Гореотума• Изменено 13 сентября 2023

Дівчат, не розумію, що це було, такого раніше не було ніколи.

Коротко про себе: в мене завжди був замкнутий характер, з людьми я часто боязка, мовчазна, мені просто немає з ними про що говорити, вічно відчуваю напругу. Комфортно почуваю себе лише з близькими друзями та з рідними. Відповідно і стосунків у мене не було ще через мою закритість. Уникала хлопців, червоніла, тікала. Один був якому я певно сподобалась, але я постійно мовчала з ним, а він і не підходив( провтикала свою долю так сказати хах:). І ось на тому тижні до нас на заміну прийшов колега, ми з ним знайомі два дні, але ми за цей чей час говорили постійно. Таке просто вперше, це щок. Незнайома людина, сам першим почав діалог, ми розговорились і пішло поїхало) мені навіть не хотілось йти додому, я сиділа до останньої розмовляла з ним, просто графік позмінно. Я до 18 вечора, а він до 20. І в мене таке вперше, та ще й з хлопцем. Таке відчуття наче ми знайомі не два дні.....