Марічка• 13 сентября 2023
Як усе встигати з 3-х, 4-х літньою дитиною?
Матусі, у кого діти не відвідують садок, як ви все встигаєте? Які лайфхаки? Можливо допомагають бабусі/сестри/чоловік?
Ну от проснулися ми о 8:00. У мене на ранок: сніданок мені в дитині, гігієнічні процедури обом, прибрати після сніданку, розгрузити посудомийку, розвісити прання.
Далі треба приготувати щось на обід - і тут дитина нудиться, постійно просить мене пограти з нею. Іграшки,книжки, розмальовки, мультик не цікаві, хоче кудись йти гуляти. З перемінним успіхом готую обід. Якась мінімальна уборка щодня, аби підтримати чистоту ( витерти пил, дзеркала, помити сантехніку, пропилесосити, помити підлогу - не усе, щось одне -два на вибір).
Далі вже час обіду. Потім у дитини обідній сон, я виношу сміття, п´ю каву, сортую прання, прибираю посуд після обіду. Дитина просинається. Йдемо гуляти, по дорозі додому покупки. Вечеря, прибирання на кухні, прибирання іграшок, гігієнічні процедури мені і дитині, і спати. Реально втомлююся і нічого не встигаю. Мене гризе совість, що я не займаюся дитиною. Не читаємо, не вчимося, не малюємо....і не знаю, як правильно усе спланувати. Чи може щось змінити?
Мушля з Криму• 13 сентября 2023
В такие моменты я счастлива, сио у меня двойня) как невообразимо тяжело было с ними крошечными, и как намного проще мне с ними сейчас трехлетними) они играют вдвоем, придумывают какие-то затеи, я спокойно могу убрать или приготовить. Даже иногда в душ сходить и кофе выпить)
Марічка
• 13 сентября 2023
Ответ дляolga233
А чому в садок не ходить? В мене така ж сама ситуація, тому дитина в садочку. Для неї краще я вважаю, ніж нудитися поки я своїми справами займаюся. І для мене краще
Часті хвороби з ускладненням
Бешене сарі• 13 сентября 2023
Не знаю як можна не встигати з дитиною. Яка у вас там посуда щоб її півдня мити-розбирати? І готувати можна 2-3 рази на тиждень котлети,відбивні, сирники, суп. Для чого стільки часу ви товчетеся по тій кухні?
Задираю носа• 13 сентября 2023
Не готувати кожен день по 3 рази на день.
Не витирати пил кожен день
Пил лежить- і я полежу
Сміття чоловіку зранку перед роботою виносити
Не витирати пил кожен день
Пил лежить- і я полежу
Латексне альтер ЕГО• 13 сентября 2023
Я нормально все встигала. Не прибирала щодня. В нас чисто, просто відразу все на свої місця кладемо. Обід готується до години максимум. Є час погратись з дитиною і погуляти
Задираю носа• 13 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
А що робити цілий день? Як потом сказати: я втомилась і нічого не встигаю?
Марічка
• 13 сентября 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дитина сама взагалі не грається?
Дуже рідко
Мой_ужин• 13 сентября 2023
У меня то же самое,только нет посудомойки и двое детей- у которых отдельная диета. Я уже так заибалась что уже просто не могу
Вимагаю спілкування• 13 сентября 2023
Я и до декрета была активной, поэтому в основном всё успеваю.
Утром встаю раньше ребенка в основном, спокойно кофе пью, утренняя гигиена, потом ребенка кормлю/умываю и тд. Потом закидываем вещи в стирку, все поднимаем включаем робот пылесос и идём гулять+ по дороге домой покупаем продукты. Готовим обед, я часто использую мультиварку, печку, еда готовится- играем с ребенком, потом обедаем, играем/смотрим телек/просто отдыхаем, потом гуляем иногда, потом ужин и тд.
Иногда я готовлю на несколько дней, вообще не вижу проблемы все успевать, главное иметь структуру дня
Яжемать Мне можно• 13 сентября 2023
Встали в 8, умылись, приготовили завтрак, поели, убрали.
С 9 до 10 занятия, лепка, чтение, рисование, раскраски. Делаем на кухне. Показала, дала задание, сама готовлю обед в это время. Закинула в мультю, если надо или запекаться.
С 10-12 прогулка, иногда заодно в магазин заходим. 12,30 обед, дальше ребенок спит с 13 2-2,5 часа, у меня уборка и готовка на вечер, потом отдых.
