Лика-прилипка• 11 сентября 2023

Страховка в Ощадбанку

Підкажіть, хто в курсі, що за страховку пропонують на кассах в ощадбанку?
пішла вчора моя бабуся 84 роки ( погано чує) в ощад за пенсією, їй втюхали якусь страховку, ніби від несчастних випадків і щось там на ЗСУ піде, зняло з карточки в неї 400 грн
питання, чи буде воно постійно списувати, чи варто іти туди з нею і відміняти це все?? 100 разів казала, не погоджуйся ні на які пропозиції, бо ти нічого не чуєш, не зрозумієш... і ось знову....🤦‍♀️
Пишу, не читаю• 11 сентября 2023
Краще вам набрати та запитати

Пишу, не читаю• 11 сентября 2023
Взагалі це треш ( 84 роки - мало страхових страхують в цьому віці. Може то метлайф
Протру пилюку• 11 сентября 2023
Обовʼязково йдіть і влаштуйте їм скандал. Ощад, то ще ті бандити
я Кукарача• 11 сентября 2023
Нет там такой страховки, страховка 50 грн. Но она пригодится, тем более в таком возрасте. А 400 грн, это что-то другое ей сняли.
Сусідка зверху• 11 сентября 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Вы шутите? Метлайф страхует до 60 лет, и то не всех.
Каркуша Клара• 11 сентября 2023
Боже, як вони падлюки з того Ощадбанку задовбали тих нещасних пенсіонерів тими страховками. Там якась дурна схема, родичка працює і вже всі від неї шарахаються з тими страховками. Керівництво виставляє співробітникам план в цих страховках, а касири вже відіграються і впарюють клієнтам. Оскільки дурних нема, звичайні платники нічого братимете хочуть, то крайніми залишають пенсіонерів. Їм не пропонують навіть, а нагло ставлять перед фактом, що страховка така-то, коштує стільки. Відгавкатись можуть тільки продвинуті. Йдіть розбирайтеся і на майбутнє або картку оформлюйте, або допомагайте самі ходити, бо вони вже її на гачок взяли, будуть доїти.
автор Лика-прилипка • 11 сентября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
а ця хрінь знімається кожного місяця, не знаєте?
Каркуша Клара• 12 сентября 2023
Ответ дляЛика-прилипка
Ой, не знаю, намутити могли які хоч умови. Невідомо ж, що бабця підписала. Ви головне її не сваріть, бо там реально такі мимри сидять, вони могли її просто перед фактом поставити, що ось без страховки гроші неможливо отримати і як само собою зрозуміле підсунути папірець. Саме в Ощаді там повний треш зі страховками, в жодному банку такої наглості немає.
Пишу, не читаю• 12 сентября 2023
Ответ дляСусідка зверху
Я не знаю, я высказала мнение, что эта шарашкина контора может страховать