Вот просто достало вже!
В дитинстві постійні сварки між батьками, 90ті, важко, папа пив, мама пилила.
Потім заміж вийшла-як вивтікала, дома було погано. Не подобався їм дуже чоловік, постійно між ними як між двох вогнів.
Зараз мені 42. Розвелась, проблеми з розподілом майна, аліментами, не хоче платити, ну таке, прорвусь. Розвелась рік назад.
Зараз складаються гарні відносини з хлопцем, дійсно гарні, теплі. Колишній був дуже жорстокий, я б сказала злючий. А тут увага, гарні квіти, подаруки. Але проблема, батьки криком кричать-що ж ти робиш? Він же бідний? Ти про дітей подумала.
А в чоловіка цього будинок розбили орки, він як раз на лінії вогню, будинок ним побудований, все життя там лишилось( Він працьовитий, розумний, дбайливий. дуже поважаю моїх дітей.
Але ж він Донецький, прям штамп поставили (доречі розмовляє виключно українською, патріот), а ще й "нічого нема в такому віці, то він тобі й не треба". Мама ледь не голосить, каже як будеш з ним, то з квартири виїжджай, я дітям її хотіла. Папа не розмовляє. Квартира куплена мною, але помогли батьки більше ніж 70%.
Я розумію, що тут просто сказати :поважаю, люблю, але розберусь сама. І обмежити спілкування. АЛЕ мене так достало все життя пресс, все життя тебе повчають і ти як між огней, своїх дбайливих родичів, думаєш, як би не обідити, підтримати, але ніхто так про тебе не думає. Нетактично лізуть, не підбираючи слова. Толком не хвалять, завжди зате покритикують( А я головбух , але де ж так, їм воно як випадковість.
А я хочу сімю, саме таку! де підтримують, люблять, захтищають. АЛЕ ні
Люди, так хочу почути як у інших, особливо хороше, але пишіть усе, цікаво.
Результат:
вже голосів:
56 (70.89%)
А в мене ні
23 (29.11%)
В мене сімї так же
АдеКВАтная• 12 сентября 2023
А что, если родители жили неправильно, то они не имеют права давать ребенку советы?
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
странно,что главбух без своего жилья)),попробуйте обьяснить,что вы ничего не потеряете, рожать же не планируете
Тракторні війська• 12 сентября 2023
У Вас є сімʼя - чоловік та діти. А всяке хамло - то так - випадкові родичі
Коханозадовільна• 12 сентября 2023
В мене сусідка привезла з Трускавця собі шахтаря з Донеччини, живуть душа в душу, вона працює керівником юр.відділу банку,він дома город, господарство тримає,еко, біо, за її батьками дивиться, дуже порядний і приємний пенсіонер
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
особенно мать одиночка как найти мужа), или кто в разводе третий раз
ЯсноВидящая• 12 сентября 2023
Орнула з «квартира куплена мною, але гроші дали батьки»🤣
Квартиру перепишіть на маму і хай робить дарчу внукам. А ви живіть, головне ж кохання 🧡
Успокойся_Успокойся• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Давать советы и выгонять из квартиры несколько разные вещи, не находите?
Мотористка• 12 сентября 2023
Пресекайте всякие поползновения родителей в свою семью. В мою семью тоже лезли и в отношения, и в воспитание ребенка, и в выборе профессии, и вообще во всем. Грубо отрезала, некоторое время даже не общались. Сейчас всё ок, но малейшее движение в свою сторону обрубываю на корню.
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
Ответ дляЯсноВидящая
с какой стати переписывать на маму?
Успокойся_Успокойся• 12 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
с какой стати переписывать на маму?
Чтоб вообще без штанов остаться))
Мотористка• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
На каком основании? Если для вас новости, то воспитывают собственным примером и никак по другому.
Незламна• 12 сентября 2023
Ответ дляТракторні війська
Святі яйця))
Корсет_на_шурупах• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
В принципе какова ценность совета от того кто сам не блещет. Совет ценен от того кого уважаешь и признаешь ’экспертом в той или иной области’
Околовита• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Ну таки это логично. Если родители сами жили плохо, то откуда они могут знать как это хорошо и правильно? Они сами и не умеют и не знают, но другим дают советы?
Ответ дляАдеКВАтная
поради так, але це команди, вони в наказовому тоні
при чому с дітьми ніхто майже ніколи не сидів, поодинокі випадки, даже поодинокі, можна на пальцях однієї руки перечислити
Летюча помилка• 12 сентября 2023
Поменьше ставьте своих родителей в известность о своей жизни. Станьте в конце концов взрослой.
Ответ длямадам Везувий
Ну в чем-то ваши родители правы)
Так в чому? Виховали мене не так, щоб на гроші кидатись. Виховали цінувати людські якості. а не банківські.
І що далі? Бортанути цього чоловіка і йти на охоту? Я не така, мені і одній добре, я не шукала, так сталось
Тобто їм краще сама, ніж так, може дійсно так, більше уваги їм?
КонФФетОшка• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Не имеют, потому что советы могут оказаться так себе
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
так соберитесь и идите жить отдельно,пусть ваш мужчина позаботится о вас
Околовита• 12 сентября 2023
Квартира по документам принадлежит вам , мужчина готов вам помогать с детьми, вместо родителей? Тогда сведите общение с ними к минимуму и всё.
Птица секретарь• 12 сентября 2023
ваши родители, простите, не умные. Ограничивайте общение и не посвящайте во все подробности личной жизни. Живите своей жизнью, вы же взрослая и сами несете за себя ответственность
Дую на вітер• 12 сентября 2023
авторша вы такая взрослая тетя а сопли про родителей. нахер их послать и идите к психотерапевту, сепарируйтесь
а этот мужика этого надолго не хватит. пока вы это дерьмо от родителей выслушиваете
Да, я блондинка!• 12 сентября 2023
Вам 42, живіть своє життя, не звинувачуючи батьків. І не потрібно наголошувати у темі регіон свого новообраного чоловіка такою манерою) бо відразу зрозуміло, що кидаєте на вентилятор)
Корсет_на_шурупах• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Це часто трапляється. Той хто дає поради/вказівки той так би мовити вище. Ось ті хто своє життя трохи сфейлили хочуть вдати що іони ще ого го (за рахунок дітей).