Бандитка Сью• 14 сентября 2023
Дівчата, може хтось знає, скільки коштує замінити підошву на кросівках у Києві?
Кросівкам півроку і лопнула підошва, шкіра потріскалася дуже сильно, такого ще не було у мене з жодними кросівками.
Купити нові немаю можливості, а в чомусь ходити треба, тому варіант заміна підошви, може хтось знає. Буду дуже вдячна. Також, якщо накидаєте майстрів на ПБ, район Берестейської - Шулявки - Нивки - Дорогожичі 🫶🏻
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Поміряйте в магазині, потім закажіть такі чи подібні на інсайті через посередника. В магазинах у два рази дорожче
А ходити поки вони будуть їхати в чому, у шкарпетках?
Завжди з рушником• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Де подивитися? У їх фірмовому магазині?
На сайтах можете. Md fashion, например. Или в интернет магазине Пума или на розетке.
Творог для розжига• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Невелике місто і Київ це різне
Я киевлянка, можете мне не рассказывать. Просто вы гонитесь за брендом, а я ищу качество
Бибер-анонимер• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ну зараз же ви в чомусь ходите ? Чи у вас були єдині кросівки за 4000?
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Ремонт будет по цене новых, вам уже об этом все написали. Вы можете ремонтировать, но это будет дорого и убого смотреться, ну и не факт, что расползутся через неделю.
Походите по дисконтным магазинам, поищите на сайте Интертопа, может со скидкой что-то приглянется. Я покупала и у наших укр производителей, третий год ношу-супер, кожа, ничего не расклеилось, не потрескалось. Кажется запорожская фирма Calif-у них есть магазині в Киеве
В Бауле много хорошей обуви, не думайте что там всё бу, есть отдел с новой обувью, я там беру Экко-обожаю эту ТМ, мне они самые удобные
Впершу чую про таку фірму із Запоріжжя. Ніколи такої не було. Треба подивитися. Була раніше Міда, але її розбили і зараз торгують китайським ширпотребом.
Вічний двигун• 14 сентября 2023
Майстерня Reborn. В Києві, 4 пункти прийому. Вартість ремонту оцінять по фото на вайбер.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Зараз в них же. Єдині кросівки.
Губка Боб• 14 сентября 2023
Якраз придивлялась собі на розпродажі босоніжки Рейкер. Тепер точно брати не буду.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляБарабасиха
Глянула в интертопе
Сейчас много скидок на обувь
Буду дивитися.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляГубка Боб
Не беріть. Якість погана.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Дякую.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
У фірмовому магазині Пума купували?
Да, в Лавине, там где Декатлон, рядом Пума дисконт-магазин, там много кроссовок недорогих
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Дякую Вам. Поїду у вихідні шукати
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
А сейчас в чем? У вас реально одна пара обуви? С прошліх лет куда подевались?
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Та що Ви кажете, великий бренд Rieker, майже невідомий. Але у Резервде також якість ширпотреба.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Це сьогоднішнє фото.
Зносилася. У мене немає багато взуття та одягу. Я купую рівно те, що потрібно.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
А вы и не можете все знать, их сотни) Фирма не новая, их фирменный магазин уже точно лет 10 посещаю)
Я такая наивная• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Rieker
У чоловіка в кросівках цього бренду теж швидко лопнула підошва,навіть сезон не проносив.
Злива інформації• 14 сентября 2023
Підошва на кросівки коштує всередньому 450 грн + робота майстра
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Я просто з Запоріжжя. Запоріжжя не велике місто. Подивлюся. Дякую.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Це сьогоднішнє фото.
И под всё одни кроссовки?
Я не говорю, что так не бывает, но я давно уже такого не встречала. Сейчас нет дефицита и скидки часто, пусть и с Резерведа или с Зары, но не одни ж на весь сезон, должно ж быть что-то на смену. Кстати, вы зря так думаете, что ширпотреб везде, кроссы с Зары носятся хорошо и на удивление удобные
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую. Подивлюся хоча б спочатку.
Злива інформації• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Нові 4000 мінімум будуть. Ремонт сподіваюся не більше 2000
Зараз кросівки/ кеди можна зі знижками дешевше купити
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Дякую Вам. Поїду у вихідні шукати
Если вы в Запорожье, как вы поедете в Киеве искать?
Может ищите по Запорожью магазины?
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
И под всё одни кроссовки?
Немає можливості купувати так. Мені це неприємно продовжувати. Вибачте.
Пожмаковна• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Де? Жодного разу не бачила. Весною перевіряла купу кросівок, не зручних за таку ціну були багато. А зручних не зустріла.
В атлетиксе взяла месяц назад скечерс последние, за 700грн.
А по 2000 вобще полно всего
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Может ищите по Запорожью магазины?
Якщо я із Запоріжжя, це не означає, що я там проживаю. Я більше 5 років проживаю в Києві. Вам то навіщо така інформація. Є питання, а Ви собі трохи більше дозволяєте. Вибачте, неприємно продовжувати в такому руслі діалог.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЯ такая наивная
Оо я не одна. І що робили? Не заходили до них у магазин?
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
В яких магазинах?