Паратруперсупер• 13 сентября 2023
Ті хто торгує секондом
Онлайн/оффлайн
Як у вас зараз з продажами ?
Паратруперсупер
• 13 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
Продаю на олх ,норм продажи .
2-3 вещи в неделю .
У мене до 10 продаж в неділю і це дуже мало в порівнянні з тим що було 2-3 місяців назад
Моська-слон• 13 сентября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
У меня высокие цены ,в неделю выходит 6-7 тыс ,я продают только бренды .
Паратруперсупер
• 13 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
Я зрозуміла
Але я питала саме за секонд
маминаБубочка• 13 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
У Вас бизнес аккаунт или обычный? Или несколько акков? Какой лимит там вещей сейчас, не подскажете?
Моська-слон• 13 сентября 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Я зрозуміла
Але я питала саме за секонд
Я и секонд продаю , покупаю подешевле и продают подороже. Чистыми в неделю 6-7 тыс .
Язвочка• 13 сентября 2023
Ответ дляМоська-слон
Вы их стираете перед отправкой?
Амбасадор щастя• 13 сентября 2023
Капець конєшна дівчата...я тут після своєї дитини на олх виставила пару речей хороших, нікому не треба. А ви секонд на постійній основі продаєте...
Навчіть)
IQ 80• 13 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Навчіть)
Аналогічно)) Я нові речі продаю, по 300 грн ))
Амбасадор щастя• 13 сентября 2023
Ответ дляIQ 80
Я ціну чисто символічно виставила, щоб не викидувати, бо шкода.
Сама купляю квіти• 13 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Навчіть)
Так же само. Чисті, без запахів речі не продаються.
А з секонда- там де фірмові речі- ось вони і улетають. Хоч так, ти попрай її- те що прати не можна,і що воно буде
Амбасадор щастя• 13 сентября 2023
Ответ дляСама купляю квіти
Мабуть той порошок яким обробляють речі ’волшебний’, чи дівчата той свій секонд заколдовують чи що...