Конфиденциальность• 13 сентября 2023
У жінок більше прав ??
Дівчата, як би ви відреагували на слова знайомого що у жінок більше прав? Він впевнений що прям в законі прописано що жінка має більше прав, а їх, чоловіків, гноблять. Привів приклади, як ОДНА знайома мама маніпулює дитиною, не дає бувшому чоловіку зустрічатись з дитиною. Далі як іншого знайомого вигнали з роздягалки для дівчат, де він був з дочкою. І наостанок, що чоловікам не можна виїжджати за кордон, а жінок не беруть в армію. Класика. Одна тільки ремарка, він за кордоном😳
ЯсноВидящая• 13 сентября 2023
Не більше. Просто деякі жінки віртуозно маніпулюють тими правами, що мають (я про приклад о дітях)
Помогалочка• 13 сентября 2023
В Діснейленд ще не пускають, якщо самотній. Жінку саму пускпють, а чоловіка ні
Дякуючі феміністкам
Кокосиха• 13 сентября 2023
Такі як він чоловіки просто відстоювати свої права не вміє, знаю і не одного чоловіка хто визначив місце проживання дитини з собою після розлучення
Тану на сонці• 13 сентября 2023
Ответ дляПомогалочка
Дякуючі феміністкам
Серйозно?) А якщо він заявить, що він не він, а якесь небінарне ’вони’?)
Деловитая• 13 сентября 2023
Можна запропонувати такому чудовому мислителю змінити стать і насолоджуватися безмежними правами та привілеями жінок, ага
Грамотний хвіст• 13 сентября 2023
А то шо чоловікам майже завжди більше платять ніж жінкам?
Діти, ну то так жінка зазвичай і виховує дитину, поки чоловік будує кар’єру, а жінку потім після декрету вже ніхто ніде не чекає … а якщо дітей двоє, троє …. і побудувати кар’єру то просто фантастика
Війна.. Ну хочь колись жінкам більше пощастило ніж чоловікам, їх хоч не заперли безвиїзно, якщо взагалі тут можно вжити слово пощастило( біда на всіх одна
Замороженная селедка• 13 сентября 2023
Если бы он был просто знакомым , то промолчала бы. Потому что спорить с дураками себе дороже. А если бы был близким другом\родственником рассказала бы ему , что мужикам на самом деле живётся гораздо проще, легче , чем женщинам. Если не считать ситуацию мобилизации\выезда за границу. А так живу сейчас за границей, половина семей с мужчинами. И очень мало кто из этих мужчин многодетный или инвалид.
Ответ дляЗамороженная селедка
Мені так дивно це читати. Чесно.
Ангел-предохранитель• 13 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Не більше, менше.
Ми живемо в патріархальному світі, на жаль.
Та ви що?
От в ісламі там патріархет...но точно не в нас/європейців
Цікаво щоб було якщоб чоловік написав заяву що його дружина згвалтувала? Засміялиб!
А якщо дружина напише заяву то фіг докажеш що не олель..хоч жодних слідів на друзині небуде!
Істеріомама• 13 сентября 2023
С учетом армии мужчинам сложнее. А в мирное время от женщин общество требует намного больше. Формально права одинаковые, практически не очень
Неместная Я• 13 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
такие как он как правило только языком ляпают, а как только того ребенка ему отправят на воспитание так взвоет, нытики короче
Помогалочка• 13 сентября 2023
Ответ дляТану на сонці
Не цікавилась, не знаю
Кокосиха• 13 сентября 2023
Ответ дляНеместная Я
Ніхто із знайомих чоловіків не взвив, а от жінки, навіть заміжні виють постійно
Не кую, не мелю• 13 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Та ви що?
Вибачте, але це нісенітниця з приводу згвалтування чоловіка. Хіба що ботан одружений на Курніковій. Фізично чоловіки завжди сильніші, так розпорядилася природа і через це жінки і потерпали.
Ангел-предохранитель• 14 сентября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
До чого тут природа якщо тут мова про закон!
І курнікува звалтувала ботана, він написав заяву, які в нього шанси?
Або візьмемо таке де не потрібна фізична сила, сексуальні домагання, які шанси виграти суд в чоловіка якого домагається умовно начальниця/сусідка/знайома?
Не кую, не мелю• 15 сентября 2023
Ответ дляАнгел-предохранитель
Різниця велика, неможливо згвалтували того, хто сильніший за тебе. Як ви ще уявляєте? Ваші судження зараз на рівні: а чи є права у інопланетян. І можна довго і нудно фантазувати та вигадувати ситуації.
Якщо домагається сусід/начальник/знайомий жінку, то так само не можливо подати в суд, особливо в нашій країні та більшості пострадянських країн. Ви розповідаєте нісенітниці.
AmazingLady• 28 сентября 2023
Ответ дляГрамотний хвіст
Неправда. Платят одинаково. Одинаковые ставки
Женщина могла строить карьеру ДО появления ребенка, горела бы работой, сама бы побежала и развивалась