Lida-a61f• 12 сентября 2023

на 9 неділі хгч більший ніж на 11

Дівчатка, скажіть будь ласка в кого було так що на 9 неділі хгч більший ніж на 11, тобто упав. Що це значить, завмерла вагітність чи не факт?
So_so• 12 сентября 2023
На узи смотрят на этом сроке

Кокосиха• 12 сентября 2023
На таком сроке уже не отслеживают хгч обычно.
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
В мене була гематома, і щоб постійно не робити узі, дивились по хгч
Україна понад усе!• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
А что плохого в узи? Почему нельзя постоянно смотреть?
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
Кажуть щоб не провокувати
Україна понад усе!• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
Кажуть щоб не провокувати
Провоцировать что? Смотрят уже по животу на таком сроке
ЧорноброваЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
Кажуть щоб не провокувати
Що не провокувати?
Якщо є потреба в узд, то треба його робити
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
Зрозуміла, дякую, завтра буду робити
ЧорноброваЯ• 12 сентября 2023
У перші 3 місяці рівень цього гормону безперервно збільшується і досягає своєї вищої точки до 11-му тижні.

Ось що гугл каже

автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
Так я читала, але ще багато Гугл пиши завмирає вагітність, томи вирішила спитати, може в когось була подібна ситуація
ЧорноброваЯ• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
Так, це може бути і завмерша.
Тому вам лише на УЗД, і чим швидше, тим краще
Мочалкин блюз• 12 сентября 2023
Може бути якийсь з цих аналізів хибний, які показники у вас на 11 тижні, співпадають з середніми показниками?
А так краще звичайно йдіть на УЗД
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
А на 31.08..23 був 99785
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
Ответ дляМочалкин блюз
А так краще звичайно йдіть на УЗД
на 31.08..23 був 99785 а сьогодні 78408,
Ондатрова шуба• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
Это непрофессионально, не судять по хгч о сроке
Ондатрова шуба• 12 сентября 2023
Ответ дляLida-a61f
Это норма
Пишущаяся• 12 сентября 2023
Ось з книги Олени Березовської. Це норма. Спочатку він швидко росте, а потім трохи падає і залишається на рівні 6-7 тижня, все ок. Це як людина яка дуже париться цим хгч, але знаю що ви вже не заспокойтесь, тому сходіть просто на УЗД, впевніться що все добре
автор Lida-a61f • 12 сентября 2023
Ответ дляПишущаяся
Дуже дякую, трішки заспокоїлась
Ane4ka-9cee• 12 сентября 2023
На 10-11 тижні він вже знижується . Мене так лікар налякав, в мене тоді був десь 10 тиждень, я здавала хгч з різницею у 3 дні для динаміки, і він вже знизився. Лікар мене погнав на узд, каже може бути викидень. А я в інтернеті сама почитала, що на такому терміні він вже йде на спад, і була спокійна.