Nora Si• 12 сентября 2023

Батьки командири, самі жили погано, а мене повчають все життя

Вот просто достало вже!
В дитинстві постійні сварки між батьками, 90ті, важко, папа пив, мама пилила.
Потім заміж вийшла-як вивтікала, дома було погано. Не подобався їм дуже чоловік, постійно між ними як між двох вогнів.
Зараз мені 42. Розвелась, проблеми з розподілом майна, аліментами, не хоче платити, ну таке, прорвусь. Розвелась рік назад.
Зараз складаються гарні відносини з хлопцем, дійсно гарні, теплі. Колишній був дуже жорстокий, я б сказала злючий. А тут увага, гарні квіти, подаруки. Але проблема, батьки криком кричать-що ж ти робиш? Він же бідний? Ти про дітей подумала.
А в чоловіка цього будинок розбили орки, він як раз на лінії вогню, будинок ним побудований, все життя там лишилось( Він працьовитий, розумний, дбайливий. дуже поважаю моїх дітей.
Але ж він Донецький, прям штамп поставили (доречі розмовляє виключно українською, патріот), а ще й "нічого нема в такому віці, то він тобі й не треба". Мама ледь не голосить, каже як будеш з ним, то з квартири виїжджай, я дітям її хотіла. Папа не розмовляє. Квартира куплена мною, але помогли батьки більше ніж 70%.

Я розумію, що тут просто сказати :поважаю, люблю, але розберусь сама. І обмежити спілкування. АЛЕ мене так достало все життя пресс, все життя тебе повчають і ти як між огней, своїх дбайливих родичів, думаєш, як би не обідити, підтримати, але ніхто так про тебе не думає. Нетактично лізуть, не підбираючи слова. Толком не хвалять, завжди зате покритикують( А я головбух , але де ж так, їм воно як випадковість.

А я хочу сімю, саме таку! де підтримують, люблять, захтищають. АЛЕ ні
Люди, так хочу почути як у інших, особливо хороше, але пишіть усе, цікаво.
Результат:
вже голосів: 79
56 (70.89%) А в мене ні
23 (29.11%) В мене сімї так же
Борисфенка• 12 сентября 2023
Нащо вам те сімейне життя? Ходіть на побачення, квартиру хай зніме десь неподалік.

автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак
А хто був ініціатором розлучення?
я
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Де ви це побачили? В мене у батьків власне житло і дача, мамі помогли її батьки, а моя улюблена бабуся передала мені гроші , через маму, але не писала-то довго пояснювати
так вы живете отдельно?
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляБабайко
Не сочиняйте.
Самый главный труд - это собрать деньги на квартиру.
Остальное - ерунда.
хєрня, ремонт-пів вартості
Дую на вітер• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
я все це розумію, я в цьому все життя, просто сьогодні достали, іноді виговоритись так хочеться, просто виговоритись і почути думку незнайомих людей, вона абсолютно не упереджена
А психолог треба, тут 100, бо довго в собі носити не можна, як собі не бреши, що сильна-вилізе
вам не носить в себе надо, а сепарироваться от родителей и не зависеть от их мнения. В 42 года такое страшно, вы что.
АдеКВАтная• 12 сентября 2023
Ответ дляМотористка
На каком основании? Если для вас новости, то воспитывают собственным примером и никак по другому.
На том основании, что беспокоятся за своего ребенка
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
А вы сама умеете ? Без денег родителей и их направлений?
Люди, чого ви такі всі злючі, як собаки? Я років 10 сама на свої кошти живу й батькам помагаю. Я без роботи сиділа в житті аж місяць. Я вже не помню як то, жити з батьками. І ще не помню що таке відпустка без ноута і більше тиждня
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
а вы в брак собираетесь,зачем?
Поки придивляюсь, час все покаже, а взагалі так, якщо все супер. Я цивільний шлюб не признаю. Шлюб це в першу чергу відповідальність для чоловіка.
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляБорисфенка
зараз так і є, і я не спішу

АдеКВАтная• 12 сентября 2023
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В принципе какова ценность совета от того кто сам не блещет. Совет ценен от того кого уважаешь и признаешь ’экспертом в той или иной области’
Совет может оказаться ценным
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
так вы живете отдельно?
так, все доросле життя
СвітланкаОК• 12 сентября 2023
Авторе, прочитайте про сепарацію від батьків. Вони не повинні займати в вашому житті надто багато місця, а тим паче - визначати, що вам робити і з ким жити. Хай собі там голосять, ви своє робіть. Замки змініть і блоканіть на місяць. Потім вийдіть на зв’язок і скажіть - ще одне слово про мого чоловіка і знову на місяць в бан. Отак і виховуйте.

