Колишня муза• 11 сентября 2023

Яка бабушка хороша?

Декілька відповідей можно. Інше в комментарі.
Результат:
вже голосів: 1802
217 (12.04%) Доглядає, завжди, якщо треба
187 (10.38%) Добра, балує
186 (10.32%) Богато гуляє з внуками
176 (9.77%) Смачно готує
155 (8.6%) Розважає, весела
130 (7.21%) Водить до школи, кружків
126 (6.99%) Вчить готувати, прибирати, ін.
114 (6.33%) Розвиває дитину
102 (5.66%) Дає поради у житті
92 (5.11%) Дарить подарунки
80 (4.44%) Допомогає грошима
73 (4.05%) Привчає до спорту
72 (4%) Робить уроки разом
55 (3.05%) Строга, привчає к порядку
37 (2.05%) Вяже, ш"є для внуків
Salsa-24da• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Вариант - у сусідньому будинку.
А товчеться з ранку і до ночі у молодої родини.
Тільки спати до себе ходить.
Правильно?
13чудоСВЕТА• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
може тому, що вже втомилася працювати на дядю. хочеться бути в колі сімї, рідних, гуляти, гратися з дітьми, радіти розвитку дитини. Ну і відчувати свій вклад в допомогу своїм дітям, внукам, сімї
а роботу, карєру, гроші, якісь ще там стосунки заводити і все інше -тим хай вже діти паряться
А Вы уже бабушка или доченька, припахавшая свою мать?
Престидижитатор• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
бабуся може знати, який спосіб життя їй краще
зараз багато обирають аля пенсія і сидіти вдома. відпочинок по вашому. але ж не у всіх такий характер, щоб просто нічого не робити. є й такі, яким потрібно постійно копошитись. і які справді люблять дітей
Люблять дітей усі
Але не в усіх діти дозволяють собі запрягати жінку в щоденну рутину , яку вона вже проходила ( і дуже сумніваюсь, що з такою ж допомогою)
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Перелік автора це не про бути в колі сім´ї, гуляти, радіти. Це змінити роботу на дядю на обслуговування домашніх у повному обсязі. Впевнена, що діти ще й докоряти будуть, що щось не так зробила
це ваше бачення ситуації
перелік автора не говорить про те, що бабуся повинна все це робити. це опитування, що найбільш цінніше було б. там може бути один пункт - багато гуляти з внуками. і це теж може комусь бути безцінним
13чудоСВЕТА• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
То непотрібна функція, згідно задумкою авторки. Головне щоб прала шила, готувала і онуків доглядала. А, ще й половозрілих дітей утримувала, щоб вони мали особисте життя і розваги 🤷🏻‍♀️
И рожали регулярно новых дитачек.
автор Колишня муза • 11 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Тільки спати до себе ходить.
Правильно?
Вірно, з дитиною, щоб не заважати особистому життю)
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
ні перше, ні друге. моя мама мені нічим не допомагає. але я можу собі уявити інших бабусь. яким було б в радість щось робити. а не в ’припахати’
Кондуктор троллейбуса• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Любити онуків не означає проводити з ними весь свій час і взяти на себе повністю їх виховання і обслуговування
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Люблять дітей усі
до чого тут запрягати. я думаю, що мова про бажання зі сторони бабусі. що бабуся хоче робити. нічого - то нічого. а якщо щось хоче - то прекрасно
13чудоСВЕТА• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
А на фига рожать детей, если они мечтают личной жизни?
автор Колишня муза • 11 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні перше, ні друге зараз.
Б´ю байдики• 11 сентября 2023
Я в захваті від пункту ’Богато гуляє з внуками’.
Прямо по Фрейду.
Богато.
Теща дочки• 11 сентября 2023
Та бабуся ідеальна, до якої дитина йде в гості з радістю. А що там уже дитину радує то від дитини залежить.
А в голосувалці то все батьки мають робити.
Salsa-24da• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
😁😁😁
Ну-ну))

Я думаю, що пересваритися від такої участі бабусі за місяць -два молоді.
13чудоСВЕТА• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Ну вот, когда поднимет своих детей, обеспечив их всем, тогда и будете сказки про бабушку рассказывать. Что там Вам в радость будет.
Престидижитатор• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
У вас нездорова фіксація на особистому житті

Ну точно Оля
Якщо так, то хоч муркни дякую за те, що я відправила шкільне екіпірування на всіх 4.

