Чорнобаївка• Изменено 11 сентября 2023

Є ті, хто повернувся у Покровськ?

Добрий день дівчатка. Є ті, хто повернувся додому? Ви задоволені, чи жалкуєте?
Я останній час хочу дуже додому.. донька теж часто каже що хоче до Покровську поїхати. Але якось страшно, та і діти маленькі, й роботи у чоловіка там не має.
Дітям: 5 та 1,4
Просто мене очікування так виснажують, я планую що я ще повернусь у Покровськ, але чоловік мабуть не хоче вже. Тут у нього робота є, не багато заробляє, до 15к виходить «хоча вони не помітні» але це ж є робота, а вдома наврядчи буде така роб і зп
Я просто розумію що там немає що робити, але й тут морально важко, нас вважають гостями міста 🥺 «не раз казали так» та й в коментах груп Вінниці бачила таке
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Вибачте за ниття, не знаю з ким ще поспілкуватися на цю тему..
Платья Всем• 11 сентября 2023
все мы гости. Прям. Ничего страшного. Есть работа, жилье, пока спокойствие, поживите в Виннице.
talvitarina• 11 сентября 2023
у моей близкой подруги родители вернулись в мае 2022. Всякое рассказывают, но папа ходит работать на шахту, мама дома печет пироги и ухаживает за клумбами. Присылают фото парка - ну там красота) поставили огромную клетку с белками, цветы, фотозоны
Платья Всем• 11 сентября 2023
парк в Покровске красивый. Молодцы.
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПлатья Всем
Та розумію, але морально важко, це може тому що я сиджу вдома
Фляшка на трьох• 11 сентября 2023
В Мирноград двоюрідна сестра повернулася
Платья Всем• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
а Вы не сидите. Мужу утром завтрак, с собой на работу обед, дома приготовили, убрали, дети, уже и вечер.
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляtalvitarina
Парк у нас в Покровске хАрош, правда
Ромашка-468e• 11 сентября 2023
Ми самі не з Покровська,чоловік зараз у відрядженні там.Наше місто в окупації,каже,що нормально.Але продукти дорожче,послуги дорожче.Був варіант щоб туди переїхати у зв´язку з роботою,але останні прильоти відбили в мене таке бажання,ще один раз виїжджати не дай Боже як ми виїжджали 1.03 с підвалу не купані,перелякані просто не переживу.Також є дитина 10 років і дуже вас розумію,як хочеться додому 😭😭😭😭
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
Ми в вересні 22 року на пару днів приїздили, так, ціни вищі ніж в інших містах «на продукти»
Пушап Мі мі• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
авторе, а ви зараз де живите? знімаєте? скільки платите за житло? ким працює чоловік?
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПлатья Всем
Просто так не приятно.. был пост в инсте о том что нет уважения к погибшим воинам.. не могут остановится люди на минуту в 9 часов
И коментарии били такие: это приезжие
Я в шоке была, думаю да бл.. весь город «приезжих» 😡
Ромашка-468e• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
И коментарии били такие: это приезжие
Не обращайте внимание, я вчера буквально читала,что в Киеве,если ведут себя,как быдло то это обязательно ВПО. Не берите на себя
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Вінниця
Пів будинку орендуємо, 4500 + комунальні
Охоронець та різноробочий
Пушап Мі мі• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Вінниця
Охоронець та різноробочий
вам нравиться у вінниці? як там взагалі?
Ромашка-468e• 11 сентября 2023
Вернётесь домой снимут ВПО,на 15000 сможете явно меньше себе позволить,чем в Виннице.Плюс,что дома,минус,все равно там шумно.Думайте о детках
Пушап Мі мі• 11 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
а вам платят впо? или нет?
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ну місто не погане, люди наче теж
Рієлтори беруть 75-100 %
І ціни на житло високі
Ми знімаємо за 4,500 але все старе, навіть криша стала протікати
Туалет зламаний. Новий треба. Газова колонка тече. Хозяйці, казали, але воно їй не треба походу
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
а вам платят впо? или нет?
Платят
Пушап Мі мі• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Платят
той добре. ау покровську чи є робота для вас?
Ромашка-468e• 11 сентября 2023
А если вернётесь мужу нужно ещё работу искать или есть варианты?
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Там де чоловік робив, всі виїхали
Треба заново шукати роботу
Я ж писала вище, що роботи там немає
Stepa_nida• 11 сентября 2023
Мама мого чоловіка звідти. Дуже хоче назад, ми тут їй знімаємо квартиру і допомагаємо матеріально.
Інколи виривається на 1-2 дні, каже, що багато знайомих повернулись.
З такими маленькими дітками точно б не ризикнули.
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
Немає варіантів
Ромашка-468e• 11 сентября 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Немає варіантів
Значит волю в кулак и продолжайте жить жизнь и не обращайте внимание.А друзья,знакомые есть в Виннице или родственники?
Перша на селі• 11 сентября 2023
Знакомая с двумя детьми вернулась с Германии. Рада. Я с малыми вернулась в Краматорск,вообще не жалею
Викасикрет• 11 сентября 2023
Мы с Мирнограда. Возвращаться пока не собираемся. Сидим в Испании.
Відірву та викину• 11 сентября 2023
Навіть поки що не думайте туди вертатися.
Відірву та викину• 11 сентября 2023
Ответ дляВикасикрет
Женщина на курсах со мной тоже оттуда. Она сразу сказала что будет оставаться в Германии.
автор Чорнобаївка • 11 сентября 2023
Ответ для Ромашка-468e
Нет, есть девчонки две «с одной в палате лежали, с другой на площадке познайомились» но не слаживается общение. С родственниками особо не общаюсь, кто в Покровске, кто в других городах, странах