Апофиозная• Изменено 12 сентября 2023
Перевод харчів в школах. Бровари
Друзі, не збагну одне, навіщо в броварських школах готують те, що діти не їдять, і це просто викидається на смітник. Мій син навчається в 3му класі; кожного дня нічого не їсть, не лише він , а його однокласники. Наприклад , сьогодні була пшенична переварена каша з якимось мʼясом-печінкою, схожому по виду на понос, вибачайте, процитувала дітей. І постійно дають незрозуміло що. Ось 13 вересня, за цей період раз вони казали смачне якесь мʼясо давали і все. Не розумію, чому не підстрюються і не роблять, що люблять діти. Є загальний список, що люблять майже всі діти- млинчики/оладки, сирники, котлета чи вібивна зі спагеті, піцу, огірки, йогурти тощо. Всі діти не люблять якихось помʼятих кабачків незрозумілих, переварені каші, банан мʼякий порізаний з твердим яблуком, такий салат взагалі не смачний по складовим. Якщо банан мʼякий, тоді додають ківі, мандарин. Яблуко комбінують з морквою.
Блиск думки• 12 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я з Борисполя.
У нас ці помиї, прости Господи, ще й коштують майже 50 грн. Я працюю у школі. У нас готують так, щоб більше залишалося свяням працівників кухні. Це жах. За усі роки роботи смачного і приємного на вигляд не було ще ні разу. А поєднання продуктів щоразу просто вводять у ступор.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Пшенична каша+ перетерте м´ясо з лавровим листом ( на вигляд,ніби його їли і вже повернули назад у тарілку).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Горохове пюре і салат з капусти і сирої цибулі.
Таких шедеврів кулінарного мистецтва купа і у все додається куркума.
Скільки разів сварилися -марно.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
А мне все вкусно, кроме потертого мяса. Салат яйцо+сметана+ лук один из моих любимых
Лінива, не каюсь• 12 сентября 2023
Дивно, онука в п´ятій школі в Броварах, навпаки їжа подобається, в цьому році ще не була, але в минулому дуже смачно готували, я навіть додому собі дещо купувала.
Нехай щастить• 12 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
Так це ж не лише думка мого сина, ми виходимо, дітигцлябть на площадці, і ми запитуємо, чи їли, що давали
Автор, а Ви лише тут хообра писать?
Пишете колективну скаргу від батьків. Збираєте підписи з кожного класу. Ідете до директора, потім в управління освіти.
Цього року тендер виграла інша компанія, принаймні по Києву, але думаю і у вас так. На неї скаржитесь.
Ми так зробили і тепер у нас смачно готують.
Коренная киевлянка• 12 сентября 2023
Тому що давно потрібно всі безкоштовні наїдки припинити.Взагалі краще прибрати зі шкіл функції такої їжі.Тільки продавати все запаковане: круасан, снек, шоколад тощо.
Щоб ніхто нн годував дирнктора, зауча, доньку зауча, що там теж вже вчителька і ще додому ж надо принести.
МадамОхмури• 12 сентября 2023
Ответ дляКоко Шанель
нет просто воровать меньше нужно
тогда деньги будут оставатьсяи не только на пшонную кашу с замороженной печенкой
Не знаю как сейчас, но несколько лет назад у поваров зарплаты были на уровне минималки. Вы представляете себе голодного повара возле кастрюль? Да и не повар меня разрабатывает и продукты закупает.
Грибной_Дождик• 12 сентября 2023
10 школа, меню на сьогодні,на вибір На 12.09.23Меню1: салат з капусти,помідорів, огірків 100гр, каша вівсяна 120гр, запіканка з яблуками і морквою 180гр,компот з сухофруктів 200гр, фрукти.Меню 2:овочеве рагу150гр, запіканка з сиру к/м з родзинками 100гр, компот з сухофруктів 200гр, фрукти.
Грибной_Дождик• 12 сентября 2023
Вчора вибрала меню 2, пив лише какао,все було несмачне На 11.09.23.Меню 1:ікра з кабачків 100гр,кус-кус розсипчастий 120гр,какао з молоком 200гр, бутерброд з маслом і сиром 50гр, фрукти.Меню 2: салат з капусти,зеленим горошком та насінням соняшнику 100гр,макарони запечені з яйцем 200гр, бутерброд з маслом і сиром 50гр, какао з молоком 200гр, фрукти.
Грибной_Дождик• 12 сентября 2023
8.09.23.Меню 1: салат з моркви з сиром та сметаною 100гр, рибні нагетси з соусом ’Кетчуп’70/25гр,картопляне пюре 120гр,чай 200гр, фрукти. Меню 2: салат з червоної капусти з соусом ’Вінегрет’100гр,зрази рибні 100гр,картопля відварна 120гр,чай 200гр, фрукти, хліб 30 гр. Будь меню 1. Щось їв
Ацетилсалициловая кислота• 12 сентября 2023
Ответ дляМать драконов
Ну їх же годують по Клопотенко, чи як його там
Тепер він годує українців в Америці )
Ответ дляТут надолго
Не, ну объективно, как пшеничная каша может быть переваренной. Верю, что кто-то ее не любит. А мы, например, любим в семье. А вот рис нет. Под всех не подстроиться.
