Амбасадор щастя• 1 час назад

А ось моя дієта. Норм?

Чи багато для обіду?
Пушап Мі мі• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну і печене ж можна, я так розумію?
свинину ні. сало ні. пісне м´ясо.в рукаві запекти. картоплю,макарони,хліб,цукри забрати всі

Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
А 120 г білка - це скільки треба г м´яса?
Це не тільки м´ясо.
Яйця, тунець, сир кисломолочний. Погугліть скільки де. Можете навіть джіпіті попросити скласти вам раціон
Не люблю натовп• 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
Автор важить 68 кг.
Мені все рівно скілтки вам достатньо.
Є дослідження і факти
Так, згідно досліджень норма 0,8-1,2 на 1 кг маси тіла. 120 гр білку це для жінки 100 кг з високою фізичною активністю. В середньому 1 гр на 1 кг маси тіла. Якщо автор 68 кг, то їй 80 гр білку достатньо
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляПушап Мі мі
Картоплю можна запечену, макарони твердих сортів теж. Вуглеводи не треба прибирати.
автор Амбасадор щастя • 1 час назад
Ответ дляШвидкоруч
А варену картоплю, пюре?
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляНе люблю натовп
Ні, у вас невірні дані
Швидкоруч• 1 час назад
Ответ дляАмбасадор щастя
А варену картоплю, пюре?
Ні, не треба

автор Амбасадор щастя • 57 минут назад
Питання про білок. В моєї мами така проблема ’нема сил’, як вона каже. Наприклад, вона може присісти, а встати з того положення - ні, буквально треба рачки дертися. І ось якийсь лікар їй сказав, що така слабкість м´язів через нестачу білка. Мама купила собі якийсь там білковий коктейль, щоб пити на ніч, не знаю, чи почала ще. А ось, наприклад, може краще просто шмат м´яса на ніч з´їдати, чи пару яєць?
Мама худа, 60 кг.
Тішуся неперетішуся• 55 минут назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Ні, печене.
З´іла котлети і наїлася, сир взагалі залишився. На наступний раз.
Это вам мало,вы не похудеете так
ЛолитаНеРазлита• 54 минуты назад
Ответ дляШвидкоруч
Вам треба близько 120 грам білку на добу
Звідки така цифра?
КоКоКоКоКоКо...• 54 минуты назад
Ответ дляПушап Мі мі
картоплю не чипайте
запечена картопля - дієтична страва
КоКоКоКоКоКо...• 53 минуты назад
Ответ дляАмбасадор щастя
А варену картоплю, пюре?
варена шматочками, нічим не обмішувати - можна
вам потрібні вулеводи
ЛолитаНеРазлита• 52 минуты назад
Ответ дляПушап Мі мі
Картопля на першому місці по дієтичності, навіть серед усіх круп, макарони теж можна.
КоКоКоКоКоКо...• 48 минут назад
Ответ дляПушап Мі мі
сало - несолене, вранці - дуже корисно. не треба його шмат великий їсти, пів сірникового коробка розміром - чудово від застою жовчі. а в автора він (застій) від зміни харчування може виникнути

свинина пісна, зварена або запечена - чудова місткість білка
мкарони твердих сортів - вуглеводи - обов’язково повинні бути
про картоплю написала окремо - цінний дієтичний продукт
навіть цукор варто вживати, щоб було з чого глюкозі робитися

єдине, що можна прибрати - хліб
Пушап Мі мі• 40 минут назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

єдине, що можна прибрати - хліб
я довго не могла схуднути. ці всі писанини дуже добре,але на мені це не працювало. близько 2 міс їла лише пісне м´ясо,рибу,овочі. забрала вуглеводи і цукри. -10 кг.з 80 на 70 кг. оце результат. як тількипочинаю їсти каші і хліб- за тиждень +1кг.тому я вже півроку не вживаю крохмалів ніяких. можу з´їсти того круглого хлібця. все. вага тримається вже півроку. картоплю забрала.макарони я не люблю. м´яса і риби ,яєць їм скільки влізе.Ніколи не голодна. нічого не смажу взагалі
Пушап Мі мі• 42 минуты назад
Ответ дляАмбасадор щастя
Мама худа, 60 кг.
нехай м´ясо їсть ,а не хімію.
Пушап Мі мі• 38 минут назад
Ответ дляЛолитаНеРазлита
вам можна,а мені не можна. бо я картопляна душа.я б її сиру їла б. не їм картоплі-все, вага тримається.починаю їсти картоплю-вага росте.-хоч печена,хоч яка. макарони то взагалі для мене не їжа.
я на білках і овочах шикарно схудла без залу. і мені 45.
Тішуся неперетішуся• 38 минут назад
Ответ дляШвидкоруч
Это мало
КоКоКоКоКоКо...• 33 минуты назад
Ответ дляПушап Мі мі
ну, ви пишете суб’єктивно ваш досвід і ваші особливості організму, а описала загальні властивості продуктів, які ви пропонуєте прибрати з раціону

я сходила з 86 до 58, 4 місяці,18 років тому
прибрала жирне, смажене, борошняне, їжу після 18:00

неділі дві жрати хотіла що собака дика. основою меню були - картопля, м’ясо, риба, яйця, сир, творог, кефір, кава з молоком, хлібці, овочеві салати по сезону, фрукти крім бананів і винограду

тоді ще не було так багато різноманітної інформації, готових збалансованих дієт. підбирала сама
всі ці роки тримаю вагу (60-64 мене влаштовує). можу за зиму чи свята трохи нажерти)) але швидко приходжу в норму

ЛолитаНеРазлита• 28 минут назад
Ответ дляПушап Мі мі
А ну тоді це ваша особливість, а так вона доволі дієтична.
Пушап Мі мі• 25 минут назад
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...

після 18.00 однозначно не їсти. але якщо варене м´ясо куряче- ок. а взагалі я не їм зараз після 18.00.супер. в мене мама прибрала лише вечері- і дуже схудла. їсть усе
КоКоКоКоКоКо...• 24 минуты назад
Ответ дляПушап Мі мі
це ваша особливість
мої повідомлення стосувалися автора теми
Не люблю натовп• 17 минут назад
Ответ дляШвидкоруч
Ні, у вас невірні дані
Серйозно? А у ВООЗ які на вашу думку данні, правильні? І де ви дізнаєтесь достовірну інформацію?
https://iris.who.int/items/78c03092-bcc2-40f5-90d1...

Не знаю чи зможете прочитати більше 200 сторінок англійською мовою, тому стисло напишу, що для переважної більшості дорослих людей норма 0,83 гр білку на 1 кг маси тіла. Мінімальна 0,66, а для спортсменів 1,2.
Не люблю натовп• 12 минут назад
Ответ дляАмбасадор щастя
А варену картоплю, пюре?
Варена картопля гарний варіант для раціону з метою схуднення. Вона дає відчуття ситості, але при цьому доволі низькокалорійна - всього 80-90 ккал на 100 гр. Для порівняння гречка у вареному вигляді 90-100 ккал/100 гр,
Пюре набагато калорійніше, до 150 ккал на 100 гр
YanaSultana• 3 минуты назад
Зелени больше добавляйте в рацион
Швидкоруч• 1 минуту назад
Ответ дляНе люблю натовп

Так, серйозно.
Не люблю натовп• 1 минуту назад
Ответ дляШвидкоруч
Так, серйозно.
Добре. Так звідки ж ваші правильні данні?
Швидкоруч• 1 минуту назад
Ответ дляТішуся неперетішуся
Это мало
Автор 68 важить
Тішуся неперетішуся• только что
Ответ дляШвидкоруч
Автор 68 важить
И шо