І ні, це не фейк.
nabludatel• 10 сентября 2023
Ответ дляПлюшкa
Ось тільки забули що не тільки за лайки, а й за розповсюдження інформації де вона підтримувала дії окупантів.
Отак. А малюють так ніби бабка - бідна жертва, а вона справжня мразо*а.
У нас в Запоріжжі до кількох таких бабок і дідів приходили правохоронці, щоб провести розмови щодо підтримки рашки в соцмережах і знаходили у них в телефонах переписки з рашистами з передачею інформації про розміщення військових і техніки.
Ответ длязавитушка
Да, тобто воно лайка там сидить за фейкові республіки і підтримку рашки, а координати значить не надасть якшо попросять да?
А якшо така бабка дасть координати будинку де ви разом з дітьми живете, шоб у вас прилетіло, то норм? Ну вона ж пенсіонерка, погрозимо їй пальчиком та й по всьому.
Або ще гірше, цю бабцю прийдуть звільняти, вбиваючи нас.....
Ответ дляnabludatel
Із-за таких ублюдків гинуть люди, діти, а народу бабушку шкода. Жесть!
Ответ дляAishiteru
Я бачу «звоночки», все йде до того що в нас буде раша #2
Ми боремось за наше виживання, існування нас як нації, а ця бабця підтримує наше вбивство, підтримує ідею того, що було б добре аби ми всі (і ви автор в тому числі, і ваші діти) були мертві, закопані в братських могилах, десь в лісі, а в наших квартирах жили буряти, кадирівці і орки.
Як вам такі ’дзвіночки’?
Ответ дляnabludatel
Так це з все лежить на поверхні, навіть виправдовування прочитайте які тут, он мовляв вони депутати їх саджайте, тобто по логіці ( якщо це можна так назвати) не треба отаких мерзот наказувати, бо вона всього навсього чекала й виправдовувала вбивства та звірства рашистів, то ж просто репостила, то ж не вкрала міліони.
Ответ дляAishiteru
Так я ж вже показала що це репост. А ви досі не признали що не праві.
В чому? Що вона розповсюджувала інформацію де виправдовувала дії окупантів? Так все це написано у справі , від того що ви намагаєтеся втиснути всі дії в слово репост, суть не міняється! Репост=розповсюдження, але вам просто така версія не потрібна от і все.
Ответ дляAishiteru
Так, дзвіночки, якщо будуть такі бабки, то до нас прийдуть рашисти і зроблять з нашої країни ’рашу номер два’. В так, ідіть в ср....у з вашими правами, коли через вас на мене летять ракети і вбивають мене.
nabludatel• 10 сентября 2023
Ответ дляЕленка14
Так і сталося. Ці старі маразматички вили як вони хочуть до рашки чи до совка. Ходили за пакет гречки голосували за прорашистські партії. І путіну це показали як ніби-то високу підтримку рашку. А що ця підтримка була від бабок і дідів з деменцією, то статистика не показала.
До речі, ці хворі мразоти щойно русня заходила на окуповані території бігли здавати своїх сусідів, родичів, навіть онуків.
Ответ дляПлюшкa
Я пишу що це репост, а ви посилаєте мене читати уважніше.
ПЛЮС-МИНУС• 10 сентября 2023
так а что не так? в Украине ждать раисю логичнее в тюрьме, а не дома на диване.
Ответ дляnabludatel
Я знаю, мої батьки пережили окупацію на Харківщині. І вони не з ’телемарафону’ як тут полюбляють розповідати, знають, що там робилося і як катували рашисти в тюрмах. І знають особисто цих потвор, які здавали, з радістю. А їм тепер ще й нічого, бо наші з ними поводяться цивілізовано.
Ответ дляAishiteru
То не мій акаунт, то приклад, що я пишу а ви не вмієте свою помилку визнати) Я ж писала вам нижче)
Та ні, то чудовий приклад того, що або не треба розганяти хвилю з двох аккаунтів, або перш ніж лізти в розмову двох треба прочитати уважно, а не бігати зі своїм слово репост.
Ответ дляАнжелика1
И самое ужасное, что после такого она ещё больше будет любить рашку и захочет, чтобы ее ’спасли’. И выводы сделает не те, какие бы хотелось
Звичайно. Тих, кого засуджують за вбивство, ще більше хочуть вбивати, а тих, кого крадіжку, ще більше красти, так?
Ответ дляПлюшкa
Мені байдуже на таких тупих баб, тому що саме такі божі одуванчики здавали наших хлопців, такі чекають приходу раша міру сюди, й ті хто зараз ойкає як можна стару людину за лайк, знаєте чому? Та тому що тут добра третина сидить і добре знає за кого топила і що саме тут на порадниці розповсюджувала!
Вот если бы она была наводчицей и кого-то сдала, тогда вопросов не было бы. Но о таком в решении суда не говорится
Ответ дляAishiteru
Ви не праві. Одне діло передавать координати, інше - лайкать і тд.
Це мені нагадує парад ганьби, влаштований рашистами в Донецьку на День незалежності України. Той натоп, який улюлюкав, проклинав і жбурляв каміння у наших полонених хлопців, хіба робив щось протизаконне, підтримуючи таке знущання? Вони ж просто це ’лайкали’, підтримуючи те, що чинять рашисти. Для вас це демократія?
Ksenia-e9d7• 10 сентября 2023
Ответ дляАнжелика1
Почему-то бабка до сих пор ’выводы не сделала’, так пусть теперь любит рашку в тюрьме. Ждунам дорога должна быть либо в кацапстан, либо в тюрьму
NastyushaK• 10 сентября 2023
Ответ дляТруп нареченої
перевіряють реакцію суспільства
що ще можна зробити з простими людьми
Удалено администрацией...