Тушьмушьнюшь• 10 сентября 2023

ФОП для продажу товарів з iHerb

Як законно організувати таку діяльність?
Який КВЕД обрати?

Я вже купу всього перечитала, не можу зрозуміти.
РРО при надходженнях на карту - обов´язково.
Значить, і закупка товару має бути якоюсь офіційною?
А те, що я, як звичайна фізична особа замовляю з Айхербу (до 150дол) - не може бути товаром для продажу, правильно?

Будь ласка, якщо знаєте, підкажіть, в якому напрямі рухатись. Я хочу працювати офіційно і сплачувати податки, але все так заплутано.
Чесно брешу• 10 сентября 2023
3гр 5%
Забобонний фрукт• 10 сентября 2023
Перепродавать товары с айхерб- это может принести заработок ?🤔😐
Котомафия• 10 сентября 2023
А вам хватит с такого бизнеса даже на налоги? Уже, наверно, практически все умеют с айхерба сами заказывать.
А по сути вопроса, вы расплачиваетесь с расчетного счета ФОП, это и будут ваши затраты.
Чеширская кошечка• 10 сентября 2023
Ответ дляЗабобонний фрукт
Половина інстаграму то аліекспрес чи 7км, чому ні? Хтось поведеться не картинку/опис
Забобонний фрукт• 10 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Я об этом и писала 🫣🫣
Принцепесочка• 10 сентября 2023
Законно - це зовнішньоекономічна діяльність із сплатою митних платежів як ФОП
РРО не потрібно, якщо оплати виключно на р/р ФОП за IBAN
Святатабожа• 10 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Есть тип людей которые умеют «перепаковывать» и правильно подавать
Святатабожа• 10 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
90% клиентов эти ибаны не пониают: им номер карты подавай(( так не прокатит?
автор Тушьмушьнюшь • 10 сентября 2023
Ответ дляПринцепесочка
Якщо ФОП ввозить в день товар від одного постачальника на суму до 150 дол, то мито не сплачується? Чи це правило діє лише для фізичних осіб?
Принцепесочка• 10 сентября 2023
Ответ дляТушьмушьнюшь
Тільки для фізичних