Бандитка Сью• 14 сентября 2023
Дівчата, може хтось знає, скільки коштує замінити підошву на кросівках у Києві?
Кросівкам півроку і лопнула підошва, шкіра потріскалася дуже сильно, такого ще не було у мене з жодними кросівками.
Купити нові немаю можливості, а в чомусь ходити треба, тому варіант заміна підошви, може хтось знає. Буду дуже вдячна. Також, якщо накидаєте майстрів на ПБ, район Берестейської - Шулявки - Нивки - Дорогожичі 🫶🏻
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
В атлетиксе взяла месяц назад скечерс последние, за 700грн.
А по 2000 вобще полно всего
Дякую. Подивлюся.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Якщо я із Запоріжжя, це не означає, що я там проживаю. Я більше 5 років проживаю в Києві. Вам то навіщо така інформація. Є питання, а Ви собі трохи більше дозволяєте. Вибачте, неприємно продовжувати в такому руслі діалог.
Удалено администрацией...
Я такая наивная• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Оо я не одна. І що робили? Не заходили до них у магазин?
Я купувала в інтертопі і гарантія вже пройшла. Чоловік хоче теж поміняти підошву...
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Злива інформації• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Дякую. Подивлюся хоча б спочатку.
Це якщо підошву самі купите, а якщо майстер буде підбирати, то і підошва у нього буде значно дорожче. Вони їдуть у спеціалізований магазин або замовляють онлайн, витрачають свій час, тому і ціни загинають.
Пару місяців тому запитувала у майстра скільки коштує поставити профілактику на підошву кед - 600 грн
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Злива інформації• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
В яких магазинах?
Є магазини по Києву ’Престиж’, ще багато взуттєвих магазинів на метро Позняки. Там є і турецьке, і польське, і українське. Я весною купила там собі повсякденні кеди за 1300 харківського виробника.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Це все одно дешевше ніж купити нові
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Дякую. Добре носяться?
Подивлюся.
Невидимка• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Удалено администрацией...
Пожмаковна• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Це все одно дешевше ніж купити нові
Идите в магазин и требуйте с них ремонт или обмен. Это идиотизм,обувь за 3600 и такая подошва через 6 мес.
Если ничено не выйдет-заклейте сама суперклеем. А на 2000 купите новые кросы, можно даже 2 папы, если изловчиться
Злива інформації• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Це все одно дешевше ніж купити нові
Біля метро Позняки є магазин ’Все для взуття’. Там великий асортимент підошв різних кольорів. А може походите там по магазинах і взуття собі підберете.
Злива інформації• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Дякую. Добре носяться?
Подивлюся.
Добре, ще цілі. Я їх дуже часто ношу. Минулого року купила турецькі, так підошва тріснула менше ніж через півроку
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Ого. Обідно.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
Я думаю, що з них нічого не витрибуєш, тільки нерви собі псувати.
Але може зайти спитати, що це за німецька якість так. Просто не хочеться нервувати і так ситуація неприємна.
Буду шукати, дивитися, дівчата вже порадили магазини.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЗлива інформації
Так, пошукаю щось. Дякую Вам
Мадам Тю-лю-лю• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Нові також без гарантії
Я в інтертопі купила за 1800 скетчерс і за 2300 пума.
От вони точно не на три місяці.
І гарантія є на сезон.
Можна ж купити у магазині, де-де, а у Києві вибір чималий.
Заміна підошви на чоловічих зимових ботах була 1200 грн ще 6 років тому, і це у дешевому районі міста, бо сама підошва дорога і купують під конкретного клієнта.
От вони точно не на три місяці.
І гарантія є на сезон.
Пожмаковна• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Я когда то вытребовала с лопнувшей подошвой. Здесь девочки подсказывали нормы и статьи что говорить и на что опираться.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляНевидимка
Удалено администрацией...
А Ви психолог, що такі висновки робите? До Вас з цього питання ніхто не звертався.
У питанні все було, до чого ви перейшли не туди куди треба Вам це вже питання до вас.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляПожмаковна
А через який термін Ви звернулися?
Мадам Тю-лю-лю• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Rieker німецька якість.
Я не знаходила за 2000. В жодному магазині. А а тих, що перелічили Ви, там взагалі від 5000-6000 грн, або незручні, маленьки розміри.
Рікер дуже зіпсувалися останнім часом.
Ще років 5 тому було чудове взуття, зараз воно вже не те.
Зробіть повернення у магазині.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
Рікер дуже зіпсувалися останнім часом.
Зробіть повернення у магазині.
Я їх весною купувала. Тому повернути не вийде.
Та і гарантія не більше місяця. Але хочу зайти спитати, що порадять робити з такою підошвою.
Мадам Тю-лю-лю• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
За законом гарантія на взуття сезон.
Але якщо купували весною, то термін дійсно пройшов.
Можливо, пара на складі довго лежала, хтозна.
Я б зробила, як вище писали - суперклеєм ці, а купити інші.
Я весною купила дорогі собі, саломон. У туристичному магазині. За 4300. Це для мене скоріше виключення. Але вони носитимуться 5-6 років і витримають не один похід у гори.
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
За законом гарантія на взуття сезон.
Так, тому про повернення немає навіть сенсу питати. Але все одно зайду, спитаю як так. Бо це треш.
Пожмаковна• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
А через який термін Ви звернулися?
Что то тоде около 6 мес
ЯблокоРаздора• 14 сентября 2023
Автор. Запитала у знайомого майстра. В кросах майже ніхто не міняє , бо різні підошви існують. Треба дивитися на них безпосередньо майстру. Заміна підошви від 1000грн, робота + сама підошва. Можна ще спробувати поремонтувати ту тріщину. Походіть по майстернях
Бандитка Сью
• 14 сентября 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Дякую. Хочу пошукати може клей якійсь знайду
ЯблокоРаздора• 14 сентября 2023
Ответ дляБандитка Сью
Варіант склеїти буде дешевше ніж заміна. Самі можете тільки замазати і нічого не вийде. Це ж не капці за 200грн. Спробуйте спитати в майстерні спочатку.