Біток чи ефір?• 11 сентября 2023
Висвітилось повідомлення від Дії що кредитор запрошує мою
Кредитну історію для видачі кредиту. Але я нічого не оформляла, що за приколи. Не підскажиие що це може бути?
Бабулька• 11 сентября 2023
в мене таке було, коли чоловік оформлював, але я була в курсі того)
може ваш шось без вашого відома оформлює
ПуГоФФка• 11 сентября 2023
Може, якийсь банк збільшує кредитний ліміт? Мені моно установив 50 т, приват 25, я не подавала жодних запитів на це, але нехай будуть.
На вашому місці спробувала б у підтримці Дії з´ясувати, хто цікавиться, а тоді з´ясовувати з банком чи хто там ще, чому їм це цікаво.
Біток чи ефір?
• 11 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
У меня было такое, когда я новую карту в Привате оформляла.
А да) я сьогодні міняла карту в Приват банку! Може через це! Бо я вже переживати почала. Дякую!
Заместитель Анонима• 11 сентября 2023
Ответ дляБіток чи ефір?
Там в Дие должно быть указано, какой банк запрашивал кредитную историю и точное время указано. Вы можете в банк за разъяснениями обратиться, если сомневаетесь.
Біток чи ефір?
• 11 сентября 2023
Ответ дляelena-k
Автор, в мене також було коли кратку на нову обмінювала
Ви брали кредитну карту чи звичайну? Зайшла в дії, це дійсно був Приват, пише з метою видачі кредиту