я Кукарача• 11 сентября 2023
Вагітність через пів року після пологів
У нас з чоловіком довго не виходило завагітніти,купа обстежень, завжди казали все ок, але ніяк вагітність не наставала .Тут в минулому році нам таки вдалося і народився наш хлопчик.Тепер стала затримка, хоча ми практикували перерваний стат.акт.Знаю що це не контрацепція, та гормональні методи не хочу використовувати, ще й маю варикоз і при ньому флеболог не рекомендує.Та я просто в шоці, невже раніше було так важко завагітніти, а тепер ось з так само вийшло, щось переживаю.Може є у кого щось подібне бувало
Я не Тролль• 11 сентября 2023
Автор, конечно бывало - вы не предохранялись и забеременели.
курасаны• 11 сентября 2023
Так вы беременны или нет?
У друзей мужа так было. Первым лет 5 не могли забеременеть,а второго бац и сразу
Сусідка зверху• 11 сентября 2023
Ви тест робили? Затримка ще ні про що не каже, цикл після пологів не одразу стабільний.
Голодаю• 11 сентября 2023
У знакомой так было,8 лет лечения от бесплодия, беременность при помощи ЭКО со второго раза.
Родила, выдохнула, жила полой жизнью без предохранения ( ведь свято верила,что не может сама забеременеть) итог - дети погодки.
Заикальница• 11 сентября 2023
Не переживайте, приймайте вітаміни і проходьте необхідні аналізи в гінеколога, якщо вагітність підтвердиться. Колись наші предки щороку по дитині народжували, і все було добре.
курасаны• 11 сентября 2023
Ответ дляГолодаю
После беременности меняется гормональный фон и часто то что было невозможно ДО вдруг становится возможным)
Вся така шо куди там• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
Ну да . Только женщины умирали от беременносте и родов в немалом количестве. А так было всё хорошо. У мужиков.
Лгин• 11 сентября 2023
Этого и боюсь, поэтому пользуюсь презервативами. Хоть и без них лучше, но заново беременной ходить и опять колики я не выдержу
Заикальница• 11 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Помирали не від вагітності, а від антисанітарії і відсутності кваліфікованих акушерів. Різниці не розумієте?
Помаранчова душа• 11 сентября 2023
Лежала в пологовому з жінкою, яка завагітніла через 2.5місяці після кесарського. Другі пологи теж кесарили
Сусідка зверху• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
Я перепрошую, але була катастрофа з кількістю випадків опущення і випадіння стінок піхви і матки, біда з гемороями, більшість наших бабусь мали жахливі гінекологічні проблеми після всіх своїх вагітностей і пологів. Де ж тут добре?
Вся така шо куди там• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
Не вижу. Организм женщин просто не успевал восстанавливаться после предыдущих родов. И так каждый год как инкубатор , рожали и рожали . И старели быстро и умирали рано. И всю эту ораву детей надо было обслуживать. А антисанитария, отсутствие нормальной медицинской помощи приводили к частым смертям во время родов . Так кому было нормально ?
Вся така шо куди там• 11 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Рисковая женщина. Через 2, 5 месяца после КС заберемнеть.
Мушля з Криму• 11 сентября 2023
А по темі,я завагітніла через 9 місяців,КС і першу дитину робили 5 років
Щебетушка• 11 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
А есть ссылка почитать подробнее?
Интересно
Заикальница• 11 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Шкода, що не бачите. У моєї прабабусі було 11 дітей, всі вижили, і вона вижила, в ховала усіх і дала освіту, ще й встигала керувати господарськими справами хутору, який належав родині до приходу совєтської власті. Щоправда, моїй родині пощастило мати сімейного лікаря, який спостерігав вагітність і приймав пологи, лікував дітей і дорослих.
Сусідка зверху• 11 сентября 2023
Ответ дляЩебетушка
А есть ссылка почитать подробнее?
Интересно
Пошукаю, давненько читала цей матеріал
Забрала і не сказала• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
І жили довго і щасливо до глибокої старості 35 років
Помаранчова душа• 11 сентября 2023
Ответ дляВся така шо куди там
Ще й рожала з ковідом
Голубка миру• 11 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
А ещё они засовывали в матку золотое кольцо, когда не хотели больше беременеть.
Голубка миру• 11 сентября 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
И выглядели в 35 на 60-70 лет. В интернете полно фотографий.
Natali95-95-95• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
Моя прабабуся померла при родах двійнят. Одне вижило дитя, друге і породілля померли. Прадід лишився сам з 7 дітьми. Але знайшлась в селі бездітна жінка, яка виховала їх як власних. Тому нічого хорошого раніше не було.
Вся така шо куди там• 11 сентября 2023
Ответ дляПомаранчова душа
Ще й рожала з ковідом
Ну то прочто везучая. Что шов не лопнул и организм выдержал ковид с родами.
Броніки для Моніки• 11 сентября 2023
Ответ дляЛгин
А чим краще без презервативів?! От не розумію я оцього. Мені без не подобається. А по відчуттям взагалі різниці не відчуваю. Що з, що без. Якщо не бачу що одягнув то ніякої різниці. Не люблю без, бо сперма потім довго витікає, липке, мокре фу ..
Мальчун-задирун• 11 сентября 2023
Ну а как, по-вашему, погодки рождаются?
У моей подруги брат младше на 1.5 года. Ее мама думала, что кормление грудью и отсутствие менструации неплохо защищают от беременности
Вся така шо куди там• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаикальница
А моя прабабушка умерла при родах 12 ребёнка. И эти 12 детей стали практически сиротами, потому что прадед быстро женился и никому те дети не были нужны. Из 12 её детей до взрослого возраста дожили 4- ро. Так что ваша прабабушка не показатель.