А діти пішли в школу - то тепер нон-стоп відосики з тіктоку та «розумні» цитати
МАМА НИКИТКИ-2• 11 сентября 2023
Ответ дляТролю як можу
Бажання бабусі то бажання бабусі, а не список зі зобов’язань.
Бо якщо бабуся не обере щось, то вона автоматично вже погана. Читайте стартпост.
Тантрический кекс• 11 сентября 2023
Ответ дляОябунчик
У меня мама такая. Уроки только не делает - нет необходимости, хотя в начальной школе труды делала и за внучку и вместе, ей нравилось)))
І моя, і уроки також допомагає, сама вчитель у минулому
Salsa-24da• 11 сентября 2023
Ответ дляПрестидижитатор

Ну точно Оля

Автор тролить.
Ви не читаєте іронії?
Б´ю байдики• 11 сентября 2023
Ответ дляКолишня муза
Працюють, відпочивають, особисте життя. Дітей народжують)
А бабусі особистого життя вже не положено?

Діти - то відповідальність батьків.
Задача бабусь та дідусів - запрошувати в гості з частотою, яка їм та батькам та внукам зручна, і любити внуків у тому форматі, який знову ж таки підходить їм, батькам та внукам.
Жена брата Админа• 11 сентября 2023
В мене були ідеальні дід з бабушкой. Головне- прийняття дитини.Ніяких аяй, як тобі не соромно,повчань і т д.Цього я наїлась від мами. В діда з бабою - абсолютна любов. Але й я була тихою та слухняною.
МАМА НИКИТКИ-2• 11 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Автор тролить.
Ви не читаєте іронії?
Не знаю чи тролить автор чи ні, Но я давно на порадниці і бачила цілком серйозні закидони від мамш, щодо участі бабусь в вихованні дітей і їх зобов’язань. Перелік не дуже відрізняється від реальності.
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ дляКондуктор троллейбуса
а чого ви так різко реагуєте на можливі!!!! активності якоїсь теоретичної бабусі.

Мова при бабусю, якій це все в радість. а не в примушування
До речі, я знаю таку одну бабусю. В неї занадто багато енергії. але внука їй дають не часто. так що так, по різному буває
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
я можу й зараз розказати. не про себе, про інших. вам не в радість буде і ви навіть уявити не можете, що комусь подобається гуляти з внуками. ну ок. але ж може бути по-іншому
Дама с заначкой• 11 сентября 2023
Та, что квартиру отписала и померла
Б´ю байдики• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я читала навіть обурення, що бабуся не хоче кинути роботу, щоб сидіти з внуками цілий день, поки мама з татом на роботі. Причому платити їй, звісно, ніхто не збирався - це ж бабуся рідна, як можна про гроші говорити?
Сарафанное радио• 11 сентября 2023
Бабуся, якій я довіряю, як собі і до якої дитина йде з задоволенням. А не вот ето вот всьо)))
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ну це ваше бачення ситуації. в мене інше. Я вибрала пункти, які в мене асоціюються з бабусею. яку я, до речі, дуже любила. Моя мама не така. ну ок, її вибір. хороша чи погана я не збираюсь навішувати ярлики
Аль де Барановна• 11 сентября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
Це якась міфічна бабуся по вашим пунктам
Та прям.Моя мама была такой бабушкой.
И вязала, и деньгами помогала ,и советами, и гуляла с внуком.И была кмс по легкой атлетике), поэтому за спорт была горой.
Тролю як можу• 11 сентября 2023
Ответ дляАль де Барановна
Та прям.Моя мама была такой бабушкой.
у половини порадниці зараз буде істерика, що ви її припахували. як ви могли