Чому ми не оголошуємо війну?
Irina898989• 14 сентября 2023
тогда ракеты будут летать куда попало. Не будет денег от МВФ и многое другое+доллар сразу по 100
Viktoria_St• 14 сентября 2023
Ответ дляLena-0282
Я здогадуюсь, але які саме причини?
Такие что с объявившим войну государством обрываются все контакты, в ТЧ экономические. Вы этого хотите?
prosto_aisha• 14 сентября 2023
Ответ дляLena-0282
Я здогадуюсь, але які саме причини?
Нам тогда помогать не будут. Об этом уже тысячу раз говорено.
frumoasa17• 14 сентября 2023
З 1973 року країни світу не оголошують один одному про війну.
І друге. Україні її не оголосили. Чому вона потребує це робити?
Vlada-Maria• 14 сентября 2023
Ответ дляLena-0282
раше ж наче
З якого переполоху? Ми напали на рашу хіба?
Viktoria_St• 14 сентября 2023
Ответ дляFilomena
А чому Росія не оголосила нам війну?
С этим вопросом к хуйлу
Viktoria_St• 14 сентября 2023
Ответ дляFilomena
Ну автор же питає на порадниці) чому я не можу запитати?
Спросить можете, конечно. Вам боярышни ща расскажут все как на духу