Ви доросла тьотя, а не вмієте людей ставити на місце? Що ж ви там за главбух? Такі посади займають жорсткі та конкретні люди, які і з податковою можуть не панькатись і директора у свідомість привести. А ви мямля якась... вибачайте вже.
Аленький носочек• 12 сентября 2023
Хочу запитати: як донецький хлопець - патріот!!! зараз боронить свій рідний край? До вас втік?
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК

А ви хамло, засуджувати людину, яку не знаєш це ницо. А про мене, я і вдарити можу, якщо треба. Тільки вихована поважати батьків, зараз це надскладно.
Гравіцапа• 12 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
А что, если родители жили неправильно, то они не имеют права давать ребенку советы?
Непрошенные советы не имеют право давать. Не важно, как жили родители.
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
ніколи не тікав, дадуть повістку-піде. Поки не давали. Бачать прописку і -на все добре. на початку ходив-не взали
СвітланкаОК• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
О, бачте, чужим людям хамити вмієте, а батьків на місце поставити не можете? )))
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
це батьки, вони дали життя, хамили ви перша, я гарно сдачу вмію давати, особливо чужим. Свої для мене-родина, за них порву. Але от такий конфлікт виховання і світогляду.
І як деякі пишуть-я їх не засуджую, не відомо як би ми видюжили 90ті. Що могли -то і дали морально.
Мой завтрак• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
я
О, ну так Ви молодець! Наважитись на такий крок і довести його до кінця - це сильно. Значить і з батьками зможете вистроїти кордони і захищати їх.

Зосередьтесь на собі! Не робіть того, що не йде особисто на користь Вам.
Раз у Вас хороша зарплата, то орендуйте квартиру подальше від батьків і живіть як хочете і з ким хочете. Вам не потрібно відчитуватись перед ними, Ви доросла, незалежна жінка.
Ця квартира з ремонтами нікуди не дінеться, вона Ваша. Але Ви живете зараз і повинні потурбуватись в першу чергу про власне щастя і спокій.

Тирамісу на терасі• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Вы меня не поняли. Я просто реалист и предлагаю четко оценивать свои силы. Одно дело заработать на питание и жизнь и второе на квартиру и лечение, если надо. Я прошла все этапы, имела очень много и много теряла, потом опять на ноги становились и опять нас жизнь носом в .......окунула. Но я с мужем 20+ лет и знаю как будет с ним и без него.

Просто адекватно оцениваете свои силы.
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляМой завтрак

І да і ні, я краще ці кошти хворим дітям віддам,зсу, воно ж на вітер щоб комусь щось доказати? Не бачу сенсу(
АдеКВАтная• 12 сентября 2023
Ответ дляОколовита
Ну таки это логично. Если родители сами жили плохо, то откуда они могут знать как это хорошо и правильно? Они сами и не умеют и не знают, но другим дают советы?
Ну вот я жила неправильно, но знаю, как правильно
СвітланкаОК• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Я не хамила, а назвала вас мямлею - бо так ви описали себе у відносинах з батьками. I до того ж ще й вибачилась, якщо ви не помітили ))))

А ви так борзо мене обізвали, що я прям повірила, що ви хороший головбух. Але менше з тим - те, що вони вам життя дали, НIЧОГО не означає. Ви на світ не просились. Народжувати дитину і потім прививати їїй пожиттєве відчуття вдячності за сам факт існування — маніпуляція розміром з Еверест.
Якщо це такий ніхерасобі подвиг, то треба було вас не народжувати - жили б собі і горя не знали. А то народили - а тепер вважають, що ви їм щось винні?
По факту - близькі це ті люди, з ким однакові цінності, які підтримують, які надихають ,мотивують. Якщо цього у відносинах немає - то це лише формальна рідня на папері. Нічого більше.
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі

Просто адекватно оцениваете свои силы.
я теж 20 була з чоловіком і коли поняли що майже все сама, рішилась на розвод, хоч з ним це війна.
Борисфенка• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
зараз так і є, і я не спішу
Тоді в чому проблема? Батьки щось говорять? Ну хай поговорять. Вас це якось хвилює? Чому?
Є чудова приказка ’Не вчіть мене жити, допоможіть матеріально’.
Просто відморозьтеся, вчіться берегти свої нерви. На п´ятому десятку вже якось можете сама розібратися, з ким вам спати. А далі життя покаже.
Семенівни сусідка• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Автор, милая, вы уже взрослая. Делайте сами свой выбор.
Родители возможно так проявляют свою опеку и не понимают. Просто скажите Стоп, я взрослая, я сама решу!
Маме еще объясните, что квартира при любом раскладе ваша. Тот мужчина никаких прав на нее не будет иметь.
Счастья вам!
Гуру троллинга• 12 сентября 2023
Ответ дляАленький носочек
так же как и вы
Мой завтрак• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Мова взагалі не про ’доказати’ - це Ви так сприймаєте.

Ось про це я і говорю - зосередьтесь на собі, Ви дуже залежна від батьків і чужої думки. Вам потрібно розірвати цей ланцюг. Коли Ви почнете відчувати себе незалежною особистістю і жити власним розумом, тоді вся внутрішня потреба комусь щось пояснити і доказати пропаде - це непотріб.
автор Nora Si • 12 сентября 2023
Ответ дляСвітланкаОК

А нащо казати а потім вибачатись? не розумію таке

Тоді і я вибачаюсь, бцдем рахувати похибки переписки. Вибачте, пора працювати, ткма затягнула. Ввечері відпишусь
Тирамісу на терасі• 12 сентября 2023
Ответ дляNora Si
Ну у нас другие отношения, мы все года бок о бок, недавно ребенка второго родили, хотя мы уже бабушка и дедушка)