Голова колгоспу• 12 сентября 2023
Куда забирают взрослого человека при приступе эпилепсии?
Сыну исполнилось 18. Мы не в Украине, когда случился приступ забрали в отделение интенсивной терапии. Спустя сутки отпустили домой.
В Украине это было неврологическое отделение детское.
Врач сказала что после 18 это ПНД.
Насколько это страшно если туда забирают?
Хочу быть готовой на случай если вернёмся в Украину.
Врач сказала что после 18 это ПНД.
Воздух в банке• 12 сентября 2023
Епілепсія різна буває. У подруги дорослий син страждає, приступи регулярні уві сні. Вони самі справляються, тримають його, нікуди не їдуть....
Бабка_в_кедах• 12 сентября 2023
В психоневрологическую больницу и забирают при необходимости. Не думаю, что страшнее, чем в детском неврологическом.
Хвігура мічти• 12 сентября 2023
Мама 50 років пропрацювала у відділенні епілепсії у Київській обласній психлікарні, в основному планові лікування, але й по швидкій привозили пацієнтів
Заздрість то погано• 12 сентября 2023
До молодої родички просто приїжджає швидка, якщо вона не вдома і люди її викликають. В лікарню не забирають, але вона після приступу сама до тями приходить, потреби нема.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляВоздух в банке
В мого важкі приступи з втратою свідомості. Останні раз три приступи було з інтервалом пару годин, то забрала швидка.
Лікар виписав препарат, який вводить за щоку, але він не допоміг.
Після того як починає приходити в себе, він нічого не усвідомлює і не чує.
Мені завжди страшно
Margonails• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Мені завжди страшно
Какие препараты принимает? Релсет? Депакин?
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Мені завжди страшно
Сил вам, авторко, і здоров´я дитині. Головне, не припиняйте лікування, наполягайте на зміні препаратів. ПНД - це ви наросії?
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляMargonails
Вальпроат (в Україні це Вальпроком 500)
Тут в додали ще Ліветарацетам 500.
В комплексі два препарати.
Ремісія рік була і знову приступ.
Але страшно, що не один, а три підряд.
Записуємося до нового лікаря, маю надію можливо на операцію.
В нього вогнищеве ураження лобних частин головного мозку.
Тут в додали ще Ліветарацетам 500.
В комплексі два препарати.
Ремісія рік була і знову приступ.
Але страшно, що не один, а три підряд.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ні, в Україні. В нас тільки ПНД і нормальних лікарі в місті не знайдеш. Тільки їхати в Київ якщо що.
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ви написали: ми не в Україні. В старпості.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
В Німеччині зараз.
Я навіть боюсь повертатися додому з ним
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Вальпроат (в Україні це Вальпроком 500)
Тут в додали ще Ліветарацетам 500.
В комплексі два препарати.
Ремісія рік була і знову приступ.
Але страшно, що не один, а три підряд.
Тут в додали ще Ліветарацетам 500.
В комплексі два препарати.
Ремісія рік була і знову приступ.
Але страшно, що не один, а три підряд.
Може вам слід було поїхати за кордон? Але це питання не досліджувала, тому тільки поверхнева порада. Взагалі там неврологічна і тим паче психіатрична допомога краща.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Дякую за побажання.
В мене вже тривожний синдром.
Була у кардіолога, виписав ліки, бо сама не справляюсь.
Переживаю за свій стан
В мене вже тривожний синдром.
Переживаю за свій стан
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
В Німеччині зараз.
Я навіть боюсь повертатися додому з ним
То що радять в Німеччині? Якщо їхній пнд чи як він там називається, то звісно ж, нехай лягає.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Ми закордоном.
Шукаю можливість більш детального обстеження та консультації, але і тут не все так просто
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Вони тільки терапію ліками радять і все.
Зараз змінився лікар, буду консультуватися стосовно лікування чи оперування.
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Перечитала і знову нічого не зрозуміла, але то вже таке. З вашого питання: вас не закладу треба боятися, а хвороби, точніше, наслідків хвороби. Якщо вам пропонують, то лягайте в їх клініки, вони туди без усілякого стиду можуть навіть з депресією втрапити . Це не позорно.
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Може в клініці буде інше? І так, терапія пожиттєво, ви ж знаєте.
Котомафия• 12 сентября 2023
а какие последсивия эпилепсии. с ней работают или нет. держитесь, автор, сил вам и здоровья
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Так, я тут більше спокійна, проте знаю систему в Україні.
У всякому випадку в нашому місті нічого хорошого не чекаю.
Але поки це був дитячий лікар і виїзд швидкої до дитини, то я їм дуже дуже вдячна.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКотомафия
Спасибо 😔
Я иногда не хочу задумываться.
Здесь дают перспективы на обучение и работу.
Дома сами знаете, что он никому не нужен в плане работника((
Мне нужно всеми возможными силами постараться не возвращать его домой
Я иногда не хочу задумываться.
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Ще раз: це непозорно! А тим паче за межами пострадянських країн, в яких у більшості ще совок головного мозку. Не цього вам треба уникати та боятись. Ви ж знаєте, чим менше буде приступів тим краще, в тому числі для психічного стану та мозку.
Голова колгоспу
• 12 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Так розумію. Але в нашому місті залишається совок, тим паче в державних лікарнях.
Буду шукати лікарів.
Дякую Вам за поради...
Буду шукати лікарів.
Дякую Вам за поради...
Качка в тапцях• 12 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Буду шукати лікарів.
Дякую Вам за поради...
Буду шукати лікарів.
Дякую Вам за поради...
Так ви ж в Німеччині?
НичеНипанимаю• 13 сентября 2023
Вам не пропонували кето дієту?Вона доволі ефективна при епілепсії.В Польщі її проопнуюють і вводять в лікарні в стаціонарі (вона впринципі тільки під наглядом лікаря в лікарні вводиться).Не всім звичайно, з мною в відділенні дит.неврології в палаті була дівчинка підліток зі складною формою епі то їй власне рекомендували і вводили цю дієту, про те що кето ефективна при епі чула і раніше
Голова колгоспу
• 13 сентября 2023
Ответ дляКачка в тапцях
Так ви ж в Німеччині?
Поки що так. Планувала додому повертатися, але але(
Голова колгоспу
• 13 сентября 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ні´, взагалі нічого не пропонували
Качка в тапцях• 13 сентября 2023
Ответ дляГолова колгоспу
То знову запитання, від якого ви постійно уходите: чому в Німеччині не покладете в стаціонар?