Губной рояль• 12 сентября 2023
Завмерла вагітність... як жити далі?
Не могла завагітніти рік, потім перша вагітність-викидень, друга- завмерла і дві чистки( Чоловік майже не підтримує, кричить, що я зациклилась, уникає розмов про це, не розуміє, що мені дуже боляче, не хоче обстежуватися разом зі мною, ходити по лікарях. Самій мені дуже важко нести цей тягар, я втомилась займатися цим усім сама( шукати лікарів, ходити по лікарях, думати де взяти купу грошей на різні обстеження). А поряд, як на зло, куди не глянь, одні вагітні(мені просто важко дивитись на вагітних), ще й кожен вважає за свій обов´язок спитати мене ’Коли ви вже?, ’Будеш старородящою’і тд). Морально я дуже виснажена, та і здоров´я підірване після чисток, антибіотиків, таблеток, нервів.
Як жити з цим усім? Іти і далі обстежуватися, шукати причину, лікувати щось? Чи може дійсно забити на це все, і як буде так буде? Мені дуже соромно перед батьками чоловіка, перед чоловіком, що зі мною щось не так, вони дуже хочуть онуків.
Можливо в когось були схожі ситуації, порадьте щось будь ласка...
Мамаша в бигудях• 12 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
Перша дуже маленький термін, друга 8-9 акушерський тиждень.
у вас могут быть антитела, это не часто, но бывает. ваш организм воспринимает ребенка ,как инородное и выталкивает его. есть меры, которые помогают выносить при таком.
сою не люблю• 12 сентября 2023
Прошу, сприйміть мої слова нижче не як образу чи обвинувачення.
Є ймовірність, що це психосоматика. Тобто на підсвідомому рівні Ви не хочете зараз дітей. І можливо, не хочете від цього чоловіка. Організм таким чином відчуває та реалізовує Ваше бажання.
Це НЕ обвинувачення Вас в жодному випадку!
По-перше, я можу тут помилятися, а по-друге, навіть якщо я права, то Ви маєте повне право на такі бажання чи небажання. Ви ні в чому не винні, але Ви повинні зрозуміти себе, і не намагатися бути комусь зручною чи робити так, як хоче хтось інший.
Щиро бажаю Вам віднайти себе саму, і щоб здійснювалися всі Ваші справжні бажання!
Некомильфо• 12 сентября 2023
Хочу вас поддержать автор , у меня первый был выкидыш на 6 неделе , потом замершая беременность на 20 неделе , были уже искусственные роды , как мне было морально тяжело , думала со мной что то не так , а потом через год родила мальчика , и через 1.5 года родила девочку , всё нормально, беременности протекали хорошо , просто значит , так угодно Богу было
Самоучка• 12 сентября 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
все с опытом собрались в теме. так хочется,чтобы женщины выбирали нормальных мужчин и будущих отцов.
Так, на жаль, маю великий досвід з втрати дітей на ранніх термінах, але з чоловіком мені пощастило з першого разу. Він мене дуже підтримував, тому я не розумію, як може бути інакше в сім´ї
ТАЗератти• 12 сентября 2023
У вас нема грошей на обстеження? А дитину звідки виникнуть? Ваш чоловік правий.
Броніки для Моніки• 12 сентября 2023
Искать причину и не пилить мужа. Думаю, что и ему это все тяжело, просто мужики скорее включат режим’ муд.ка’, что им все пофиг. А внутри переживают. Занимайтесь своим здоровьем, проверьте мужа. Все будет хорошо.
ТАЗератти• 12 сентября 2023
«Як жити з цим усім?»
Радіти. Ваш організм дітей не хоче. Чого ви його форсуєте? Забийте та живіть. Інакше ваш видуманий «тягар» втілиться в хвору дитину.
Самоучка• 12 сентября 2023
Ответ дляТАЗератти
«Як жити з цим усім?»
Шкода, що організм в свій час захотів вас. Ми прям зачекалися
ТАЗератти• 12 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
Жінки дуже люблять видумувати собі драму та страждати. Чому не можна головою помислити, від чого таке трапляється?
ТАЗератти• 12 сентября 2023
Ответ дляСамоучка
Впізнаю цей коментар. Такий тупуватий шаблон, коли аргументів не вистачає.
мадамГрицацуева• 12 сентября 2023
Нужно обследоваться, сдать анализы.
У меня был выкидыш на 8 неделе.
После обследования оказалось, что беременности наступали, но не сохранялись, а я думала обильные месячные.
Прописали Достинекс, забеременела на нем сразу и потом Утрожестан два триместра.
Родила здорового ребёнка.
Я вам очень сочувствую.
Но всё проходит и у вас будет тоже всё хорошо. Сейчас просто вас обнимаю
У меня был выкидыш на 8 неделе.
Родила здорового ребёнка.
Я вам очень сочувствую.
