Бандитка Сью• 14 сентября 2023
Дівчата, може хтось знає, скільки коштує замінити підошву на кросівках у Києві?
Кросівкам півроку і лопнула підошва, шкіра потріскалася дуже сильно, такого ще не було у мене з жодними кросівками.
Купити нові немаю можливості, а в чомусь ходити треба, тому варіант заміна підошви, може хтось знає. Буду дуже вдячна. Також, якщо накидаєте майстрів на ПБ, район Берестейської - Шулявки - Нивки - Дорогожичі 🫶🏻
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляБарабасиха
Какая тм ваших? Посмотрите на розетке
Rieker
Творог для розжига• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Може 1,5 роки тому і можна було купити за 1500 грн. Тільки я не знаходила. В якому магазині Ви купували? Просто відписуються, що є за 1000-2000 шкіряні кросівки, але не пишуть в яких магазинах.
Я в не большом городе, в обычном обувном магазине покупала. Дочке недавно там брали, цены такие же
Злюка бобер• 14 сентября 2023
Купите в люксе или у перекупщиков нормальные кроссовки и будут носится нормально .
Клин_Кляйн• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Толку з того що я напишу вам? Місто Рівне магазин Взуттєва крамничка.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляБибер-анонимер
А де ви дивитися? Нью беленс аутлет можна за 1000 купити, нові моделі за 2000.
У фірмових магазинах
когдадеЦкие• 14 сентября 2023
Когда-то меняла, но один скрипел немного
Что за фирма такое г за 100 дол продает?))
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Что у вас за кроссовки? Купите другие за 2тыс, зачем вам платить за подошву для старых?
Тому що цим півроку.
Де купити за 2000 грн? В яких магазинах?
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я купила за 1600 новые Пума в их дисконт магазине, там куча кроссовок до 2 тыс было.
Не знаю что у вас за ТМ и чем она вас зацепила, что вы готовы заморачиваться заменой подошвы
Дочери, например, вообще купила за 1200 в Резерведе, нормальные кроссовки, стираю в стиралке и им хоть бы что, а у вас г... полное, хоть вы ими и дорожите
Клин_Кляйн• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Rieker німецька якість.
Я не знаходила за 2000. В жодному магазині. А а тих, що перелічили Ви, там взагалі від 5000-6000 грн, або незручні, маленьки розміри.
Рейкер можна купити на еобувь до 2 тис грн. Польский онлайн магазин .
СпайдерВумен• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Таких цін давно не бачила. Може на ринку десь, а по магазинам не бачила таких цін.
НБ від 3500 зараз на розпродажах, де немає мого розміру.
На інсайтах дивіться
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляТворог для розжига
Невелике місто і Київ це різне
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляСпайдерВумен
На інсайтах дивіться
Я не розбираюся в інсайтах і ніколи не замовляла. Мені треба міряти обовʼязково взуття.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Rieker німецька якість.
О, якість))) Ми бачимо!
Може підіть туди де купували і їм покажіть, що з їх якістю за пів року стало?
когдадеЦкие• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Невелике місто і Київ це різне
В києві зазвичай дешевше
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Я вже купила. Більше не хочу
когдадеЦкие• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
О, якість))) Ми бачимо!
+
Якщо інтертоп наприклад
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Мені носити щось потрібно, справа в недорожу.
Завжди з рушником• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Нові 4000 мінімум будуть. Ремонт сподіваюся не більше 2000
Ну это Вы на что-то дорогое нацелились….в пуме до 2000 есть приличные варианты на скидке, получше тех, что на фото.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
О, якість))) Ми бачимо!
Та хочу так зробити.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Rieker
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Головне щоб були зручні і по розміру.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
+
Якщо інтертоп наприклад
Дуже дорого в інтертопі
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ длякогдадеЦкие
В києві зазвичай дешевше
Це не правда що в Києві дешевше.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
У фірмовому магазині Пума купували?
Завжди з рушником• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Головне щоб були зручні і по розміру.
То смотрите пуму, они удобные и долго носятся.
Барабасиха• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Rieker
Глянула в интертопе
Сейчас много скидок на обувь
Бибер-анонимер• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Поміряйте в магазині, потім закажіть такі чи подібні на інсайті через посередника. В магазинах у два рази дорожче
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Де подивитися? У їх фірмовому магазині?
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Ремонт будет по цене новых, вам уже об этом все написали. Вы можете ремонтировать, но это будет дорого и убого смотреться, ну и не факт, что расползутся через неделю.
Походите по дисконтным магазинам, поищите на сайте Интертопа, может со скидкой что-то приглянется. Я покупала и у наших укр производителей, третий год ношу-супер, кожа, ничего не расклеилось, не потрескалось. Кажется запорожская фирма Calif-у них есть магазині в Киеве
В Бауле много хорошей обуви, не думайте что там всё бу, есть отдел с новой обувью, я там беру Экко-обожаю эту ТМ, мне они самые удобные