Грибной_Дождик• 11 сентября 2023
Дівчатка, як часто треба укладати каре?
Просте питання, але чесно я трохи задовбалась кожен день мити голову, потім наносити масочки, кремчики, сперї і робити укладку. Зранку зовсім невистачає часу. Якщо не танцювати так з бубном кожен ранок - волосся схоже на Бог зна що. У вас теж так? І ще мега турбує що всі ці сушки і кремчики кожен день не зовсім корисні. Як у вас?
Результат:
вже голосів:
26 (59.09%)
Укладка кожен день
13 (29.55%)
Вистачає на декілька днів
5 (11.36%)
Подивитись відповідь.
Амбасадор щастя• 11 сентября 2023
Укладка нужна поле каждого мытья. Если вам она нужна чаще,а голова при этом чистая, то вас неправильно подстригли
Угги в горошек• 11 сентября 2023
Без кератина укладки хватает на 2 дня поэтому советую сделать, вреда меньше, чем каждый день-два мучать волосы
мадам Везувий• 11 сентября 2023
Голову мою каждый день и сушу феном.
Ничем больше не пользуюсь . Занимает пять минут по времени
оксюморон• 11 сентября 2023
постійно, я якщо звечора укладу, після сну вранці все рівно щось кудись стирчить. в мене ще подовжене, там де плечі завертається. тому я тепер прошу мені робити градуйоване каре, воно без укладки на хвилясте волосся непогано виглядає, цим і спасаюся.
Грибной_Дождик
• 11 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
У мене втрачається объєм вже на другий день. Хоча голову можна було б і не мити.
Грибной_Дождик
• 11 сентября 2023
Ответ дляИнтимная
Каждый день.
Какой счастье, что каре вышло из моды)
А що зараз модно? Може щось порадите?
Амбасадор щастя• 11 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Вас таки неправильно подстригли
Интимная• 11 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
А що зараз модно? Може щось порадите?
Я за модой не гонюсь, так как имею тонкие волосы, тут бы стрижку с обьемом сделать, не до моды.
Моя на основе обычной лесенки, просто у меня мастер классный, хорошо меня стрижет.
сама себе прекрасная• 11 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Вас таки неправильно подстригли
Еще б найти мастера, который может правильно подстричь.