Колупалочка• 12 сентября 2023
У моей знакомой за 10 лет было 8 прерываний на разных сроках после первой дочери. Муж кавказец хотел сына. Обследоваться не хотел. Заразил любовницу хламидиозом. Любовница предъявила ему счет за лечение, а он доказывал, что он здоров. Она угрожала рассказать жене и он вынужден был сдать анализы. Анализы показали, что он болен уже много лет. А обвинял жену и любовницу. А меня лично врач в репродуктивном центре, посмотрев на похожее поведение БМ, охладил рассказом, о том сколько мужей бросают своих жен после рождения детей после всех процедур, на которые приходится идти женщинам для рождения ребенка. Сейчас у меня ребенок от другого мужа.
Оцененная• 12 сентября 2023
’Здоров´я підірване після чисток, антибіотиків, таблеток, нервів’. Ваша фраза. Детка, поверь, это ничто - это абсолютно крепкое здоровье по сравнением с послеродовым геморроем, болящей поясницей от таскания ребенка и с недержанием мочи которое есть у каждой 4-й -5-й женщины после родов.
Если так зацикливаться на таких временно проходящих мизерных нюансах по здоровью не подорванному беременностью и родами, то лучше и не рожать вообще.
Зрадорозганячка• 12 сентября 2023
У меня была схожая ситуация. Первая беременность выкидыш, вторая замершая, была гематометра и чистили дважды. Очень Вам сочувствую и обнимаю Вас. За психологической поддержкой можете обратиться в ’ Опіка Ангела’. Мужчины переживают потерю по другому, но тоже переживают. У меня причина была в наследственной тромбофилии + акушерский АФС( антитела только в беременность). Выносила благодаря Клексану, Аспирину, Метипреду и Утрожестану. Причина есть всегда и всегда она медицинская, ’ так бывает ’ говорят лишь те врачи, которым не хватает знаний и компетенции. Ищите причину, она может быть не одна. Пусть у Вас все получится 🌸
Медсестричка• 12 сентября 2023
Дуже вас розумію,автор і співчуваю.Також не могла дивитися на вагітних,дітей.Пройшло це все тільки коли народила.До того просто ходила по лікарях,але знайшла того самого.Не знаю яка саме була причина,гадаю,що проблеми з щитовидкою.Виносила і народила двох дітей,вагітності були важкі,постійно була угроза.Пила дуфастон і все що казав лікар.Зараз,ніколи б не подумала,боюсь завагітніти)Все буде добре,автор!
Гага Газу• 12 сентября 2023
Ответ дляГубной рояль
Дякую за підтримку, це те, чого мені зараз дуже не вистачає!
Дитина - це дуже важко. Це хронічний недосип протягом 2 років , потім легшає, але прибрати, наварити їсти , приділити весь свій час дитині і це , якщо дитина здорова , все одно на одні руки складно. Як би мені чоловік з першого дня народження не допомагав , то я б вже здохла від виснаження, бо наче всі болячки вирішили про мене згадати. Якщо вже на етапі планування малюка мужик таке чмо , то пізніше він стане ще худшим. Я б 100% подумала чи вартує з такою людиною пов’язувати життя і тим більше народжувати від такого дитину. Жінка робить один вибір, який закладує її життя. Подумайте.
Щодо невдалих вагітностей , то там треба дивитися всю систему в цілому від гемостазу до генних аномалій і каріотипу пари. Це до репродуктолога.
Гага Газу• 12 сентября 2023
Ответ дляДама_с_караваем
А народили хлопчика чи дівчинку? Дитина здорова?
У мене еко і підтримка утрожестана до 5 місяця . Дитина здорова, активна , зараз кота вкладує спать. Не бійтеся утрожестана чи іншого прогесторону .
Принцепесочка• 12 сентября 2023
Автор, співчуваю, але згодна з коментами, що для цього чоловіка вам народжувати не слід. У мене тед перша вагітність завмерла, чоловік плакав разом зі мною перші дні, а потім стара вся заспокоїти, відволікти, казав не плач бо я теж буду плакати. В другу вагітність я з перших днів затримки здавала кров на прогестерон і хгл і коли прогестерон почав падати підключила дуфастон під наглядлм лікаря. Але коли народилась мала, то я зрозуміла що завагітніти було НАЙЛЕГШИМ етапом. Спочатку вона по 4-6 годин висіла на грудях, я вмивалась і розчісувалась о першій ночі в душі вже, потім коліки, зригування, прикорми це взагалі щось... По півтори години треба танцювати співати щоб щось зїла. Вже другий рік пішов, а я досі сплю від сили 4-5годин за ніч і то не підряд. Все у вас буде!
ПоЗиТиВнАя• 12 сентября 2023
Тобто обстежуватись не хоче чоловік, а соромно вам? Це як?вам рано дітей, вам до психотерапевта
Дама_с_караваем• 13 сентября 2023
Ответ дляНекомильфо
У чому були причин втрат?
Наталья-a250• 16 сентября 2023
Обязательно надо найти причину. У меня было тромбофилия и АФС. По докторам бегала долго,зато есть результат,которому уже год
Ля-ля-ля• 25 сентября 2023
Сдайте с мужем анализ на кариотип. Очень вероятно, что у кого- то из вас есть сбалансированная перестройка хромосом (инверсия или транслокация), почитайте об этом. Я была в вашей ситуации один в один, и здоровые дети таки появились , чего и вам желаю.