Дама с заначкой• 10 сентября 2023
Сказ від їжака. Допоможіть не зійти з розуму
Продовження історії.. більше місяця назад брала на руки їжака в Київській області. Начебто укусу не було, слідів не бачила, але з того часу не можу себе заспокоїти що не отримала сказ…Дуже переживаю, начиталась що якщо наприклад очі протерти відразу то можна заразитись і все таке… В вакцинації тоді відмовили в усіх травмпунктах, тепер вже мабуть і пізно. Що порадите в таких випадках?
Начальник Анонимов• 10 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Вот как в Польше следят, на днях пришло сообщение, что будут по лесам раскиданы приманки с лекарством от бешенства для лис, что не выгуливали собак в лесу без поводков
нам до цивилизации...какая печаль...
Плекаю думи• 10 сентября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Мені лише адаптол приписали, не допомагає він. Вже мабуть все що можна прочитати прочитала, кажуть до року інкубаційний період..Рік не протримаюсь так..
Сходите в ветклинику и поговорите с ветеринаром. Он Вам объяснит, как передается бешенство.
А передается оно при попадании слюны зараженного животного в Вашу кровь.
Ответ дляЗубачистка
Скажу Вам, як людина, яка лікувалась від фобії сказу - треба антидепресанти, при чому, підібрані саме під Вас.
А тер по суті - якщо вірус попадає через пальці рук - це вважається найшвидшим місцем для потрапляння вірусу у мозок (наряду з очима, головою, шиєю). Якщо укус приходиться на руку чи ослинення очей - то окрім вакцина колють імуноглобулін, бо може не вистачити 28 днів (саме через стільки формується імунітет після вакцинації) + максимум 14 днів після 28 дня. Тобто, якщо Ви їжачка тримали руками і боєтесь, що померли очі - то через цей шлях передачі сказ би вже потрапив до Вашого мозку і Ви б тут вже не писали. Якщо з Вами все добре зараз, то 99,9% що так і далі буде.
Повірте, я жила з цією фобією більше, ніж 4 роки і це було найжахливіші 4 роки в моєму житті.
О, хотіла все це написати, а ви випередили.
Я жила 3 роки з цією фобією, навіть зараз ще трішки тригерить. Не нервують тільки ті, хто мало знають про сказ)
Вишнёвая Леди• 10 сентября 2023
Ответ дляптицаворона
Якщо шо, я за екстрену вакцинацію при контакті з підозрілою твариною. Особливо в місцинах, де оголошено карантин або є загроза сказу. При покусах. Якщо тварина пала. І т. д.
Але просто взявши їжака в руки - неможливо заразитись сказом.
Вы думаете они везде есть в наличии?
Вишнёвая Леди• 10 сентября 2023
Ответ дляптицаворона
Иногда достаточно, чтобы слюна бешеного животного попала на какие-нибудь царапины, ссадины или трещины на руках, зачастую почти незаметные.
Вишнёвая Леди• 10 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Нет недостаточно,
муха в кедах• 10 сентября 2023
У Вас напевно дуже багато лишнього часу. По вулиці і собаки і коти бігають і лисиця може вибігти в селі, якщо близько з лісом чи пусті двори і у всіх моде бути бешенство. А ще голуби ....Що тепер вдома сидіти?
Все до блиску• 11 сентября 2023
1. должен быть только укус - если нет, то нет.
2. поднимите статистику по бешенству по области
Раздражевская• 11 сентября 2023
Якщо відмовили в вакцинації, то це значить, що лікарі знають епідеміологічний стан в Вашій області. Років 7 тому я в селі погладила чужу кішку, бо вона підійшла до мене і стала тертися. Вона мене вкусила, не до крові, але сліди були. Багато сайтів серфила,багато різних порад було від терміново вакцину до нічого страшного, усіх в дитинстві дряпали і кусали і нічого. Зрештою потрапила я на прийом до рабіолога, він вислухав, розпитав, зокрема спитав в якому саме районі області це сталося і на підставі цього дав мені направлення на уколи антирабічної вакцини. Бо виявилося, що саме в цьому районі фіксувалися випадки сказу серед тварин. На щастя, родичі зрозуміли про яку кицю йшла мова, вона була жива-здорова, просто характер такий і я після четвертого уколу відмовилася від подальшої терапії.
Тому краще за все проконсультуватися саме у рабіолога, щоб він Вас заспокоїв остаточно, а не у травматолога - травматологи мене теж попередньо відмовляли від вакцини.
Усміхайлик• 11 сентября 2023
Я цього року перечепиоась через їжака в дворі вночі,поцарапала ноги. Жива
Дама с заначкой
• 11 сентября 2023
Дякую Вам всім за підтримку, сподіваюсь якось обійдеться бо вже і пізно колоти.. Я порахувала пройшло вже 36 днів..
Бронетапці• 11 сентября 2023
Ответ для vihola
Ми в дитинстві стільки їжаків перетягали, всі живі.
Вдома в мене бігав по хаті, як хомячок.
Ніхто не говорив тоді, що це небезпечно.
Вдома в мене бігав по хаті, як хомячок.
Це вкрай небезпечно, мені лікар рабіолог сказав, що дуже небезпечні вони.
Бронетапці• 11 сентября 2023
Ответ дляtarveldy
Пару років тому, тут дівчина писала, їжак укусив 3 людей і через день помер, вона в лікарні була, я за темою слідкувала, але вона перестала писати , маю надію що все там було добре
Теж сподіваюся, що добре, пам´ятаю ту тему.
Бронетапці• 11 сентября 2023
Ответ дляптицаворона
Що ви маєте на увазі під контактом зі слиною? Як вірус в кров потрапить?
Може в слизові, а не в кров.
Дама с заначкой
• 04 октября 2023
Так нічого і не допомагає заспокоїтись, мабуть з гарних новин лише те що вже 4 жовтня, сподіваюсь все буде добре
Не гавкаю- но охраняю• 05 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Привіт.
В мене історія ще веселіша: вкусило кошеня, та ще й померло. Але воно було дуже хворе котячими вірусами й слабе. Я теж якось забила на вакцинацію, а зараз от через місяць почала собі шифрувати сильно(
Дама с заначкой
• 06 октября 2023
Привіт, я багато про це думала але по суті в Україні від цього гине одна, дві, ну хай 5 людей за рік. Я собі вирішила сьогодні, що ймовірність звісно є, але коли я сідаю за руль кожного дня теж є ймовірність потрапити в аварію і загинути. Але чіпати їжаків більш не буду
Не гавкаю- но охраняю• 07 октября 2023
Ответ дляДама с заначкой
Я от теж собі кажу, що зараз, коли ти живеш в Україні, вірогідність загинути від якогось уламку на порядок більша.
Тож тримаймося )