Mede• 14 сентября 2023

Чи варто тут взагалі працювати?

Компанія бере людину на роботу, але оф. оформлення пропонує не з першого дня, а через місяць. Цей місяць людина має працювати за договором підряду, де не прописані ні обов´язки, ні сума винагороди, причому другий екземпляр договору людині теж не дають
Танюша• 14 сентября 2023
Чому другие екземпляру договору не віддають?
автор Mede • 14 сентября 2023
Це я так на співбесіду сьогодні сходила. Не знаю що робити. Вік 40 +
Танюша• 14 сентября 2023
А яка посада?
автор Mede • 14 сентября 2023
Ответ дляТанюша
Сказали, що цей договір типу формальність. Я почала задавати питання щодо деяких пунктів у договорі, то мені делікатно закрили рота, мовляв цим краще займатися з постачальниками (роботодавець займається оптовою торгівлею)
автор Mede • 14 сентября 2023
Ответ дляТанюша
А яка посада?
Менеджер - закупівельник
мари10• 14 сентября 2023
Плохо конечно. Если нет других вариантов - соглашайтесь. Зафиксируйте несколько видео своей работы, данные сотрудников, данные компании. В случае неоплаты - пригрозите заявлением в прокуратуру- думаю оплатят чтоб не иметь проблем.
Танюша• 14 сентября 2023
Ответ дляMede
Та ні, не формальність.
В договорі прописано те що ви маєте виконати, розмір та термін оплати
ЮлияL• 14 сентября 2023
Я шесть лет работала только по договору. Договора подписывали каждый месяц, перед начислением зп. Такое практикуется. Почитайте отзывы о компании, чтобы Вам было спокойнее
автор Mede • 14 сентября 2023
Ответ дляТанюша
Та ні, не формальність.
Нічого такого в договорі не прописано
Танюша• 14 сентября 2023
Ответ дляMede
Менеджер - закупівельник
Ок.
Якщо цпх то в договорі вказують перелік послуг які ви маєте виконати
Якщо трудовий договір то або контракт або посадова інструкція.
А як ви знаєте що ви маєте виконувати?
Танюша• 14 сентября 2023
Ответ дляMede
Нічого такого в договорі не прописано
Значить ви волентер
TaFo• 14 сентября 2023
неихртят сглашать вас. хотят посмотреть . типа тауой вариант испытательного срока.

если в целом за, на которую доноворились, вас устраивает- попробуйте. не договора- нет обязанностей. всегда если почуете неладное- встанете и уйдете.

у вас же не просят денег? если просят ( на что угодно) то сразу адьос.
Танюша• 14 сентября 2023
Ответ дляTaFo

Так шкода навіть одного робочого дня
автор Mede • 14 сентября 2023
Ответ дляТанюша
Ок.
А як ви знаєте що ви маєте виконувати?
Що треба робити говорить начальник відділу. По посадову інструкцію навіть питати боюсь
Шаловливая Пиранья• 14 сентября 2023
Если формальность, то чего вам не дают второй экземпляр договора ? Такое впечатление, чтобы не заплатить потом. Погуглите эту организацию, возможно есть отзывы тех, кого кинули
Танюша• 14 сентября 2023
Ответ дляMede
Короче фігня якась.
Якщо збирать команду, такими іграми не граються
Якщо це типу випробувальний термін, завжди можна оформити строковий трудовий договір хоч на 1 день хоч на місяць.
І коли вам пропонують виконувати доручення начальника, це може бути від помити посуд, до зробити мінєт. ( вибачте за грубість)
Леди_Мэри• 14 сентября 2023
Я по договору підряду працювала 10 місяців.
Але мені не було чого втрачати.
Я до цього 7 місяців шукала роботу, тому погодилася на все. Бо так є шанси, що заплатять, або якщо відмовлюсь, то буду далі безробітно.
А дитину чимось кормити потрібно і за житло потрібно платити.
автор Mede • 14 сентября 2023
Ответ дляТанюша
Короче фігня якась.
Трохи не так. Начальник відділу чітко окреслив коло обов´язків, але тільки на словах