Библиотекарь• 11 сентября 2023

Треба саму себе покрасити. Блонд

Дівчата в мене така ситуація. Я років 20 робила в салонах меліровання. Довго шукала свого майстра. Бо то жовта, то що красили що ні. Нарешті знайшла 2 роки тому дівчину. Була задоволена. І коли минулої зими почалися проблеми зі світлом вона закрила салон. Я як раз в неї пофарбувалася перед цим. За цей час вона виїхала. Почала працювати за кордоном. Вертатися не збирається. Я в неї запитала краску і окислювач той що в мене. Вона мені написала. Ось гадаю зможу я сама себе пофарбувати ? Меліровання я не зроблю, вже пів голови сиві, треба краситися . Іншого майстра шукати в мене немає коштів. Бо як не запитаю все від 3000 грн. Може хто сам в блонд фарбується то порадите як ви це робити ? На фото моє волосся
Скіфська пектораль• 11 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
То чим фарбуєтесь ?
Вам треба сходити до колориста на консультацію, бази ж різні у різних дівчат. Я фарбуюся спецблондом Голдвелл.

автор Библиотекарь • 11 сентября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Зрозуміло. Дякую
автор Библиотекарь • 11 сентября 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Я в Киеве ходила к Литвиновой, она нереальная
До этого тоже к типа хорошим ходила , но это совсем не то пальто
Написала я їй. Якщо чесно я офігела. Ціну мені озвучили 10 000 грн
ОхиИВздохи• 11 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Не дешево , але в них дійсно класний підхід. Кучу захисту використовують , окрім фарби . Там роботи годин на 5-6.
Там все розмивчато• 11 сентября 2023
Вам треба, щоб в салоні вивели вас в повний блонд заміть мелірування, далі корені можете фарбувати самі.
karamelka010668• 11 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Зрозуміло. Дякую
.
ЖивунаБагамах• 11 сентября 2023
Ответ дляСкіфська пектораль
Ціна на Голдвел зараз дуже висока. Можливо, Ви підкажете, де купуєте по більш доступній ціні? ) Дякую.
Пожарник• 13 сентября 2023
Фарба Wella Koleston Perfect ME+ Special Blonde + окисник 12%
Фарбуюся сама без проблем.
Наносити на корінь.