Там-тарарам• 15 сентября 2023
Даринок і взуття
Дівчатка, прошу порад. Хто останнім часов був на Даринку? Як там із вибором взуття?
Я колись там купувала, була задоволена.
Треба на осінь типу кросівок, шкіряних кед. Нічого не можу підібрати((( нога дуже худенька, 40го розміру, без підйому.
Я колись там купувала, була задоволена.
Хвігура мічти• 15 сентября 2023
Колись давно знайшла собі осінні черевики турецького виробництва, але була разова акція, оскільки якість зазвичай там не дуже, але ж це субʼєктивна думка: багато знайомих люблять Даринок, я ж надаю перевагу Хілфігеру та Тімберленд…Кроси - адідас, тож для мене Даринок - Троєщина на максималках
На границе• 15 сентября 2023
Автор, на вашу форму ноги идеально подойдут Конверсы, у нас с дочкой такие ноги, плюс у дочери 41й размер