16 полдник, игры дома или гуляем, в 18 встречаем папу, с ним гуляем или домой, в 19 ужин. Потом папа занимается ребенком, они убирают посуду, играют, моются, читают и укладываются спать в 21-22. Я занимаюсь собой, или встречаюсь с подругой. В выходные один день полностью мой выходной, хожу в склон и тд.
Свезло так свезло• 13 сентября 2023
Було двоє з різницею в 3 роки. Алергіки, процедури, пилосос кожен день, 2 прогулянки щодня. Встигала і спати. Далі продовжувати?
Мені здається вам треба переполовинити дом побут. Чоловік допомагає?
Лукава_Кiшка• 13 сентября 2023
Я б спала прпи дитина спить щоб потім мати більше сил на вечір. Тим більше все що ви робите поки спить дитина можна зробити з нею -- йдете гуляти та й візьміть сміття , для чого окремо йти? Там же й кави випити. А одяг сортувати з дитиною -- це вже розвиваюче заняття.
Латвийские_Номера• 13 сентября 2023
У вас готовка много времени занимает. Делайте заготовки, замораживайте домашние полуфабрикаты, чтобы экономить время на готовке. Доставка продуктов из Новуса стоит 50 грн, например. Можно экономить время на покупках.
Почему так мало времени спит ребёнок в обед?
Марічка
• 13 сентября 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Не хоче. Сьогодні взагалі півгодини поспала
Разгуляшка• 13 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
І прання. Зранку розвісила, а після обіду вже знов сортує.
Кукусикиииииии• 13 сентября 2023
У меня тоже младший не ходил в садик из-за болячек , все успевала никаких проблем еще и на кучу секций ходил . Вечером со старшим играл . Что вы такого готовите у меня готовка максимум час в день на все . Убираю раз в неделю, каждый день робот ездит . Ванную убрать это полчаса даже если среди недели
Борець за гаманець• 13 сентября 2023
Різні діти, різні ситуації, різні потреби.
Мені теж дуже важко.
Мрію виспатися.
В три роки напевне таки віддам у садок
Мені теж дуже важко.
Мрію виспатися.
В три роки напевне таки віддам у садок
Освічую темряву• 13 сентября 2023
Ответ дляБешене сарі
Если детей трое, то посуды много. Скорость мытья посуды у всех женщин разная
Поддакиваю иногДА• 13 сентября 2023
Автор я така сама ,дитині два роки , тепер в мене сусідка приходить прибирати , за оплату . Дуже виручає , дуже, вам прсототнеобхідна допомога по дому інакше задихнетесь . А готувати дитину тижневої давності котлетам і засохлим сирником не вихід звичайно , але трішки обмежити частоту готування цілком можливо
Свезло так свезло• 13 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
То у автора ж посудомийна машина. Вона її не миє руками.
Сало не люблю• 13 сентября 2023
Ми прокидаємося, в нас з чоловік договір, що він завжди готує сніданок мені і дитині. Розбирає вранці посудомийку.
Я зазвичай вдягаю сина, гігієнічні процедури роблю, догодовую.
Перу раз на 3-4 дні, речей достатньо, щоб не прати щодня. Дзеркала мию вже тоді, коли дитина зовсім забруднить, іграшки розкидані можуть лежати на наступний день, бо вони знаходяться, можна сказати в ігровій. Коли дитина спить, я теж сплю. Але все одно втомлююся. З вашого опису ви майже ідеальна господиня. Чисто і свіжо у вас. Якщо знизити якісь критерії чистоти, то можливо буде трохи легше.
Я не люблю брудну підлогу, пилосос щодня запускаємо. А от, наприклад,попрані речі можуть несортовані декілька днів лежати на поличці або сохнути.
Удачі вам, спробуйте оптимізувати процеси та явища, можливо вам стане трохи легше.
Освічую темряву• 13 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Да и ребенок у нее один. Невнимательно я прочитала
Свезло так свезло• 13 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так і вона просто втомлена як віл.
Мені здається що у автора перфекціонізм зашкалює.
Бешене сарі• 13 сентября 2023
Ответ дляОсвічую темряву
Так у автора одна дитина. При чому ваші троє?
Мейк-ап форева• 13 сентября 2023
Легко успеваю. Я не понимаю, что сложного в том чтобы заниматься одним ребёнком 3-4 лет ? Ну я правда не убираю каждый день и не готовлю с утра до вечера. Но всё без проблем успеваю. Помощников у меня нет. Ребёнок вот только сейчас летом пошёл в сад и то, это на 3 часа. Хожу в это время в спортзал.
Марічка
• 13 сентября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ні