Невидимка• 14 сентября 2023
Чи повинна держава надавати безкоштовне харчування багатодітним сім´ям.
Як вважаєте? Чи повинна держава безкоштовно годувати дітей з багатодітних сімей у школах? За умови, що сім´я не є малозабезпеченою.
Результат:
вже голосів:
710 (75.85%)
Не повинна
125 (13.35%)
Повинна
101 (10.79%)
Результати
Катя Катерина• 14 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А держава де гроші бере по вашому?
Хочешь багато дітей- утримуй їх сам. Зайкам лужайки забезпечують їх батькі за власний кошт.
Пам’ятаю я тут теми, і дописи в них, накшталт, ви що тарілку супу дитині не найдете. А виявилось не супом єдиним …
А к супу то нужно еще много чего, и оно все не так дешево стоит. Особенно с каждым годом все больше и больше.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Я вважаю що всім дітям необхідно надати, а всім батькам платити податки. І чим більший дохід, тим більший податок, якщо батьки виховують більше 3 дітей, то податок повертати. Та саджати за корупцію, реально, а не на бумажці, з конфіскаціею, тоді буде чим годувати дітей. Якщо шо, я багатодітна, але дітей утримуємо самостійно.
Яка прєлєсть🤣
Ви взагалі думали, перед тим як писали?
Народив 3 дітей і все в шоколаді🤣 а головне податки вернуть, незалежно від того чи 5 тис дохід чи 550.000. Ще й держава доплатить на дітей
🤦🏻♀️
Ви взагалі думали, перед тим як писали?
🤦🏻♀️
Ответ дляJENYABEST
Да да во всей Европе есть пособия на детей...
А в Украине да только люди должны государству, а государство никому ничего не должно.
Я помню как здесь на Кидстаффе гнобили матерей одиночек за грошовые пособия. А как выехали в Германию наши женщины, так с удовольствием принимают пособия матерей-одиночек при живых мужьях.
Все относительно.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляditunka
Та ну, у нас льготы есть у УБД и ВПО, инвалиды-не дай бог такого заохочення
Убд не завадило б перевірити. Третина не меньше куплені.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляditunka
По 860 грн это получается её 3-им детям до 3х лет и она работает? Я честно не знаю какие льготы. Для меня на 5 детей 19 тыс. тоже как бы не много, уж точно б не рожала ради таких плюшек)
За які заслуги вам держава повинна платити ті 19 тис?
Пенсіонери, інваліди і діти-інваліди це все. Більше ніякі категорії держава не повинна підтримувати.
Роллс-Ройс• 14 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яка прєлєсть🤣
Ви взагалі думали, перед тим як писали?
🤦🏻♀️
Ви взагалі думали, перед тим як писали?
🤦🏻♀️
Я живу не в Украіні, і тут так воно працює. Чи більше заробляєш, тим більше податки. Податки вертають раз на рік, а також доплачують за канцелярію наприклад. Зібрати одну дитину в школу коштує приблизно 140 евро, 100 вертають. Так шо все придумали до мене.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
А чому піклуватися тільки про дітей з багатодітних сімей? Інші державі не потрібні?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляJENYABEST
На хвилиночку , якщо є пособія, то платять всім, а не вибирають касту недоторканих.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляIrisha0604
Ви в цьому впевнені? Що у всіх є можливість, оцим ,, ніщєбродам,,, як їх тут назвали, виїхати? З купою дітей? Куди і за які гроші?
Безкоштовні автобуси навіть щас є.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляBarcelona
Результаты голосования удивляют…. Т.е. мы налоги платить должны, всё должны, а нам государство не должно вообще ничего? Ни образования нормального бесплатного не осталось, ни медицины… Одни дороги вечно строят. Война-не война, пофиг. Мда
Ну як би, по дорогах я їжзу і чим краще дорога, тим меньший ізнос авто. А яка користь мені з багатодітних, батьки яких народжують бездумно? З якого дива мої податки повинні іти на утриманні їх нащадків?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляКатя Катерина
Вибачте, а що багатодітні можуть дати більшого, якщо навіть суп їхнім дітям повинна держава забезпечити?
natallochka• 14 сентября 2023
За кордоном це роблять благодійні організації і церква.
