Апофиозная• Изменено 12 сентября 2023

Перевод харчів в школах. Бровари

Друзі, не збагну одне, навіщо в броварських школах готують те, що діти не їдять, і це просто викидається на смітник. Мій син навчається в 3му класі; кожного дня нічого не їсть, не лише він , а його однокласники. Наприклад , сьогодні була пшенична переварена каша з якимось мʼясом-печінкою, схожому по виду на понос, вибачайте, процитувала дітей. І постійно дають незрозуміло що. Ось 13 вересня, за цей період раз вони казали смачне якесь мʼясо давали і все. Не розумію, чому не підстрюються і не роблять, що люблять діти. Є загальний список, що люблять майже всі діти- млинчики/оладки, сирники, котлета чи вібивна зі спагеті, піцу, огірки, йогурти тощо. Всі діти не люблять якихось помʼятих кабачків незрозумілих, переварені каші, банан мʼякий порізаний з твердим яблуком, такий салат взагалі не смачний по складовим. Якщо банан мʼякий, тоді додають ківі, мандарин. Яблуко комбінують з морквою.
Просто звязда• 12 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
Ну ви згодні, що салат банан+яблуко, яке тверде і потемніло діти не їдять в 8 років ? Що те , що схоже по аромату на котячий корм і виду теж не будуть, те що розлізлось по тарілці з кабачку теж не будуть, діти часто багато ще їжі сприймають візуально
ну вы поймите - как им готовить порционно? конечно же они будут готовить подливу с кусочками, а не жарить 600 отбивных!

Малая еще та• 12 сентября 2023
Ответ дляТут надолго
А, и да, у нас в школе ремонт в столовой.э сейчас. Все носят еду с собой. Спрашиваю у своей с поисках идей ’Ну что там другим дают?’
Оказалось всем дают бутеры с колбасой, печеньки и йогурты. Никаких тебе ни млынцив, ни отбивнушечек, ни картошки фри.
Я роблю лаваш. Намазую його якимось соусом чи сметаною, кладу щось мʼясне ( ковбаса, сосиски, мʼясо), сир, кукурудзу, можна яйце варене .
Потім скручую, розрізаю на шматочки і смажу на сухій сковорідці, щоб розплавився сир. Кожен шматочок завертаю в фольгу та складаю в ланчбокс. Завжди роблю побільше, бо сину дістається половина, друзям дуже подобаються саме лаваш , а не бутерброди.
На все витрачаю хвилин 10.
Бокс-орун• 12 сентября 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
И сколько стоили обеды из ресторана?
Сніданки безкоштовно для молодшої школи, обід 90 грн
Каяспер• 12 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
То діти кажуть нам давали котячий корм, по запаху і вигляду, гроші тратяться великі, закладені в бюджет міста і все йде на смітник
Ого в бюджет міста -- може в цьому і проблема. Заклади по 200 гривень на дитину, а в школу прийшло 12?
В нас ми платимо за обіди -- яка ціна такий обід
tereska• 12 сентября 2023
В минулій школі мого сина теж готували, м´яко кажучине, несмачно. Ходили жалітися батьки з директором не раз і не два. Але директор прислухалася, проаналізувала і повністю замінили (мені здається повністю) кухарів. З тих пір учні і молодшої школи, і середньої, і старшої школи створювали великі черги аби взяти той обід. Мій син все з´їдав до останньої крихти. Ходили навіть батьки на тест обідів та сніданків.
Все залежить від кухара, навіть при одному і тому же наборі продуктів у всіх хозяйок свій смак виходить.
Дякую нашій директорці, що прислухалася. Може хто з мам є, діти яких й досі навчаються у 85 школі м. Києва, скажіть чи так само смачно діти харчуються?
Дайте подуться• 12 сентября 2023
Ми у Львові їли дуже смачний борщ у ресторані Клопотенка, син сказав, що в Києві так не готують у його школі, все треба вміти!!
ОдинРазНадетое• 12 сентября 2023
Мій син в школі не їсть взагалі, але й вдома переборчівий страшне. Нагодувати ціла проблема. Але в молодшій школі вчителька надсилала часто коротенькі відео, в тому числі зі шкільної їдальні, діти нормально їли. Також Бровари. Можливо у вас клас такий зібрався, яких і вдома нагодувати складно? В Німеччині коли ходив до школи, то розповідав, що можна обрати якийсь варінт, наприклад без м,яса і т.д Було б чудово, якби був вибір і у нас.
Грибной_Дождик• 12 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
А мясо/рыба где?
Не знаю...
FluffuRana• 12 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Це напевно поварі свиней годують. То ви кажете на смітник, а насправді ніхто не викидає
У нас ще й продавали продукти і відходи. Завідувачку столовою поміняли, почали впроваджувати меню Клопотенка і тут ковід, потім війна... Школа не працює, столова з нею :(

