Дуже потрібна ваша порада.В мене дві кішечки і кіт.Ну дуууже сильно ліняють навіть не в період ліньки.І вичесую їх кожного дня.Лікарі нічого конкретного не кажуть(може на таких потрапила)лінька і все.Хто як бореться?Може корм треба змінити,вітаміни,шампуні??дякую
Julia_1997• 11 сентября 2023
І моя сильно линяє. Сказав вет на кращий корм перевести і курс вітамінів призначив. Поки 4 день тільки, побачимо як буде далі.
Наші покупці кажуть, що ефективний шед ікс. Я не тестувала на своїй кішці, тому не можу нічого сказати. Спробувала чистий лососевий жир, але їй не сподобався запах, тому перейшли на рідкі ласощі з біотином. Трохи зменшилась лінька, десь на 40-50%, але не одразу, тому не впевнена, чи це саме від біотину, бо в той же час був перехід на інший корм.
ЕкатеринаС12• 11 сентября 2023
корм менять
но тоже не факт что дорогой корм одной фирмы даст результат, может дать результат просто другой корм из среднего диапазона.
поэтому экспериментируйте, но это надо кормить хотя бы месяца 3-4 что бы увидеть результат
Lor111etta• 11 сентября 2023
Квартирний ( в силу обставин) кіт весь сезон проживає тепер надворі.
Харчується творогом( кисло-молочним сиром і дешевим кормом).
Надворі полює на всяку дрібну живність.
Випадання шерсті майже зупинилось
Надворі полює на всяку дрібну живність.
Випадання шерсті майже зупинилось
JaSonechko• 11 сентября 2023
Проживание в квартире не дает организму животного понять смену сезонов. Поэтому и линька постоянная.
Julia_1997• 11 сентября 2023
Ответ дляІ95
Який корм,не підскажете?
Сейворі з лососем для шкіри й шерсті