Нещодавно були на заході України теж бачили капличку біля церкви з надписом благодійні обіди.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляРоллс-Ройс
Тим, в кого великі доходи десь податки вертають?
І право на повернення податкові тількі багатодітні мають, чи всі, хто заробляє меньше норми?
Светлый День• 14 сентября 2023
Это могут позволить страны заинтересованные в населении и развитии, как Киндергельд или мат капитал, увы мы не такие и только на спья! Но тогда и долг Родине тоже странно спрашивать😂
Роллс-Ройс• 14 сентября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вертають багатодітним, або матерям одиначкам, просто сім/ям які в дітей вкладають в розвиток. Вилка податків різна, хто на мінімалці меньше платить, хто більше заробляє більше. Є ще допомога на дітей, багатодітним трохи більше платять на кожну дитину. Є допомога дідусям та бабусям на онуків, щоб водили по музеям, та виставкам.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А держава де гроші бере по вашому?
Хорошо, люди и так содержат своих детей сами. Подскажите, откуда тогда у мальчиков долг образовался?
woman Warrior• 14 сентября 2023
Ответ дляBarcelona
Вам это кому?
Многодетным?
Да нет,пока из налогов граждан,граждане против.
Всем детям-да,граждане не возражают.
Многодетным?
Всем детям-да,граждане не возражают.
woman Warrior• 14 сентября 2023
Ответ дляRocka Rolla
Згодна з вами, я теж в легкому шоці) Ого, оце у нас суспільство))) всі проти, але багатодітними ніхто не хоче ставати) Я за те щоб кормити незалежно від достатка родини
А должны хотеть?
Некоторые ещё и верхом думают,не только низом.
woman Warrior• 14 сентября 2023
Ответ дляBarcelona
Так эти дети и есть будущие налогоплательщики. Или это слишком сложная логическая цепочка?
Эта цепочка растянулась на пособия в Европе,замыкают цепочку папы
woman Warrior• 14 сентября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
Как раз тот форум чтобы такое спрашивать, тут ненавидят многодетных
А вне форума им цветы возлагают под дверь квартир,ага)
woman Warrior• 14 сентября 2023
Ответ дляBosikom
в америке бесплатно кормят в садике и школах. не зависимо от дохода. а многодетных очень хорошо поддерживает государство. чем Украина хуже?
Бесплатный сад в Америке?)
И уклонисты от налогообложения туда детей отдают?
И страна их кормит?
А вы сборная.
И страна их кормит?
А вы сборная.
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Дєтскіє отримували? В школи/ садочки діти ходили? Лікарні лікували?
Не пишіть тільки, що приватні)
Більшість воюючих ще й вищу освіту безкоштовну має.
Не пишіть тільки, що приватні)
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не пишіть тільки, що приватні)
Да, 860 грн)
Садик частный, школа гос, но все ж за деньги ( питание, уборка класса, фонды) , сама одеваю/обуваю, кормлю и покупаю лекарства, за свой счёт развлекаю,отправляю в лагеря и тд.
Все лекарства за свой счёт, большинство лечения в частной клинике. Не факт что универ будет бесплатный.
Налоги платит и муж и я, откуда долг государству?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 сентября 2023
Ответ дляМимо_шла
Да, 860 грн)
А крім 860 шо, нічого більше? Ну неправда ж.
Фонд класу, штори, вода і інше - то необов’язкові платежі.
Скількі років вашій дитині, що ви на війну її вже готуєте?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А еда, одежда в школу, учебники и все принадлежности тоже не обязательно?
Если уже и говорить ,что ребенок должен,то уж точно не государству.
Я не готовлю своего ребенка на войну, я с самого детства ему объясняю, что он никому и ничего не должен