буреЛОМКА• 13 сентября 2023

Харчування дітей в школі.

В школі у ваших дітей є можливість купити булочки, чай, пиріжки чи інші перекуси?
В нас такого немає, тільки обід повноцінний в 13.20. Але він не смачний . Мій син берез собою бутерброди. Чому не дозволити продавати перекуси. Я коли навчалася, в нас продавали пиріжки, бисквіти, бізе, булки.
Чи зараз це заборонено?
Як дітям харчувався як буває по 3 тривоги і вони в укритті? Напишіть як у вашій школі.
Ane4ka-9cee• 13 сентября 2023
В нашій школі продають булочки, соки. Дитина 5 клас купує. Обіди їсти не хоче, бо каже не смачно

Просто каралева• 13 сентября 2023
Є буфет у столовій, їсти беруть з собою, бо примхливі до столовських продуктів
Я на хвилинку• 13 сентября 2023
Продають булочки, гамбургер, чізбургер, соки, воду, чай. І повноцінні обіди і сніданки.
ЛолитаНеРазлита• 13 сентября 2023
Харчуватися можна або в столові, або тим чим приніс з дому. Київ.
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
От і мій не їсть. Як більшість дітей. З нашого класу їдять тільки діти пільгових категорій, бо їм безкоштовно. І то я не впевнена, що їдять. За гроші ніхто не купує.
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
Яке місто?
Я піднімала це питання в минулому році. Сказали заборонено.
Амбасадор щастя• 13 сентября 2023
Для того, щоб можна було щось в школі продавати, потрібно, щоб там бувкасовий апарат та все оформлено для цього. Мабуть у Вашій не вистачає чогось

автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита
В столовій булки, печиво є?
Чи тільки обіди повноцінні?
Я на хвилинку• 13 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Яке місто?
Київ
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Мабуть. Я думаю, що вони не зацікавлені в комфорті дітей. І нічого міняти не хочуть.
Нам розказували, що булки шкідливі і по Клопотенку, це не підходить. Але читаю, що в інших все є.
Звожу з розуму• 13 сентября 2023
У нас и обеды и булки есть.
А ваша школа, наверное, нк может организовать выпечку 🤷‍♀️ может мощностей не хватает, может ещё что.
Купите булки в другом месте. В тех же Кулиничах и давайте ребёнку. Это же не каша, можно и с вечера купить
СкиниУскачи!• 13 сентября 2023
Есть булочки, восьмерки самые недорогие 16 грн ))
В школе все любят именно сам процесс покупание булочек
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
У нас и обеды и булки есть.
Воно то так. Але чому не організувати це в школі?
Like-995b• 13 сентября 2023
Шото продают. Но я даю с собой фрукты, бутерброды на гриле, чай- кофе, пирожок
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Я всі шкільні роки купляла пиріжок з повідлом. Такий смачний був.
Малая Налегке• 13 сентября 2023
Продают булочки и соки но у нас хорошее питание и вкусные обеды поэтому мой покупает комплексный обед 75 грн
ЛолитаНеРазлита• 13 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
В столовій булки, печиво є?
Чи тільки обіди повноцінні?
Повноцінні обіди сумнівної якості, також є полуденок до якого ще більше запитань
Амбасадор щастя• 13 сентября 2023
Ответ длябуреЛОМКА
Приведу пример.
У нас не было медсестры в школе много лет. Просто потому, что никто не хотел идти на пол ставки и иметь кучу геморроя с детьми и документами.
В прошлом году родители подняли бунт, на что директор предложил одному из родителей пойти на это место работать.
Тишина.
В этом году медсестру взяли - но доплачивают ей родители. 5 грн с ученика с месяц.

Это я к тому, что не все так просто иногда. Может элементарно нет кассира. Или нет возможности этот кассовый поставить. Или ещё что-то.
Подойдите к директору и спросите как решить данный вопрос.
PANTERA_KET• 13 сентября 2023
Їжа смачна майже кожен день, є вибір. Але 5.3 євро./день. В Укріїні нічого не їв.

PANTERA_KET• 13 сентября 2023
3.3євро в іншій школі теж смачно, в нашій столовій теж не їсть
автор буреЛОМКА • 13 сентября 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Приведу пример.
Тишина.

В нас маленьке містечко. І на посаду медсестри було декілька чоловік.
І школа тепер комунальний заклад. Має власного бухгалтера, завгоспа та ін.
ЖующаЯКонфету• 13 сентября 2023
Київ. Продають булки та пиріжки по парі видів, піца (ну, така собі шкільна піца). Та обід на вибір: 2 види першого, 2 види другого, салати, чай-компот. В цьому році готують набагато краще, дітей багато купують саме обіди