The Empress• 11 сентября 2023

Яка красуня, а яка жіноча енергія

Ніколи про неї не чула Ivi Adamou
Побачила виступ її. От люблю таких жінок, кішечка, яка любить себе
Морожена_курка• 11 сентября 2023
Ответ дляВинник
А Ви бачили чоловіків, які відвертаються від цицьок? Не в розмірі справа, а в тому, що вони ось-ось вистрибнуть з сукенки))
Разрез до пупка почти )) А мне блондинка в зале за столиком понравилась ) И как по мне, у певицы грубый голос, грубая внешность, нежности и женственности там мало

Винник• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
ви думаєте тут зібралися голодні чоловіки?!які давно не бачили цицьок...як на мене зараз проблем у чоловіків,особливо заможних не має проблем а ні з ціцьками, а ні з сексом, можуть вибрати на свій лад
Та мені пофіг голодні вони на цицьки, чи ні. Ще б я про їх цицьковий голод думала.
Патріотка з дивану• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
це ви так сприймаєте світ. Це хоббі. Я маю чудову роботу і гарно заробляю.
Тарологиня?
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
греки, кіпріоти
вот в греции я не была...надо сьездить хоть на мужчин посмотреть
автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляА я кумедна
Судя по нику автора, то инфоцыган рекламирует инфоцыгана вероятно.
писала вище. Це хоббі. Я директор з продажів в
міжнародній компанії, на зп не скаржусь.
Патріотка з дивану• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
кстати да,красивые,я тоже обратила внимание тоже не пойму кто они
А на каком языке она хоть поет?
Патріотка з дивану• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
греки, кіпріоти
Красавцы! Нужно ехать в Грецию! 😂
месяцкие• 11 сентября 2023
Цікава, гарна, волосся гарне
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляВинник
та нема його, не переживайте...подивиться на вулицю як дівчата ходять без ліфчиків чоловіки вже привикли

автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Тарологиня?
ні таролог це хоббі.
Другий раз спеціально поясню.
А по життю директор з продажів в міжнародній компанії.
ЗП писати?
автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
є на що подивитись. гарячі чоловіки
Я_з_Франека• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Я тут сейчас )) прям красивых не вижу в большом количестве. Из всех разве что парень в отделе аренды авто. Один за две недели)) все остальные обычные мужчины
автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
А на каком языке она хоть поет?
турецька здається
Дивне створіння• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
та не про цицьки, а про жіночність, погляд і тд
Где энергия? Вообще, на фото и видео не вижу энергии.
Шалена красуня• 11 сентября 2023
Гарна, мені такий типаж жінок подобається🔞😍
автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
а хто для вас з енергією?
Патріотка з дивану• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
ні таролог це хоббі.
Другий раз спеціально поясню.
ЗП писати?
Не нужно))
Я не собиралась задавать вопрос про работу, просто ваш коммент про «любимую, приносимую хороший доход работу» и ваш ник вызвали у меня любопытство
Извините, что не по теме вопрос
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляЯ_з_Франека
что ж их на видео так много собралось
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
а свою видите?

Дивне створіння• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
а свою видите?
К чему вопрос? Свою энергию люди могут, только ощущать.
Дивне створіння• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
а хто для вас з енергією?
Полякова, Пивоваров, например.
Я_з_Франека• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
что ж их на видео так много собралось
Не знаю ))) но так чтоб стоишь на улице или в заведении и тут тебе на встречу толпа красивых мужиков - нету такого )))) обычные люди, но очень расслабленные такие
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Полякова, Пивоваров, например.
Пивоваров вроде как мужчина,как он относится к женской энергии...у вас странный вкус
ТайТаке• 11 сентября 2023
Ответ дляТарологиня
греки, кіпріоти
Греки?странно.
ТайТаке• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Я думала турки
Дивне створіння• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
Вы вопрос видели? 🤦‍♀️ У меня спросили, кто для меня с энергией, я и написала людей у которых энергия зашкаливает.
автор Тарологиня • 11 сентября 2023
Ответ дляДивне створіння
Полякова, Пивоваров, например.
Полякова мені теж не про жіночність. В неї інша ерергія.
Сонячний зайчик• 11 сентября 2023
Ответ дляДа будет так
ви знаєте від неї нереальна якась енергія, так начебто не скажешь що прямо така красива(можно придратися що ніби й рот великий, й лице витягуте)але так для мене вона красива, я ось це відео подивилась, дивиться як чоловіки заворожені, а жінки навіть подражати їй почали рухами,як у неї. І відвувається яка вона впевнена, сильний погляд-тримає всю публіку, й при цьому дуже жіноча-плавність рук,рухів, потрясна,я б прийшла на її концерт.
https://youtu.be/PjrTzwpZUPI?si=G4arhFiewczdDil5
а мне мужики красывые понравились)) особенно тот, что пьет м бокала!! я б ему дала прям на том столе)
Да будет так• 11 сентября 2023
Ответ дляСонячний зайчик
спокойно, здесь уже очередь
Сонячний зайчик• 11 сентября 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Красавцы! Нужно ехать в Грецию! 😂
я с вами