спальное место• 13 сентября 2023

Угадайте что это? Только не гуглите

Я бы в жизни не догадалась) бредовая штучка
Дуняша• 13 сентября 2023
Совєтска анальна пробка чи що?)))

аромат Жука• 13 сентября 2023
Туфля?)
Lysiiiiii• 13 сентября 2023
АвтоР, я просто глянула на ваше фото - нічого не коментувала і тепер у мене воно в рекламі 😂😂😂
Звожу з розуму• 13 сентября 2023
вообще-то я заказала это на алиэкспресс
Детские_Будут?• 13 сентября 2023
Ответ дляБринзолетта
ніколи не доганяла чого воно дзеркало називається.
якось так трапилось що в 25 років в мене була висока температура і бабуся моя як дуже нервуюча поїхала зі мною в прийомний покій. ну і треба був огляд хірурга і гінеколога.
бабуся така «я сподіваюся тебе дзеркалом не будуть дивитись?» натякаючи мов що я цнотлива маю бути в такому віці.
я кажу «трюмо подивляться»
Дзеркало - тому що в нього дивляться. Незаморочувалися з назвою