Може, коли суха зовсім
булоТАЙминуло• 12 сентября 2023
Я из столовской обожала зелёные помидоры, ела у всех соседей, котлету в тесте, а чебуреки готовили - закачаешься
Ответ дляАпофиозная
Просто мені просто жаль , що ці гроші йдуть на смітник, я спілкувалась з людьми, які працюють в приватному садочку, казали, що замовляють кейтерінг, і замовляють те, що діти зʼїдають, кажуть ми платимо за це нормальні гроші і не хочемо викидати і батьки будуть недовольні, що платять гроші, а діти не їдять
Ой, про садочки можу додати
Моя мачуха працювала поваром в садочку, то ще далеко до війни, розповідала те куряче філе, що було 90 грн кг у кожному магазині, до неї в документах приходило по 180
І хек за ціною красної риби
Якись схеми були завжди у завідуючих
І хек за ціною красної риби
Якись схеми були завжди у завідуючих
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я з Борисполя.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
Н-да жах (
ПробілНеПрацює• 12 сентября 2023
9 школа - вторую неделю кашка-какашка. Мясо? Нет, не слышали. Фрукты +
Не знаю, почему так. В прошлом году тоже выбирали меню по дням.
Мой 5 кл, льготник Ато. Может, им дают остатки от первоклассников? Даю ещё еду с собой, иначе голодный.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ дляwoman Warrior
Ну если у людей дома такая же еда, как в столовой, это не есть гуд.
а что вы называете культурой питания, вот конкретно?
Есть каши в обязательном порядке-это культура?
нет, это пишевая привычка.
Я сама, кроме гречки и риса, другое не ем.
но мясо, рыба должны быть.Овощи должны быть.
Или салат из пластмассовой капусты это та самая культура еды?
нет, это пишевая привычка.
Тільки у Вас культура їжі, ті, хто їсть каші, інші, чим Ви любите, некультурні? В мене один з трьох дітей їсть будь які каші, і ту ж пшеничну, пшоняну, кукурудзяну, ще й салати різні любить, з тої ж капусти, а от м´ясо і рибу не їсть, йому 16 років. То він теж ’некультурний’, чи я погано привчила? Інші двоє моїх дітей їдять м´ясо й рибу, в каші люблять. Завжди є діти, якісь щось не люблять, але діти, які нічого не їдять, для мене дивні. Чим же їх вдома кормлять, все з ресторану?
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
Тут справа не в тому, хто балуваний , а хто ні. А справа в тому, що ми запитуємо , що було, відповідь котячий корм, або наприклад була розварена каша, ніхто не їв, а мʼясо спробували. Або вермішель, яка склеїлась, це значить закупають саму дешевшу , з мʼяких сортів пшениці
Ще діє фактор масового фе, бо діти бояться, що їх осміють ті, хто не їсть, тож погоджуються. Мій син, що не їсть м´яса і риби, завжди після поїздки в табір розказував, що він віддавав друзям м´ясо рибу і котлети, а вони йому кефір, молоко і томатний сік. Казав, мам, я випивав по 4 стакани кефіру або томатного соку, так смачно, як це можна не любити?
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Я ж вам кажу куди дівають. Свині тримають. Чим більше останеться, тим краще, корм безплатний для свиней
Завжди в кожну школу приїжджає на велику дідусь з відрами для забирання рештків, для свиней. Це й в моєму дитинстві було, в сільській школі, і в міських бачила.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я з Борисполя.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
Я не знаю, як це зараз роблять, в моєму дитинстві в сільській школі всі діти все їли в їдальні школи, бо було реально смачно, як домашнє, і супи, і каші, і картопля з м´ясом, і компот чи кисіль.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
Виглядає все смачно.
КАПСЛОЧНИЦА• 12 сентября 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
О, теж згадую ті помідори .
Платье Длинное бальное• 12 сентября 2023
Ответ дляБлиск думки
Зі звичайною цибулею?
А як ви до людей ідете?
Сира цибуля ріпчаста сильний алерген, далеко не всім дітям можна
А як ви до людей ідете?
Не люблю натовп• 12 сентября 2023
Подякуйте педорасту шизофреніку клопотенко і тому чиновнику, котрий смокче у клопотенка. Інакшої причини я не знайду, шоб так знущались з дітей і просували цього психічного хворого гомосексуаліста.
Бокс-орун• 12 сентября 2023
Ми в Броварах в 4 школі. Взагалі немає столової. Обіди привозять з кафе. В 22 році до війни привозили з ресторану Тераса. Класні були обіди, як в літаку. Апетитно дійсно виглядало. Діти їли. Потім вони не подались на тендер і став харчувать Віктор. На вигляд не апетитно зовсім. Кажуть вчителі на смак воно нормальне. Але не зрівняється з обідами з Тераси. Їсть кілька дітей і в старшого, і в малого. Гроші на вітер дійсно