Знання рівня школи, тут працювала в жд-логістиці, а потім свій інтернет-магазин
На яку роботу можна розраховувати? Як швидко реально вивчити мову для більш кращої роботи?
Spicy -02f0• 12 сентября 2023
В меня папа с английским А2-В1 в американской компании несколько месяцев работал, так что реально
Ответ дляSpicy -02f0
Ким?
Love_Love_Love_• 12 сентября 2023
Ответ дляroza_kolu4ka
Ким?
Автор, тут питання зовсім в іншому. Там помимо мови купа заморочок про які ви не здогадуєтесь, а тому за них не переживаєте, в США купа роботи і міліони таких як ви які працюють без мови, але тут інша проблема - вони не хочуть брати без американського досвіду
VitalinkaGL• 12 сентября 2023
Выше верно написали.
Я в Англии,везде нужен референс(рекомендации).
+опыт.
Язык,нужно год,чтобы выйти на более-менее нормальный уровень.Если будете находить время и учить+общаться с носителями.
+опыт.