Прийшла перша пенсія з моменту подачі на 3 дітей 13;11 і 1 років дити загальна сума через пенсійний фонд ( чоловік офіційно працював та мав стаж)вийшла 3139 на всіх? Це все на що діти можуть розраховувати? Моя подруга через соціал получає пенсію на 1 дитину 2100! А через пенсійний виходить 3139 на 3 дітей?
Королева краси• 12 сентября 2023
Вот завтра и я узнаю какая пенсия назначена моему сыну после смерти мужа. Стаж был большой.
Повелитель бітка• 28 сентября 2023
Ответ для100%
а вчора в темі про призов багатодітного батька тут кричали, що яка різниця, чи одна дитина, чи троє, що нехай би всіх забирали. От і видно різницю((. Спробуй витягнути 3 дітей одній на 3 тис грн в місяць(
То другое, если погибнет на войне, дадут 15 миллионов, вытянуть можно