Lena-0282• 14 сентября 2023

Чому ми не оголошуємо війну?

Чашечка кофе• 14 сентября 2023
Ответ дляLena-0282
раше ж наче
А що це дасть?
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляBrita
Стесняюсь спросить, у нас есть чем пулять?
Не стесняйтесь)). Тогда следующий ваш вопрос должен быть, если нам не дадут, чем пулять, то на чьей стороне партнеры, так?))
Jul-Ap• 14 сентября 2023
Ответ дляРуда Сова
А нет войны, то какая мобилизация и запрет выезда?
А военное положение действующее не предусматривает подобные ограничения?
LudaSHS• 14 сентября 2023
Ответ дляКалатея
Вам зачем официально?
Почитайте ответы ниже, там все объясняется
Нет смысла вообше
Достаточно указа Президента України № 64/2022
Выше целый обзор юриста
Руда Сова• 14 сентября 2023
Ответ дляJul-Ap
А еще оно предусматривает покупать песок для пляжей, повышать комуналку и прочую фигню
LudaSHS• 14 сентября 2023
Еще вам
LudaSHS• 14 сентября 2023
Ответ дляrybka21
завдання
от і ниють
Так столько уже разжевано везде
И конвенция и наши законы
У нас военный стан использует ’военный час’ , а этого в законах нету, не приняли. Что убиться теперь?
Что когда то не приняли ряд законов?
LudaSHS• 14 сентября 2023
Кому сложно юриста прочитать и те все ссылки на законы и пункты и кто шире хочет понять чего это некоторых плавыть

Есть у команды Детектор медия
’
Пояснюємо, чому теза про «незаконну неоголошену війну» — груба маніпуляція Кремля й чому те, що відбувається в Україні, є війною без всяких оголошень.
«Україна веде бойові дії незаконно, бо не оголошувала Росії війни!» — щось подібне час від часу можна чути і від одіозних російських політиків, псевдоекспертів або запроданців на зразок Іллі Киви, і від ботів у соцмережах. Це не нова тема для маніпуляцій: в тій чи іншій формі нарікання на відсутність офіційного оголошення війни лунали з 2014 року.

MediaSapiens пояснює, чому в Україні триває справжня війна й чому наше військо має повне право захищатися від ворога й просити допомогу від інших країн; чому міжнародне право визнає війну в Україні без підписання додаткових документів та чому Росії вигідно маніпулювати цією темою. А ще пояснюємо, чому саме Росія порушує міжнародне право й гуманітарні конвенції.

Україна не оголосила війну Росії?

Питання, чому Україна не оголосить війну Росії, час від часу виринало в інформаційному просторі з весни 2014 року,

Лютий 22 ,Верховна Рада запровадила воєнний стан. Проте й тут деякі «експерти», переважно з Росії, почали озвучувати думку, що в Україні не війна, адже, мовляв, з точки зору міжнародного права вона її офіційно так і не оголосила. А те, що російські військові масово вбивають та ґвалтують мирних українців, руйнують будинки й загарбують міста, на думку таких експертів, певно, не війна.

Цю тему в медіа та соціальних мережах за три місяці повномасштабного вторгнення Росії підіймали хвилями кілька разів. Вперше — на початку березня, десь за тиждень після вторгнення. Зокрема у прокремлівських анонімних телеграм-каналах, таких як «Сплетница», запитували, чому Україна не оголошує війни Росії. Нібито якщо вона цього не робить, то визнає: те, що тут відбувається, є лише «спеціальною воєнною операцією для зачистки країни від нацистів», як і заявляв Путін.

Дальше https://ms.detector.media/manipulyatsii/post/29569...
Jimson• 14 сентября 2023
Ответ дляoksigen_ks
Партнеры всегда на стороне своих политических и экономических интересов. Нагляднейший пример - Турция и Китай. В пролете оказалась Европа, они теряют по деньгам, как на энергоресурсах, так и на обустройстве беженцев (но второе спорно, это может быть выгодное вложение в долгосрочной перспективе)
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет смысла вообше
Выше целый обзор юриста
По вашему нет смысла в конституционных нормах Украины? Зачем же они тогда прописаны?
Trink• 14 сентября 2023
Ответ дляBrita
они должны тогда дать, а если откажутся - то признать, что нам они помогают только для виду и собственных целей)
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляJimson
Ессесна))
LudaSHS• 14 сентября 2023
Ответ дляoksigen_ks
Нет Нарушения конституции никакого.
Вот так.

Верховна рада приняла, и указ президента есть.

Почитайте внимательно сканы с Конституции, Указа , Закона Украины ’ про оборону’ выше желтым
Вдумчиво и медленно , кто не осилит тест юриста - ну что ж
lyuba111• 14 сентября 2023
Ответ дляViktoria_St
Вот только ракеты никто не даст, а своих у нас 3 штуки. И зерно никто не купит. По международным законам с страной объявившей войну обрываются все контакты
Ну, с зерном у нас и так проблемы(((
На счет ракет, почему никто не даст? Стране, в которой идет война, нельза помогать? Если знаете, расскажите пожалуйста, как это обосновывают.?
(Речь идет не о том, чтобы мы объявляли кому-то войну, а чтобы объявили состояние войны внутри страны. Выше писали про это подробнее)
oksigen_ks• 14 сентября 2023
Ответ дляLudaSHS
Нет Нарушения конституции никакого.
Вот так.

Почему я должна опираться на слова именно этого юриста? Он единственный в стране? Потому что ваше мнение сходится с его и потому что вы себя мните местным безапелляционным экспертом?
LudaSHS• 14 сентября 2023
Пост 88
Собрано все в 1 месте по нашим законом
Можете тыцялки сколько угодно ставить, но надеюсь тут вдумчиво могут хоть некоторые прочитать.

Кому тяжело юр текст
Еще раз
Мы можем и так и так

Де-факто ми перебуваємо у стані війни, то чому її не оголошено?

— Правові аспекти оголошення стану війни закріплено в Гаазькій конвенції 1907 року про початок воєнних дій. Документом передбачено, що держави можуть повідомляти одна одній про те, що будуть застосовувати свої збройні сили, одним із трьох способів: висунути ультиматум, звернутися до власного народу чи до народу ворожої країни.

Росія, розпочавши війну, назвала її “воєнною операцією”. Водночас Україна не зобов’язана оголошувати війну Росії, оскільки міжнародне право визнає агресію однієї держави на території іншої війною за фактом, без додаткових резолюцій та законодавчих актів. У разі оголошення війни ООН буде змушена одну зі сторін визнати державою, яка її розв’язала. З такою країною члени ООН зобов’язані розірвати всі дипломатичні відносини...

Юрист. Тут. https://expres.online/lyudi-i-problemi/viyna-i-voe...
Kidstaff Bot• 14 сентября 2023
Тема вичерпала свою актуальність та/або не має більше продуктивного обговорення. У зв´язку з цим, ми вирішили закрити цю тему для подальших коментарів.

Ми дякуємо учасникам за внесок та участь в обговореннях на нашому форумі. Очікуємо на ваші інші цікаві теми або питання для обговорення. Ми завжди раді бачити активних учасників і ваша участь є цінною для нашої спільноти.