ротцвеники• 13 сентября 2023
Підтримка дівчатам, які пережтвають розлучення чи втрату кохання
Навіяно численними темами панянок як пережити розлучення, про біль, страждання і важкість після розходження.
Читаю, що часто дівчатам немає до кого звернутись, немає з ким поговорити чи отримати підтримку. Пишуть тут, щоб виговоритись. Інколи і тут їх засуджують чи піддають критиці. До психолога - можливо, але не у всіх є віра чи фінансова можливість.
Багато хто втратив коло друзів з тим самим розлученням чи з початком війни і банально немає з ким просто поспілкуватись щоб не варитись у власних токсичних емоціях.
Дівчата, може є сенс тим, хто опинився в схожих ситуаціях зустрічаися в межах міста щоб хоча би гуляти разом, випити чаю/кави, підтримати одина одну?
Сама все ще в шоці від розлучення.
ротцвеники
• 13 сентября 2023
Хто пише в анонімі - кидайте якісь контакти. Інакше як контактувати?
Сама з Києва
Кинг-Конгша• 13 сентября 2023
От якби ще хто підказав як тих козлів на передову відправити?! Дуже хочу щоб відправили
Совбез• 13 сентября 2023
Ответ дляШопингмонстр
Девочки, мужчин в компанию берете? Я с вами ❤️❤️❤️
Вас что тоже предал мужчина?
Пишу вірші, дорого• 13 сентября 2023
Тема звісно хороша , але я декілька разів пробувала так спілкуватися з дівчатами з кідстафа . Зустрічатися в реалі ніхто не захотів . Всі зайняті. А писати на сайті час які самотні і т д час був
ротцвеники
• 13 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Теж зіштовхувалась з тим, що всі жаліються, що немає соціального кола і друзів, але виходити зі своєї мушлі мало хто готовий і фізично і морально. Ви з якого міста?
Пишу вірші, дорого• 13 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
З Києва
ротцвеники
• 13 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
З Києва
От і ще найперша дівчина, що написала теж з Києва ) Тож може не все так безнадійно.
Ви в розлученні?
Пишу вірші, дорого• 13 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Ви в розлученні?
Так, розлучена . Але вже це давно було. Пережила . Але на той час дійсно дуже підтримка була потрібна. Тому цілком вас розумію і можу потеревенити з вами ))
ротцвеники
• 14 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Добрий ранок ) Я буду рада знайомству з вами. Ваш контакт, може тг?
Пишу вірші, дорого• 14 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Добрий день! Напишіть ваш , контакт, будь - ласка , і будьте впевнені, я вам напишу . Тому що я вже залишала його, а у відповідь тиша
ротцвеники
• 15 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
@cestlavei
Пишу вірші, дорого• 15 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
@cestlavei
Вибачаюсь, а це куди писати треба?
Пишу вірші, дорого• 15 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
@cestlavei
Вайбер, телеграм ? Чи ще щось? Я трохи не така продвинута як Ви ))
ротцвеники
• 16 сентября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
Телеграм
ротцвеники
• 16 сентября 2023
Я не знаю що ви не так робите. Свій контакт не лишаєте, якісь муки знайти людину за ніком в тг. Краще не треба бо вже виглядає вимушено
Пишу вірші, дорого• 17 сентября 2023
Ответ дляротцвеники
Як хочете. Всього вам найкращого.