Все питаю зарання• 15 сентября 2023

Ленивые рецепты

Какие у вас ?
На скорую руку ,когда лень готовить
Мои шедевры )):
Жульен или овощи под шубой
торт из пряников
,,ленивые пирожки" - начинка в лаваше
Анонимус Я• 15 сентября 2023
зробила купу закруток - каші з м*ясом і відкриваю потроху
Подтяжка• 15 сентября 2023
Торт з пряників мене вразив :)

Все інше я теж роблю. На противерь, що було в холодильнику, і в духовку.
Пекельнi Борошна• 15 сентября 2023
Для мене жульєн це не швидко, пельмені зварити швидко, а то морока.
oboeva• 15 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
ничего себе ленивый рецепт,быстрее сварить кашу на один -два раза
После шести ни-ни• 15 сентября 2023
Курка в соусі теріякі
Рибні котлети з Галі + суміш заморожених овочів у пароварці або на пательні
З випічки - апельсинові кекси або клафуті з вишні. Але я взагалі більше нічого не вмію 🙈 а ні!!! Ще раз на рік роблю штоллен
Баррикадница• 15 сентября 2023
Ліниві пиріжки - 250 г теплого молока, 4 г сухих дріжджів, 1 ч.л. цукру, 1/2 ч.л. солі, 1 яйце для тіста, 250 г борошна, 2 варених яйця і зелена цибуля.Все змішали, жарити як оладки.
Відкушу все що стирчить• 15 сентября 2023
Ху из овощи под шубой???? Из чего шуба?
Подтяжка• 15 сентября 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ху из овощи под шубой???? Из чего шуба?
З овочей :)))
Ответ дляПодтяжка
З овочей :)))
Ну может из селёдки? Может это какой то новый рецепт?
мистерЛяпсус• 15 сентября 2023
Кусок м´яса чи риби намастити спеціями, олією, можна ще гірчицею - і в духовку чи на гриль. Ще котлети, якщо фарш самій не крутити, в м´ясних магазинах крутять при вас з будь-якого шматка, який ви обрали. Макарони по-фтотськи. Різні варіації з яйцями.
Анонимус Я• 15 сентября 2023
Ответ дляoboeva
чому? промив м*ясо - закидав крупу і м*ясо в банки (не стерилізовані), далі в автоклаві - і воно хєрячиться
автор Все питаю зарання • 15 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Курка в соусі теріякі
Ого вы хозяйка!
oboeva• 15 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
ну надо банки помыть, мясо помыть, нарезать, помыть крупукрышки купить,закатать,куда-то сложить..а так кинул в мультиварку мясо, потом крупу и все, и мыть меньше.
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Ху из овощи под шубой???? Из чего шуба?
Яйцо + сметана заливаю овощи ,сверху - сыр
Ответ дляВсе питаю зарання
Потом запекать? Какие овощи берете?
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Потом запекать? Какие овощи берете?
Цветную капусту ,кабачек перец ,иногда филе( нарезать кубиками)добавляю , яичной смесью заливаю ,перчю ,солю ,посыпаю сыром
Агент Пинкертона• 15 сентября 2023
Лінивий Наполеон з ’вушок’ або листкового тіста, ліниві голубці, ліниві бендерики з лаваша, бухлаваш
Воздух в банке• 15 сентября 2023
Салат на основі кускуса.
Запарюю окропом кус-кус на 5 хвилин. В цей час дрібно нарізаю помідор, болгарський перець, цибулю. Додаю до кус-кусу, коли він запариться. Туди ж додаю консервований тунець в олії, солю, перчу.
Невгамовна сила• 15 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Класс, спасибо! Зопесала)
Ответ дляВоздух в банке
Салат на основі кускуса.
Дякую ,треба спробувати
Воздух в банке• 15 сентября 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Дякую ,треба спробувати
В ідеалі кус-кус має охолонути, але іноді немає часу чекати :)
Це здається марроканська популярна страва.
Сама вумна тутички• 15 сентября 2023
Макароны и курица или каша в мультиварке как по мне просто мега быстро
Единорог помог• 15 сентября 2023
1) нарезать овощи, кинуть пачку листьев салата, залить кунжутным соусом
2) макароны с сыром
3) отварные яйца, банка тунца, огурец - салат или намазка на тосты
4) какая нибудь овощная смесь замороженная - потушить, посыпать сыром

я прям себя чувствую какой-то конченой, тут у людей среди ленивых рецептов наполеон и пирожки)))) для меня это уже high level
ЛЮБА• 15 сентября 2023
Ленивая пицца в микроволновке , куриное мясо в соевом соусе , части курицы запечь в духовке с картошкой ( которую почистил сын)))
Небалувана Галя• 15 сентября 2023
Лінива шуба. Тру буряк, картоплю, обжарену цибульку, оселедця і майонез. В кучу. Абажаю.
Зубная фея• 15 сентября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Класс, спасибо! Зопесала)
Зопе.. что?
Вапщета• 15 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Курка в соусі теріякі
Якось взяла рибні котлети - соковиті, смачнющі, другий раз взяла, запекла, а з них смальцю на два пальця натопилося, тепер боюся й брати, хоча люблю
Вапщета• 15 сентября 2023
Закинути м´ясо в духовку - ідеально) Ще лінивіше - закинути його туди разом з картоплею
После шести ни-ни• 15 сентября 2023
Ответ дляВапщета
Я лише пісні купляю
Вапщета• 15 сентября 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Я лише пісні купляю
Так і написано?