PANTERA_KET• 12 сентября 2023
5.3евро в день. Или 3.3 евро в другой школе и дети едят!!! С удовольствием!!! В Украине ничего не ел(((все гомно невкусное
FluffuRana• 12 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я з Борисполя.
У нас ці помиї, прости Господи, ще й коштують майже 50 грн. Я працюю у школі. У нас готують так, щоб більше залишалося свяням працівників кухні. Це жах. За усі роки роботи смачного і приємного на вигляд не було ще ні разу. А поєднання продуктів щоразу просто вводять у ступор.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Пшенична каша+ перетерте м´ясо з лавровим листом ( на вигляд,ніби його їли і вже повернули назад у тарілку).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Горохове пюре і салат з капусти і сирої цибулі.
Таких шедеврів кулінарного мистецтва купа і у все додається куркума.
Скільки разів сварилися -марно.
Дуже залежить від кухарів. Мої діти в садочку (звичайному державному) прекрасно їли, перейшли в школу і все :( Не думаю, що в садочку настільки краще фінансування, ні, там теж все було з максимально простих продуктів, але кухарі старалися приготувати смачно.
FluffuRana• 12 сентября 2023
Ответ дляГрибной_Дождик
8.09.23.Меню 1: салат з моркви з сиром та сметаною 100гр, рибні нагетси з соусом ’Кетчуп’70/25гр,картопляне пюре 120гр,чай 200гр, фрукти. Меню 2: салат з червоної капусти з соусом ’Вінегрет’100гр,зрази рибні 100гр,картопля відварна 120гр,чай 200гр, фрукти, хліб 30 гр. Будь меню 1. Щось їв
На вигляд все добре. Якщо приготоване прямими руками, то діти їстимуть
ФруктЕщеТот• 12 сентября 2023
У нас в школе тоже готовили ужасно,питание платное, питание обязательное,но после диких жалоб они приняли решение,что есть 3 типа питания:
1) каша/мясо/рыба/овощи ( то на что в основном фукали)
2)супы - вот тут большинство выбирало, потому что супы делали очень вкусные
3) чай/компот/ и булочка, это и пиццы иногда, иногда просто сладкая выпечка.
И знаете конфликт как то был улажен.
Я не понимаю почему нет выбора у детей вообще никакого
КоролеВешна• 12 сентября 2023
Оооо, знакомо.
Киев. Это идиотское новое меню.
До него ребенок ел в школьных столовых все, кроме рыбы. Дома ест все, кроме рыбы.
Теперь просит, чтоб освободила его от школьного питания, потому что ’эту гадость’ ещё и доедать требуют.
Королева спама• 12 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
По роду деятельности изучала его книгу рецептов для школы. Ну что вам сказать, долго смеялась с его соуса из овощных очисток и пирога из вчерашнего хлеба.
Может его в школе обижали и он таким образом отыгрывается на детях 😆
Тракторні війська• 12 сентября 2023
Ответ дляАпофиозная
Вы общались по этому поводу с директором школы? Соберитесь РК школы и переговорите
Кучерявочка• 12 сентября 2023
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Я з Борисполя.
Усе, звичайно, без цукру і солі.
Яйце+ сметана+ сира цибуля ( це салат).
Запіканка сир і морква 50 на 50...
Скільки разів сварилися -марно.
Не знаю, про яку школу в Борисполі ви пишете, але у школі, яку відвідує моя дитина нормальне шкільне харчування. Буває і пюрешка з відбивною, і плов, і гречка з куркою. Так, бувають і каши з м´ясом або макарони з рибою і салат або свіжі овочі. Але каші потрібні дитині і риба теж. Якщо деякі діти не їдять каші або рибу, то це індивідуально. Хай не купують тоді обід в цей день. Моя теж, наприклад, коли риба, питає, чи є щось окрім риби. Загалом, школа не може готувати тільки макарони і картошку, бо діти це люблять найбільше. Є певні вимоги до харчування школярів.
Ekaterina_M• 12 сентября 2023
Автор, моя дитина ходить в садок в Княжичах. Те ж саме, харчування жахливе. В´язкі каші з цибулею на сніданок, горох з цибулею на підвечірок, якісь незрозумілі страви бувають взагалі. Самі вихователі говорять, 80 процентів помиї. Читаю меню, і думаю, чи їла би я хоч щось з того всього. Зранку дочку годую вдома, бо буде голодна
Викупана• 12 сентября 2023
Ответ длясама себе прекрасная
Ага только все несоленое и никакое🤦‍♀️
Так якраз і потрібно їсти недосолену їжу, бо так корисніше.
А ось про ніяке, то а як зробити ніякою гречку?! Дивно у нас все ’яке’!!!))))

автор Апофиозная • 14 сентября 2023
Сьогодні в школі номер 7( ліцей, Бровари ) давали консервовані ананаси, дітям сподобалось!