дамаБезСобачки• 13 сентября 2023
Дитина і дитячий садок
Дівчата, коли в вас дітки почали протестувати проти дитячого садка? Коли почали хворіти? Можно вибрати декілька варіантів.
Ми тільки пішли і хочу зрозуміти, коли готуватись морально
Результат:
вже голосів:
7 (25%)
Подивитись результати
5 (17.86%)
З 1 тижня протестували
5 (17.86%)
Почали протестувати пізніше
4 (14.29%)
З 3 тижня почали хворіти
3 (10.71%)
З 1 тижня почали хворіти
2 (7.14%)
Почали хворіти пізніше
1 (3.57%)
З 2 тижня протестували
1 (3.57%)
З 2 тижня почали хворіти
0 (0%)
З 3 тижня протестували
40каградусная• 13 сентября 2023
А где вариант не протестовали и не болели? Мои оба бежали с радостью и не болели вообще.
Українська зірочка• 13 сентября 2023
Зразу протестувати, хворіти десь через місяць. Перше похолодання, перші соплі
Зрадорозганячка• 13 сентября 2023
У меня двое старший ходил с удовольствием и болел редко , младшему нравилось ходить но в итоге с садиком так и не сложилось болел постоянно в итоге забрала его с садика
Куратор дебошей• 13 сентября 2023
У моей бывали протесты против посещения детсада, но это было эпизодически
Непереможна• 13 сентября 2023
У мене троє і всі ходили по різному і хворіли теж. Хтось з задоволенням, а хтось ні, хтось часто хворів, а хтось ні. Як голосувати?
Цвірінь• 13 сентября 2023
Двоє дітей і по-різному все проходило. Напишу за сина який з ясель ходив. 2 тижні ходив з плачем біля дверей групи. Як тільки вихователь забирала, відразу ж заспокоювався. Майже всі яслі тиждень/два в садочку - два тижні хворіє. Під кінець вже місяцями ходив. В молодшій групі місяць/два ходив і хворів тиждень. Середня група майже не хворів, в старшій теж саме. Але старша група була маленька - 8 діток. За рік хворів може 2 рази і то, не тяжко. Якось так. Але везіння на гарних вихователів і відсутність хворих дітей в групі, батьки адекватні.
дамаБезСобачки
• 13 сентября 2023
Дякую велике дівчата за відповіді! Вкладала якраз спати дитину, от тільки подивилась