вони прямо біля кордонів то нам також зручно мочити по них. Мабуть назбирали все що було та вивалили
Нє, всього у них їх в десять разів більше
Brita• 10 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Лачен тоже написал, а он всю инфу проверяет
Ванек написал?
Нина____• 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
если это так то запад знал об этом до того как их развернули и должен помочь
Конечо помогут. Заграница нам поможет
Нина____• 10 сентября 2023
Ответ дляlyudai

Я, если честно, тоже не пойму: они что, сегодня их только установили, что такие обсуждения?
спейси• 10 сентября 2023
И нам пора вдоль своей границы поставить побольше
coch100• 10 сентября 2023
Ну так и влупить им туда, раз знают где стоят.

Манула• 10 сентября 2023
Ответ дляAlli_k77
Теж вважаю,що це на захід розраховане. Не зараз розмістили, а взагалі воно є. А озвучили , щоб давали ще ППО
Не знаю на кого розраховано, але майже щодня летять ці кляті Іскандери ... За минулий тиждень Кривий Ріг, Запоріжжя, Дружківка та Краматорськ ((

А тут для багатьох радість, що тривог немає по 3 години ...
LyudaT• 10 сентября 2023
Ответ дляVA 11
А у Вас все зашибісь?
в мене все ок)))
Николь1986• 10 сентября 2023
Ответ дляБайрактарочка
київ інфо дуже істеричний і нагнітаючий канал, давно підписалась.
таку новину ще поки ніде не бачила. чекаємо якісь коментарі з цього приводу.
бо люблять завжди щось вкинути, люди починають панікувати, і через день канали пишуть «ми писали блаблабла це визвало багато паніки, але хочемо вас заспокоїти» і далі якісь втішаючі аргументи
Уже написали
Пы.Сы. Но мне от этого не спокойней.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
а ничего что у них мобилизация закончилась еще в 2022 году? заипал это пи**шь и запугивание. Это что б люди не задавали вопросы: готовы ли мы к зиме или что там на 0 ….
Не закінчилась. Мобілізацію на підорасіі оголосили тількі один раз і вона триває і досі. Немає термінів в неї.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
Чем??
Що чим? А літаки чим? Заводи?
Чи на мацкові знов про «курили в неположеном месте» розповідають?
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляСветлана777
Слава Богу, що 1,5 року назад вам нічо не давали, Да й тепер під великим питанням все. Тому лаптєногих і набирають для м’ясного штурму. Жаль, пакетів з собою не дають.
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляКарина250
А до жовтня то шо було? Пару днів назад в Київі,мабуть, затишшя було
МАМА НИКИТКИ-2• 10 сентября 2023
Ответ дляVA 11
А у Вас все зашибісь?
А в вас? Все пропало? То порівняйте відсоток збиття з 22 роком.
Olga_72• 10 сентября 2023
Якщо наші знають що рашияни підігнали установки, то знають куди підігнали. Якщо поряд з кордоном, то наші Хаймарси достануть їх. Удачі нашим хлопцям!
vikohka• 10 сентября 2023
Ответ дляOlga_72
nа тeрритории раши neльзя Xаймрсами.
VA 11• 10 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я не хочу рівняти. Я хочу, щоб ця хуйня не літала. Хочу, щоб діти спали в кроватях своїх, а не в підвалі. Сьогодні скільки будинків зруйновано, скільки людей гине кожен день?
Війна півтора року і кінця і краю не видно? Це не пропало? Заіпісь все?