Куколка-мяуколка• 12 сентября 2023
Эпигалин Брест, кто пил, дайте отзыв
Назначила гинеколог, есть признаки мастопатии. До этого она назначала Префемин, я пропила 6 месяцев его, позитивных изменений по итогу нет, были некоторые побочки. Не хотелось бы снова его пить ,но теперь назначили Префемин и еще этот Эпигалин Брест. Кто пил его, что скажете?
Там-тарарам• 12 сентября 2023
Я пила з айхербу. Різниці що з ним що без нього особливої не відчула. Може трохи груди меньше боліти стали під час місячних. Але теж були побочки від нього.І запах у цих капсул неприємний. Пропийте хоч половину курсу, а далі побачите. Може Вам краще допоможе він. У кожного своя ситуація і організм. Склад натуральний суто рослинний у нього, тож гірше не буде.
Куколка-мяуколка
• 12 сентября 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ви пили з айхербу саме індол?
Куколка-мяуколка
• 12 сентября 2023
Ответ дляsky-labs
Лучший вариант - Natural Factors EstroSense
Спасибо, я как раз рассматривала его на айхербе.