Фоточки нема• 11 сентября 2023
Гестаційний діабет вагітних
Сьогодні здавала, до прийому нагрузки 5,3, через дві год норма. Лікар каже, що вище 5,1- то вже діабет вагітних.
Але в четвер знову здавати…
Хто це проходив?
Я то 10 год нічого не їла, але вчора була на ДН, то відповідно різні страви вживала.
Але в четвер знову здавати…
Хто це проходив?
Директор Пляжу• 11 сентября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Багато хто проходив, це пройде після пологів
Не обязательно.
А_я_ЛОЖУ!• 11 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
Не обязательно.
В переважній більшості випадків. Нащо лякати автора? Вплинути на це вона все одно не зможе
Директор Пляжу• 11 сентября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
У вас есть статистика?
Борщичок• 11 сентября 2023
Ответ дляДиректор Пляжу
У вас есть статистика?
определение гестационного диабета - это метаболическое нарушение, которое развивается (или впервые выявляется) у женщины во время вынашивания ребёнка. В отличие от других форм диабета, гестационный сахарный диабет самостоятельно проходит после родов. Гормональный фон женщины нормализуется и вместе с тем исчезают симптомы болезни. Через несколько недель углеводный обмен полностью нормализуется.
Анонім Завгосп• 11 сентября 2023
Тоже было. После нагрузки 7 единиц. Замучили потом каждую неделю анализ сдавать. Больше не повторялось .
Куколка-мяуколка• 11 сентября 2023
У мене була приблизно така сама ситуація. Перед аналізом натовклася від душі ввечері і було невелике підвищення. Консультувалася з ендокринологом, здавала додатково аналізи і ендокринолог мені відповіла, що це не критично. Але я себе потім обмежувала до кінця вагітності у вуглеводах та купила глюкометр і проводила самоконтроль натще та після їжі. Мені так було спокійніше набагато. Дитинка народилася в порядку, після пологів і впродовж вагітності більше підвищень не було