Кудрі кручу сама• 13 сентября 2023
Что для вас фууу из еды ?
Я не понимаю как люди едят субпродукты , всякие мозги ,яйца быка и тд . Не понимаю как можно есть ушки свиньи ,фуу . Мясо кроля тоже , он же почти как кот ,чисто визуально да и мясо такое, на любителя . Не люблю гречку совсем ... у меня ассоциации со школьной столовкой . Свинину и говядину тоже не ем ,не люблю. Говядина тоже имеет спец запах .
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Ответ дляNorthface
А я люблю. Качка норм
А чомусь не переношу.
Цікаво хто мені дизлайків поставив 🤦♀️ Хтось любить печінку/качку, хтось ні. Де вже зрада? 🤦♀️ Дивні якісь люди
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Ого) Пробіглась темою тут у всіх дизлайки 😂 Ну ви даєте. Вас в реальному житті теж так обурюють чужі табу в їжі? 😂
Дівчина заглядєніє• 13 сентября 2023
Субпродукти, окрошка? Холодець, майонезні салати і солянка. Все просто бєє
Коханозадовільна• 13 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Не дуже люблю свинину, тільки шашлик. Сало можу їсти тільки з оцтом тонюсінькими шматочками. Є специфічний соус в Британії, назву не памʼятаю, на смак навіть передати не можу, неможливо їсти.
Вустерський ?
Коханозадовільна• 13 сентября 2023
Ответ дляПомидорина
Лекше сказати що люблю
Топ ненависті кролик,качка, субпродукти, морепродукти суші устриці, крім деякої риби.Крупи усі.Різні страви типу рагу, плов, лечо. Всі перші страви крім червоного борщу і суп сирний.Овочеві салати.
То що ви їсте?
Коханозадовільна• 13 сентября 2023
Мізки, нирки, легені, нутрія, ікра риб, устриці, баранина, козятина, конина, козяча-овеча молочка, сири з пліснявою, молочні каші, особливо манка, селера, окрошка, кровянка, равлики там різні, хурма, різні рибні м´ясні снеки, чіпси, дині
Оце все фу-фу-фу
Царевна_несушка• 13 сентября 2023
Я не люблю всё что мясное,ни мясо ни рыбу,не по идейным соображениям,а просто не нравится вкус и запах. Молоко ещё воняет и если кисломолочные продукты,то только без запаха
Коханозадовільна• 13 сентября 2023
Ответ дляAishiteru
Зацікавили. Збігаю куплю.
Спробуйте, я його не розумію.
Цукрові вишні• 13 сентября 2023
Для меня любая еда не фее, даже если не ем её. Не люблю кровянку и варёный лук морковь. Все остальное ем
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Сало не могу есть с детства до рвоты. Могзи и им подобное, даже пробовать не решусь. Субпродукты могу есть, печень без проблем, сердце, желудки (куриные), легкое не фанатею, но с голодухи могу съесть, язык ем иногда. Ну и всяких насекомых, червяков, личинок есть не буду. Сын сало и рыбу любую не ест, жареную может, но не любит. Муж селедку терпеть не может, икру любую оба не едят.
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Печінка, нирки селезінки всілякі, шлунки. Окрошка.
А решту все їм.
А люди селезенку едят? Я думала ее собакам только покупают.
Ло Шарик• 13 сентября 2023
Прям феее, такого немає. ’Фе’ більше викликає як страву приготовлено. Хоча не люблю яловичину (запах і консистенція м´яса) і кролика (просто не подобається без причини).
Невгамовна шахиня• 13 сентября 2023
Ответ дляСизоока бестія
Та хз, оті всі ухо-горло-нос-сіськи-піськи-хвост не їм.
Сизоока бестія• 13 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Из выше перечисленного люди я знаю уши едят, остальное тоже думала только для животных, особенно горло, я собаке брала, вряд ли люди такое едят.
Сама не знаю• 13 сентября 2023
Ответ дляРубаю олівлє
Молоко, манная каша, тыква -это то от чего вообще воротит
Я тыкву тоже не люблю, и пельмени почему то. И ещё не ем сливочное масло
Котя_люлю• 13 сентября 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Спробуйте, я його не розумію.
Так його в чистому вигляді і не вживають, він дуже концентрований, його як правило додають у інші соуси, наприклад у соус до салату цезар
З царем в голові• 13 сентября 2023
Ответ дляСмажена полуничка
Також не переношу субпродуктів 🤮 Ненавиджу ще мʼясо качки. Воно жирне і смердить.
Ви не вмієте готувати качку
Бешене сарі• 13 сентября 2023
хм, а чого окрошку багато хто не любить? мені смачнюща на сироватці
Смажена полуничка• 13 сентября 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Ви не вмієте готувати качку
До чого тут це? Якщо вона мені жирна і вонюча, то звісно я її готувати не буду. А пробувала я її і в гостях, і в ресторанах. Ні, вибачте, не моє. Навіщо себе силувати? В житті б не подумала, що комусь є діло до чужих гастрономічних вподобань.